Leverkusen si chce pojistit Karima Bellarabiho. Třicetiletý křídelník má s farmaceutickým týmem smlouvu do roku 2021, obě strany však začaly jednat o prodloužení vzájemné spolupráce.

kicker.de
30.03.201916:31

Bellarabi už letos nepomůže Leverkusenu

Bayeru Leverkusen bude do konce sezóny chybět Karim Bellarabi. Osmadvacetiletý křídelník si ze včerejšího utkání s Hoffenheimem (1:4) odnesl zraněný stehenní sval.

transfermarkt.de
29.03.201921:15

Lars Bender a Bellarabi museli střídat

Leverkusen v Hoffenheimu rychle smazal jednobrankové manko, už v první půli ovšem přišel o dva fotbalisty. Nejprve musel střídat křídelník Karim Bellarabi, jehož poté do kabiny následoval defenzivní záložník Lars Bender.

kicker.de
07.03.201919:13

Leverkusenu se vrací Bellarabi

Karim Bellarabi by se měl opět zapojit do tréninku Leverkusenu. Německý křídelník je fit po svalovém zranění a pokud všechno půjde podle plánu, mohl by stihnout víkendový zápas s Hannoverem.

kicker.de
21.02.201911:48

Bellarabi nepomůže Leverkusenu

Leverkusen se musí proti Krasnodaru obejít bez Karima Bellarabiho. Ofenzivní hráč Bayeru je mimo hru se svalovým zraněním.

lequipe.fr
18.02.201917:38

Bellarabi přijde o dva zápasy

Karim Bellarabi z Leverkusenu si určitě nezahraje v následujících dvou zápasech svého klubu proti Krasnodaru v Evropské lize a Dortmundu v domácí bundeslize. Na vině je zranění stehna, které si přivodil v duelu proti Fortuně Düsseldorf.

kicker.de
17.02.201920:42

Bellarabi si poranil stehenní sval

Na marodce Leverkusenu se ocitl Karim Bellarabi. Ofenzivní fotbalista německého klubu nedohrál dnešní duel s Düsseldorfem, hned v úvodu si poranil stehenní sval a zřejmě přijde minimálně o zápas Evropské ligy proti FK Krasnodar.

sport1.de
11.11.201809:46

Leverkusen dnes znovu bez Bellarabiho

Leverkusenu bude rovněž dnes proti RB Lipsko chybět Karim Bellarabi. Ofenzivní fotbalista ještě nedoléčil svalové zranění, které utrpěl před týdnem a kvůli němuž nehrál ve čtvrtek proti Curychu.

kicker.de
06.11.201818:46

Leverkusen bez Bellarabiho a Bendera

Utkání Evropské ligy, ve kterém se Bayern Leverkusen utká se švýcarským Curychem, se nebude týkat křídelníka Karima Bellarabiho a obránce Svena Bendera. Oba nedohráli sobotní ligový mač proti Hoffenheimu a do čtvrtku se nestihnou dát do pořádku. Oba dva trápí svalové zranění.

kicker.de
03.11.201819:54

Bellarabi má zraněný stehenní sval

Leverkusen doma prohrál s Hoffenheimem vysoko 1:4 a navíc přišel o jednu ze svých klíčových postav. Mimo hru je Karim Bellarabi, ofenzivní fotbalista si v závěru prvního poločasu poranil stehenní sval a čeká ho podrobné vyšetření.

kicker.de
18.09.201811:58

Bellarabi přijal vysoký trest

Karim Bellarabi akceptoval pokutu deset tisíc eur a stopku na čtyři zápasy německé ligy. Ofenzivní fotbalista Leverkusenu bude pykat za ostrý a zbytečný zákrok na obránce Bayernu Mnichov Rafinhu, jemuž v sobotu zranil kotník. Bellarabi za svůj faul dostal červenou kartu.

sport1.de
17.09.201818:53

Bellarabi si odpočine čtyři zápasy

Distanc na 4 utkání a pokutu 10 tisíc eur dostal záložník Leverkusenu Karim Bellarabi, který byl vyloučen v souboji na hřišti Bayernu Mnichov. Jeho zákrok na Rafinhu vyvolal hodně zlé krve. Za přísný trest se přimlouval také šéf Bayernu Uli Hoeness.

16.09.201814:48

Hoeness chce přísný trest pro Bellarabiho

Šéf Bayernu Mnichov Uli Hoeness byl hodně rozezlený ze zákroku, kterým Karim Bellarabi z Leverkusenu zranil ve vzájemném sobotním utkání Brazilce Rafinhu. Dostal sice červenou kartu, ale podle Hoenesse by měl dostat mimořádně přísný trest od disciplinární komise. "Byl to pitomý, hloupý faul. Byl to vyložený útok. Měl by být potrestán na tři měsíce," uvedl Hoeness.

bild.de
08.08.201820:23

Bellarabi má potíže s kolenem

Karim Bellarabi má znovu zdravotní problémy. Křídelník Leverkusenu nedávno zkolaboval a musel dokonce do nemocnice, po návratu k tréninku si pak nyní poranil koleno a bez fotbalu bude zhruba dva týdny.

kicker.de
31.07.201810:44

Bellarabi začal s individuálním tréninkem

Karim Bellarabi začal s individuálním tréninkem, ve čtvrtek se připojí ke spoluhráčům a o víkendu by se mohl vrátit do sestavy Leverkusenu. Ofenzivní fotbalista před týdnem vyděsil fotbalovou veřejnost, když v průběhu přátelského utkání zkolaboval a musel do nemocnice.

espnfc.com
26.07.201812:30

Bellarabi už je doma

Záložník Leverkusenu Karim Bellarabi, který zkolaboval na lavičce během přípravného utkání proti Wuppertalu, už je z nemocnice doma. Podle lékařů šlo o vyčerpání z horka. Hráč by se měl po vynechání několika tréninků vrátit zpět do přípravy.

bbc.co.uk
25.07.201808:40

Bellarabi zkolaboval

Záložník Leverkusenu Karim Bellarabi zkolaboval kvůli vyčerpání při přátelském utkání proti Wuppertalu. Osmadvacetiletý jedenáctinásobný reprezentant Německa odehrál prvních 45 minut. Když pak sledoval druhý poločas na lavičce, tak okolo 70. minuty omdlel. Okamžitě byl odeslán do nemocnice, kde strávil noc na pozorování. Podle klubových sociálních sítí se mu ale v současné době už daří dobře.

bbc.co.uk, bola.com, espn.com
18.02.201722:43

Bellarabiho dres poputuje do muzea

V muzeu německého fotbalu skončí dres, který měl včera na sobě Karim Bellarabi. Křídelník Leverkusenu otevíral skóre zápasu v Augsburgu a zapsal se do historie, dal totiž jubilejní 50 000. gól v bundesligové historii.

sport1.de
17.02.201721:18

Bellarabi dal jubilejní bundesligový gól

Karim Bellarabi dnes otevřel skóre zápasu v Augsburgu a zapsal se do historie německé nejvyšší soutěže, křídelník Leverkusenu dal jubilejní 50 000. gól v bundesligové historii.