ČK
hráč je bez angažmá

Články

Klopp burcoval po prohře s Atalantou: Musíme se poučit a hodit to za hlavu

Manažer Jürgen Klopp (56) prohlásil, že Liverpoolu ve čtvrtek proti Atalantě chyběla taktická disciplína a porážku 0:3 v prvním čtvrtfinálovém utkání Evropské ligy si plně zasloužil. Podle německého trenéra bude velmi důležité, aby se Liverpool z prohry oklepal a soustředil se na nedělní zápas s Crystal Palace.

Druhý poločas byl ten nejlepší, který jsme proti City kdy odehráli, hodnotil Klopp

Trenéra Jürgena Kloppa nadchl výkon hráč Liverpoolu v nedělním domácím šlágru 28. kola anglické ligy s Manchesterem City, přestože s ním remizovali 1:1 a klesli na druhé místo. Podle něj "Reds" odehráli nejlepší druhý poločas proti obhájci titulu za dobu jeho působení u týmu.

Sparta riskovala, my jsme to trestali, uvedl Klopp po zápase se Spartou

Podle trenéra Liverpoolu Jürgena Kloppa neodpovídalo vítězství 5:1 v osmifinále Evropské ligy nad Spartou reálnému rozdílu na hřišti. Českého šampiona ocenil za dobrou hru, jeho svěřenci ale podle něj dokázali riskování soupeře trestat. Končící kouč lídra anglické ligy na tiskové konferenci řekl, že by mu případná trofej z evropské soutěže zpříjemnila loučení.