1. Fotbalová liga 2018/2019127166000110
celkem148626000110
Kariéra hráče

Beauguel proti Bohemians nestihl hattrick a na lavičce pak trpěl

Plzeňský útočník Jean-David Beauguel vstřelil Bohemians 1905 v zápase 26. ligového kola dva góly už v úvodních 11 minutách, ale hattrick nestihl a na začátku druhé půle musel odstoupit kvůli svalovému zranění. Francouzský kanonýr byl na lavičce hodně nervózní a ulevilo se mu, když jeho náhradník Tomáš Chorý v 86. minutě rozhodl drama vítězným gólem na 3:2.
31.03. | Aktuality | 64 komentářů

Beauguelovi zkazila radost z první ligové branky za Plzeň remíza

Útočník Jean-David Beauguel v prvním přípravném utkání za Plzeň vstřelil dva góly, skórovat dokázal i při svém soutěžním debutu za Viktorii. Z branky v Mladé Boleslavi ale francouzský fotbalista neměl tak velkou radost, protože úřadujícímu mistrovi na úvod prvoligového jara přinesla jenom remízu 1:1.
09.02. | Aktuality | 6 komentářů

Plzeň v přípravě prohrála se Sofií, trefil se Beauguel

Viktoria Plzeň v předposledním přípravném utkání na jarní část sezony prohrála 1:2 s CSKA Sofie. O jediný gól českého mistra se postarala zimní posila Jean-David Beauguel, který proměnil penaltu. Bulharský celek pak zápas na španělském soustředění otočil a připravil Viktorii premiérovou porážku v letošní přípravě.
28.01. | Aktuality | 55 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
17.04.2017 Slavii bude kvůli kartám chybět Barák
Slavistům bude v příštím kole první ligy chybět Antonín Barák, který dostal čtvrtou žlutou kartu v sezoně. Ze stejného důvodu čeká jednozápasový trest i dvojici z Bohemians 1905 Daniela Krcha s Josefem Jindřiškem, brněnského Jakuba Řezníčka, mladoboleslavského Marka Matějovského a Jeana-Davida Beauguela ze Zlína. (ČTK)
01.11.2014 Beauguel vstřelil nejrychlejší gól sezóny
Pražská Dukla udolala České Budějovice, základ ke třem bodům dal přitom již po 51 vteřinách francouzský útočník Jean-David Beauguel. Jeho trefa byla vůbec nejrychlejším gólem této sezóny. (ČTK)
07.08.2012 Rezervu Toulouse opouští dva hráči
Rezervní mužstvo druholigového Toulouse opouští dva hráči. 20letý útočník Jean-David Beauguel, jenž v uplnulé sezoně naskočil k jednomu pohárovému utkání a hned si připsal branku, se na tři roky upsal tuniskému Espérance ST. To Anthony Looustallot, jenž si soutěžní start připsal naposledy v sezoně 2009/2010, si vybral francouzský amatérský celek Rodez.