Josef Hušbauer se po třech a půl letech vrací do Česka. Bývalý reprezentant po návratu z Kypru podepsal roční smlouvu v Příbrami, kde již působil v sezoně 2009/10.

twitter.com/fkpribram
16.01.202215:48

Hušbauer asistoval na gól

Josef Hušbauer si dnes připsal svůj první bod této ligové sezony kyperské ligy. V barvách Anorthosisu Famagusta asistoval na vedoucí branku proti AEL Limassol.

21.10.202122:08

Anorthosisu pomohla asistence Hušbauera

Josef Hušbauer asistoval u prvního gólu Anorthosisu Famagusta v Evropské konferenční lize v duelu s Florou Tallinn. Kyperský celek ale neudržel vedení 2:0 a získal bod za remízu 2:2.

15.05.202122:21

Hušbauer vyhrál s Famagustou Kyperský pohár

Anorthosis Famagusta slaví triumf v Kyperském poháru. Ve finále klub, za který hraje také český záložník Josef Hušbauer, porazil Olympiakos Nikósie 2:1 po prodloužení. Hušbauer do finálového utkání naskočil o poločasové přestávce.

21.04.202119:43

Hušbauer se trefil v Kyperském poháru

Anorthosis bojuje o postup do finále Kyperského poháru, po domácí výhře 1:0 je stav semifinálové odvety na půdě APOELu Nikósie 1:1 a podepsal se pod to i Josef Hušbauer - český záložník ve 25. minutě otevíral skóre.

10.03.202122:12

Hušbauer pečetil postup Anorthosisu

Anorthosis Famagusta postoupil přes Karmiotissu do semifinále Kyperského poháru, na čemž se gólem ve druhém utkání podílel Josef Hušbauer. Bývalý hráč Slavie se ve svém novém působišti prosadil podruhé, načež jeho tým postoupil po celkovém skóre 7:2.

03.01.202120:57

Hušbauer neodvrátil porážku Anorthosisu

Záložník Josef Hušbauer se zapsal do listiny střelců kyperské ligy. Jeho Anorthosis vedl na půdě Apollonu Limassol 2:0, po změně stran ovšem třikrát inkasoval a domů odjíždí s prázdnou.

23.07.202016:42

Slavii definitivně opouští Hušbauer

Josef Hušbauer s definitivní platností odchází ze Slavie. Třicetiletý záložník opět směřuje do zahraničí, přičemž zítra by se měl ke svému novému týmu připojit na soustředění.

slavia.cz
28.06.202019:14

Hušbauer se s Drážďany rozloučil asistencí

Dynamo Drážďany má po závěrečné remíze s Osnabrückem jistý sestup do 2. Bundesligy, čemuž nezabránil ani Josef Hušbauer, který asistoval u druhého gólu Patricka Schmidta. Kmenový hráč Slavie se s druhou nejvyšší německou soutěží rozloučil s bilancí deseti zápasů, v nichž zapsal gól a asistenci.

29.04.202015:08

Hušbauer a Petrák už trénují v Drážďanech

Dvojice českých fotbalistů z Dynama Drážďany Josef Hušbauer a Ondřej Petrák už se znovu připravují v Německu. K týmu se mohli vrátit po dohodě se zdravotnickými autoritami. Během koronavirové krize se oba připravovali společně v Praze pod vedením vlastního trenéra.

kicker.de
07.02.202018:37

Hušbauer poprvé skóroval za Drážďany

Josef Hušbauer si na své konto připsal první trefu za Dynamo Drážďany, český záložník už ve čtvrté minutě otevřel skóre zápasu s Darmstadtem.

07.02.202017:45

Hušbauer figuruje v základní sestavě

Drážďany hostí Darmstadt a v jejich základní sestavě nastoupí i Josef Hušbauer. Český záložník přišel do saského klubu v lednu ze Slavie a na úvod bojoval s virózou, před týdnem se na trávníku objevil na posledních deset minut a v duelu s Heidenheimem (0:0) stihl nastřelit břevno.

02.02.202015:20

Drážďany poprvé využily Hušbauera

Josef Hušbauer má za sebou debut za Dynamo Drážďany. Bývalá opora Slavie překonala nachlazení a na poslední minuty zasáhla do utkání na hřišti Heidenheimu, když vystřídala dalšího českého záložníka Ondřeje Petráka. Devětadvacetiletý středopolař mohl být za hrdinu, těsně před závěrečným hvizdem však svoji ranou trefil břevno branky Kevina Müllera.

27.01.202019:24

Hušbauer vynechá duel s Karlsruhe

Josef Hušbauer odešel ze Slavie na hostování do Drážďan a bude si muset počkat na svůj soutěžní debut v dresu druholigového německého klubu. Český záložník je nemocný a nestihne se uzdravit do středy, kdy jeho dočasný zaměstnavatel hostí Karlsruhe, hodně nepravděpodobný je pak jeho start ve víkendovém souboji s Heidenheimem.

24.01.202016:22

Hušbauer má zdravotní problémy

Josef Hušbauer nedávno odešel ze Slavie na hostování do Drážďan a nyní mu reálně hrozí, že přijde o úvod druhé poloviny sezony. Český záložník má zdravotní problémy a nemůže trénovat, začátkem příštího týdne se má rozhodnout o tom, kdy se bude moci znovu zapojit do přípravy.

kicker.de
14.01.202010:26

Drážďany dotáhly příchod Hušbauera

Josef Hušbauer se oficiálně stěhuje do Dynama Drážďany. Devětadvacetiletý záložník do druholigového německého klubu zamířil na půlroční hostování s opcí ze Slavie Praha.

transfermarkt.de
13.01.202016:10

Drážďany před příchodem Hušbauera

Josef Hušbauer si vyzkouší 2. Bundesligu. Na půlročním hostování záložníka Slavie Praha se domluvilo Dynamo Drážďany, kde 29letý středopolař aktuálně podstupuje zdravotní prohlídku.

kicker.de
03.12.201820:59

Čivić, Frýdek a Kanga budou chybět Spartě

Spartě budou v 18. kole první ligy chybět hned tři hráči. Guélora Kangu a Eldara Čiviče čeká trest za vyloučení, Martina Frýdka za čtyři žluté karty. Distanc za karty dostanou také Pavel Čmovš a David Vaněček z Teplic, Michal Trávník z Jablonce, Pavel Zavadil a Tomáš Smola z Opavy, Josef Hušbauer ze Slavie a dva zápasy za osm žlutých karet bude stát Daniel Tetour z Dukly.

ČTK
21.03.201608:59

Frýdek vynechá příští dvě ligová kola

Martin Frýdek se stal čtvrtým hráčem a druhým sparťanem v této ligové sezoně, který dostal osm žlutých karet. Záložník Pražanů tak nebude moci nastoupit v příštích dvou kolech. O polovinu nižší trest za čtyři napomínání si odpykají plzeňský František Rajtoral, slávista Josef Hušbauer, liberecký Michael Rabušic, jablonecký Ján Greguš, teplický Martin Fillo, příbramský Josef Divíšek a jihlavský Tomáš Kučera.

ČTK
27.08.201520:37

Sparta přišla o zraněného Hušbauera

Pouze necelou půlhodinu odehrál z odvetného utkání 4. předkola Evropské ligy na půdě Thunu sparťanský záložník Josef Hušbauer. Ten nejdříve zvýšil na 2:0, krátce nato ho však kvůli blíže nespecifikovanému zranění na trávníku vystřídal Franci Litsingi.