Celé jméno:Jordan Ferri
Národnost: Francie
Datum narození:12.03.1992
Výška:172 cmVáha:70 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:12
Klub:Montpellier HSC (FRA)
Aktuální statistiky v klubu Montpellier HSC (FRA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
Ligue 1 2019/202021800000000
Kariéra hráče
nenalezeny žádné články
Další hráči klubu
Soupiska klubu
20.06. Ferri bude nastupovat za Montpellier
Montpellier posílil Jordan Ferri. Bývalý mládežnický reprezentant Francie přichází z Lyonu, jenž za něho vyinkasoval dva miliony eur. (lequipe.fr)
20.04. Ferri střídal kvůli zranění třísel
Nîmes Olympique zřejmě nějaký čas nepomůže Jordan Ferri. Kmenový záložník Lyonu si z dnešního utkání s Bordeaux (2:1), ze kterého odehrál jenom 50. minut, odnesl zranění třísel. (lequipe.fr)
23.11.2018 Nîmes Olympique dotáhl hostování Ferriho
Záložník Jordan Ferri odešel z Lyonu na hostování do Nîmes Olympique a bude připraven nastoupit zítra proti Štrasburku. Francouzské kluby mají možnost využít žolíka a získat jednu posilu mimo přestupové období v případě, že kvůli vážnému zranění přijdou o jednoho fotbalistu. V případě nováčka Ligue 1 je oním hráčem Mustapha Diallo, ten má vážné problémy s kotníkem a pravděpodobně bude nucen ukončit kariéru (lequipe.fr)
22.11.2018 Nîmes využije žolíka a přivede Ferriho
Záložník Jordan Ferri odejde z Lyonu a letošní sezonu dohraje na hostování v Nîmes, všechny strany jsou domluveny a vše má být v nejbližší době také podepsáno. Francouzské kluby mají možnost využít žolíka a získat jednu posilu mimo přestupové období v případě, že kvůli vážnému zranění přijdou o jednoho fotbalistu. V případě nováčka Ligue 1 je oním hráčem Mustapha Diallo, ten má vážné problémy s kotníkem a pravděpodobně bude nucen ukončit kariéru. (lequipe.fr)
10.11.2018 Ferri se vrací do nominace Lyonu
Lyonu je znovu k dispozici Jordan Ferri. Záložník vinou potíží s chodidlem nehrál proti Hoffenheimu, nyní je fit a jeho jméno figuruje v nominaci na souboj s Guingampem. (lequipe.fr)
06.11.2018 Dubois a Ferri nepomohou Lyonu
Lyon se musí v zítřejším utkání Ligy mistrů s Hoffenheimem obejít bez Lea Duboise a Jordana Ferriho. Zmíněné duo se zotavuje ze zdravotních problémů. (lequipe.fr)
24.10.2018 Nîmes zvažuje předčasný příchod Ferriho
Jordan Ferri má namířeno z Lyonu do Nîmes Olympique, kýžený transfer by se však mohl uskutečnit ještě před otevřením lednového přestupového okna. Dúvodem je skutečnost, že nováček Ligue 1 přišel o zkušeného záložníka Mustaphu Dialla, načež by mohl údajně využít "žolíka". (lequipe.fr)
15.09.2017 Ferri s otazníkem, Cheikh si ještě počká
Záložník Lyonu Jordan Ferri má zdravotní problémy a není jisté, zda bude moci nastoupit k zápasu francouzské ligy proti PSG. Kvůli zranění pak určitě nebude hrát jiný středopolař Pape Cheikh Diop. (lequipe.fr)
22.08.2017 Ferri odmítl nabídku Nantes
Nantes podalo nabídku za Jordana Ferriho, ten se však z Lyonu stěhovat nebude. Olympique sice nebyli proti, zamítavý postoj nad návrhem "Kanárků" ale vyslovil sám 25letý záložník. (getfootballnewsfrance.com)
14.08.2017 Toulouse si chce vypůjčit Ferriho
Jordan Ferri nepatří do základní sestavy Lyonu, ještě do konce přestupového okna by tak mohl změnit dres. Zájem o hostování 25letého záložníka má konkurenční Toulouse. (lequipe.fr)
Další expres zprávy