Celé jméno:Kamaldeen Sulemana
Národnost: Ghana
Datum narození:15.02.2002
Výška:174 cmVáha:?
Pozice:útočníkČíslo dresu:0
Klub:Stade Rennes (FRA)
Aktuální statistiky v klubu Stade Rennes (FRA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Ghana2760000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Sulemana má jasno, bude nastupovat za Rennes

Stade Rennes dotáhlo příchod Kamaldeena Sulemany. Talentovaný ghanský křídelník se do bretaňského klubu vydává z Nordsjaellandu, jenž dostane 15 milionů eur...  
16.07. | Aktuality | 45 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
15.07. Ajax upustil od příchodu Sulemany
Kamaldeen Sulemana se nestane posilou Ajaxu. Talentovaný křídelník Nordsjaellandu znovu požádal o čas na rozmyšlenou, což se úřadujícímu nizozemskému šampionovi nelíbilo, proto od transferu upustil. Sulemana má přitom namířeno do Francie, kde o jeho příchodu jedná Stade Rennes. (vi.nl, transfermarkt.de)
24.06. Sulemana dorazil do Amsterdamu
Kamaldeen Sulemana opustí dánský Nordsjaelland a přestoupí do Ajaxu. Mladý ghanský útočník už dorazil do Amsterdamu a čeká ho zdravotní prohlídka, transfer vyjde na patnáct milionů eur. (vi.nl)
09.05. Ajax si vyhlédl Sulemanu
Nizozemský Ajax Amsterdam by rád z dánského Nordsjaellandu získal ghanského křídelníka Kamaldeena Sulemanu. O devatenáctiletého fotbalistu však má zajímat také Manchester United. (dailymail.co.uk)
25.01. Sulemana prioritou Leverkusenu
Leverkusen chce posílit ofenzivu a preferovaného kandidáta si vyhlédl v dánském Nordsjaellandu. Farmaceutický klub zaujal teprve 18letý Kamaldeen Sulemana, problémem by však mohlo být odstupné, neboť protistrana chce 12 milionů eur. (kicker.de)
Další expres zprávy