23.09.202314:06

Gordon se znovu zranil

Liverpoolský talent Kaide Gordon údajně utrpěl nové zranění při zotavování se z dlouhodobých problémů v oblasti pánve způsobených růstem. Těsně před mezinárodní přestávkou naskočil 18letý mladík do soutěžního zápasu týmu do 21 let, když odehrál 16 minut při prohře 1:4 s Middlesbrough.

sportsmole.co.uk
09.01.202219:57

Gordon druhým nejmladším střelcem Reds

Liverpool ve 3. kola FA Cupu naplnil roli favorita proti Shrewsbury Town (4:1), přičemž skóre otevřel Kaide Gordon. Pro talentovaného křídelníka to byl první gól za Reds a ve věku 17 let a 96 dnů se stal historicky druhým nejmladším střelcem Liverpoolu za Benjaminem Woodburnem, jenž se prosadil o 51 dnů dříve.