16.11.202315:48

Werderu se uzdravil Pavlenka

Jiří Pavlenka doléčil zranění třísel a dnes se vrátil do sestavy Werderu, který v přípravném utkání nestačil na Hansu Rostock (2:3). Český brankář přišel o poslední čtyři bundesligové duely.

kicker.de
18.10.202315:59

Pavlenka nebude chytat v Dortmundu

Český brankář Jiří Pavlenka zůstává po návratu z reprezentačního srazu zraněný a Brémám bude s poraněnými třísly chybět minimálně v pátečním bundesligovém utkání v Dortmundu. "Je nepříjemné, že chybí Pavlas, ale v Zettim máme velmi dobrou náhradu. Neočekáváme, že Pavlas bude mimo hru příliš dlouhou dobu," řekl k 31letému brankáři trenér Ole Werner.

ČTK
16.10.202316:06

Brémy trénovaly bez Pavlenky

Jiří Pavlenka vynechal pondělní trénink Werderu Brémy. Český brankář dorazil z reprezentačního srazu s poraněnými třísly.

kicker.de
12.10.202314:37

Pavlenkovi po sezoně končí smlouva

Werder Brémy má hned několik hráčů, jimž po sezoně vyprší smlouva a jedním z nich je Jiří Pavlenka. Český reprezentační brankář měl mít původně kontrakt do roku 2025, podle nejnovějších zpráv ale končí o rok dříve.

transfermarkt.de
16.12.202212:18

Pavlenka dostane několikadenní volno

Werder Brémy se chystá na druhou polovinu sezony a v nejbližších dnech mu bude chybět Jiří Pavlenka. Český brankář má problémy se zády, na víkend dostal volno.

kicker.de
17.09.202215:39

Pavlenka nechybí v základní sestavě

Werder nastoupil na půdě Leverkusenu a mezi jeho tyčemi se opět objevil Jiří Pavlenka. Český brankář si před týdnem poranil stehenní sval, nejednalo se ale o nic vážného.

13.09.202218:13

Pavlenkovo zranění by nemělo být vážné

Český brankář v pátek proti Augsburgu musel střídat kvůli zranění, údajně se však jedná jen o drobné šrámy a modřinu. Náhradník Michael Zetterer, který si minulý pátek prožil svůj debut v Bundeslize, by tak měl znovu usednout na lavičku v duelu proti Leverkusenu na úkor brémské jedničky.

kicker.de
09.09.202221:41

Pavlenka nedochytal duel proti Augsburgu

Už bez Jiřího Pavlenky bojuje Werder o bundesligové body proti Augsburgu. Český brankář střídal krátce před půlhodinou hry, poranil si totiž stehenní sval.

kicker.de
12.08.202212:29

Pavlenka bude chytat i se zlomeným nosem

Jiří Pavlenka se navzdory zlomenému nosu postaví v sobotním bundesligovém zápase do branky Werderu Brémy. Nováček nejvyšší soutěže bude hostit Stuttgart a klub dnes potvrdil, že start třicetiletého gólmana není ohrožený. Nos bude mít krytý maskou. Pavlenka se zranil ve středu při srážce na tréninku. Čtvrteční přípravu s týmem vynechal, ale dnes se vrátil k tréninku i s maskou. Werder po návratu do nejvyšší soutěže čeká první domácí utkání, před týdnem Pavelka pomohl k remíze 2:2 ve Wolfsburgu.

ČTK
23.04.202215:47

Pavlenka přispěl k debaklu Schalke

V Gelsenkirchenu se odehrál přímý souboj o vedení ve 2. Bundeslize a z vítězství se radoval i Jiří Pavlenka. Jeho Brémy rozstřílely Schalke poměrem 1:4, český gólman přitom o čisté konto přišel až v samotném závěru.

04.10.202119:57

Pavlenka už prý nejedná s Werderem

Brankář Jiří Pavlenka podle deníku Bild zastavil jednání s Werderem Brémy o nové smlouvě a spekuluje se o tom, že po sezoně odejde jako volný hráč. Pavlenka zmeškal kvůli zranění začátek sezony a po návratu je momentálně pouze náhradníkem. V Brémách působí Pavlenka od roku 2017, kdy přišel z pražské Slavie.

14.09.202120:59

Pavlenka jedná s Werderem o nové smlouvě

Český brankář Jiří Pavlenka jedná o prodloužení smlouvy s Werderem Brémy. Deníku Bild to potvrdil sportovní manažer Clemens Fritz. Pavlenka zmeškal kvůli zranění většinu letní přípravy a jeho místo mezi tyčemi zaujal Michael Zetterer. Pavlenkovi smlouva končí po sezoně a očekávalo se, že v létě klub po sestupu do druhé ligy opustí, to se ale nestalo.

transfermarketweb.com
09.07.202112:16

Brémy vedou jednání s Pavlenkou

Jiří Pavlenka by i po sestupu do 2. Bundesligy mohl pokračovat ve Werderu Brémy. Český reprezentant má sice smlouvu jenom do konce příští sezóny, sportovní ředitel Frank Baumann však uvedl, že obě strany jednají o prodloužení kontraktu.

24.06.202111:56

O Pavlenku se zajímá Burnley

Jiří Pavlenka se dostal do hledáčku Burnley a anglický klub je připraven nabídnout tři miliony eur. Český brankář je na odchodu z Werderu, který letos opustil německou nejvyšší soutěž.

bild.de
17.06.202118:28

Pavlenka nevyloučil setrvání v Brémách

Werder Brémy je spojovaný s odchodem Jiřího Pavlenky, který by ale u řeky Weser mohl zůstat i po sestupu do 2. Bundesligy. Český reprezentant, jenž má smlouvu ještě pro nadcházející sezónu, to nevyloučil.

kicker.de
21.07.202009:08

O Pavlenku se zajímá Hertha

Podle vedení Werderu není žádný z jeho hráčů neprodejný a platí to i pro Jiřího Pavlenku. Jméno českého brankáře se stalo terčem spekulací a není vyloučen jeho letní odchod, zájem má Hertha.

bild.de
02.06.201919:26

Brémy odmítají odchod Pavlenky

Jiří Pavlenka je čas od času spojován s odchodem z Werderu Brémy, fanoušci severoněmeckého klubu se však nemusí obávat. Podle sportovního ředitele Franka Baumanna plánuje SVW s českým reprezentantem i pro nadcházející sezónu.

13.04.201920:45

Pavlenka by nemusel chybět dlouho

Zraněný stehenní sval je důvodem toho, proč dnešní zápas s Freiburgem nedochytal Jiří Pavlenka. Český brankář střídal o poločasové pauze, podle prvních zpráv by se nemělo jednat o nic vážného.

sport1.de
13.04.201917:19

Werder dohrává bez zraněného Pavlenky

Jiří Pavlenka nedochytal dnešní zápas Werderu s Freiburgem, český brankář se v prvním poločase zranil a o pauze zůstal v kabině.

kicker.de
05.02.201923:31

Pavlenka vychytal postup Brém

Český brankář Jiří Pavlenka zlikvidoval v penaltovém rozstřelu dva pokusy hráčů Dortmundu a zásadní měrou přispěl k postupu Werderu Brémy do čtvrtfinále německého poháru. V normální hrací době skončil duel nerozhodně 1:1, po prodloužení, ve kterém domácí dvakrát vedli, pak 3:3. V rozstřelu Pavlenka chytil první dvě střely z kopačky Paca Alcácera a Maxe Philippa. Všichni čtyři střelci Werderu, za který hrál do 114. minuty i Theodor Gebre Selassie, naopak proměnili.