14.09.201814:13

Pavlenka bude na neděli připraven

Werder hraje v neděli s Norimberkem a mezi jeho tyčemi se opět objeví Jiří Pavlenka. Český brankář je v pořádku po otřesu mozku, který utrpěl před reprezentační pauzou.

kicker.de
01.09.201816:48

Pavlenka musel po zranění ze hřiště

Jenom 50. minut z dnešního utkání ve Frankfurtu vydržel na trávníku Jiří Pavlenka. Brankář Werderu Brémy na začátku druhého dějství svým zákrokem daroval Eintrachtu pokutový kop, ještě se však zranil, náhradní gólman Luca Plogmann potom nestačil na střelu Hallera.

30.06.201717:03

Pavlenka již patří Werderu

Český brankář Jiří Pavlenka se definitivně přestěhoval ze Slavie do Werderu Brémy, kde nyní absolvoval zdravotní prohlídku a podepsal kontrakt na tři roky s opcí.

werder.de
27.06.201712:28

Werder zvýšil nabídku za Pavlenku

Jiří Pavlenka by se nakonec přece jen mohl stěhovat ze Slavie do Werderu Brémy. Severoněmecký celek zvýšil původní nabídku ve výši 1,8 milionu eur na celé 3 miliony, pražský celek údajně nyní čeká na schválení od čínského vlastníka.

transfermarkt.de
12.06.201715:08

Slavia nepustila Pavlenku do Brém

Vedení Slavie odmítlo nabídku bundesligových Brém za reprezentačního brankáře Jiřího Pavlenku. Na twitteru o tom informoval předseda představenstva úřadujícího mistra Jaroslav Tvrdík.

ČTK
09.05.201618:26

Pavlenka s Delim přijdou o zbytek sezony

Fotbalisté pražské Slavie Jiří Pavlenka a Simon Deli vynechají závěrečné dva zápasy této sezony. Čtyřiadvacetiletý brankář i stejně starý obránce z Pobřeží slonoviny se zranili v nedělním ligovém duelu se Slováckem (5:1). Pavlenka, který si v poslední době ve Slavii vybojoval pozici jedničky, musel střídat už v osmé minutě. "Jirka má natržený stehenní sval, takže zranění je vážnější. Věříme, že se dá dohromady na přípravu," uvedl na webu Slavie trenér Dušan Uhrin ml. Deli sice proti Slovácku dohrál, ale po půlhodině hry si v souboji s Francisem Koném vykloubil rameno.