MOL Cup 2019/202031441000000
celkem145334000100
Kariéra hráče

Útočník Beauguel přivezl dětem do nemocnice velikonoční dárky

Malí pacienti v plzeňské Fakultní nemocnici dostali velikonoční dárky od hráčů místní Viktorie. S taškami plnými dresů, míčů a sladkostí dorazil za dětmi na kliniku na Lochotíně francouzský útočník Jean-David Beauguel.
10.04. | Aktuality | 18 komentářů

Beauguel proti Bohemians nestihl hattrick a na lavičce pak trpěl

Plzeňský útočník Jean-David Beauguel vstřelil Bohemians 1905 v zápase 26. ligového kola dva góly už v úvodních 11 minutách, ale hattrick nestihl a na začátku druhé půle musel odstoupit kvůli svalovému zranění. Francouzský kanonýr byl na lavičce hodně nervózní a ulevilo se mu, když jeho náhradník Tomáš Chorý v 86. minutě rozhodl drama vítězným gólem na 3:2.
31.03.2019 | Aktuality | 64 komentářů

Beauguelovi zkazila radost z první ligové branky za Plzeň remíza

Útočník Jean-David Beauguel v prvním přípravném utkání za Plzeň vstřelil dva góly, skórovat dokázal i při svém soutěžním debutu za Viktorii. Z branky v Mladé Boleslavi ale francouzský fotbalista neměl tak velkou radost, protože úřadujícímu mistrovi na úvod prvoligového jara přinesla jenom remízu 1:1.
09.02.2019 | Aktuality | 6 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
22.02. Guľa si cenil týmovosti Plzně
Trenér Plzně Adrian Guľa byl po zápase s Příbramí (4:0) spokojen nejen s výsledkem, ale i s týmových charakterem, který jeho hráči ukázali při penaltě za stavu 3:0. "Odehrály se tam velmi silné momenty. Jeden z nich, který velmi oceňuji, je týmovost mužstva. Určený střelec na pokutový kop Beauguel nechá míč hráči, který má dát hattrick. Buchův hattrick mě těší, ale ještě důležitější je pro mě ta týmovost, která se dnes ukázala" řekl Guľa.
17.04.2017 Slavii bude kvůli kartám chybět Barák
Slavistům bude v příštím kole první ligy chybět Antonín Barák, který dostal čtvrtou žlutou kartu v sezoně. Ze stejného důvodu čeká jednozápasový trest i dvojici z Bohemians 1905 Daniela Krcha s Josefem Jindřiškem, brněnského Jakuba Řezníčka, mladoboleslavského Marka Matějovského a Jeana-Davida Beauguela ze Zlína. (ČTK)
01.11.2014 Beauguel vstřelil nejrychlejší gól sezóny
Pražská Dukla udolala České Budějovice, základ ke třem bodům dal přitom již po 51 vteřinách francouzský útočník Jean-David Beauguel. Jeho trefa byla vůbec nejrychlejším gólem této sezóny. (ČTK)
07.08.2012 Rezervu Toulouse opouští dva hráči
Rezervní mužstvo druholigového Toulouse opouští dva hráči. 20letý útočník Jean-David Beauguel, jenž v uplnulé sezoně naskočil k jednomu pohárovému utkání a hned si připsal branku, se na tři roky upsal tuniskému Espérance ST. To Anthony Looustallot, jenž si soutěžní start připsal naposledy v sezoně 2009/2010, si vybral francouzský amatérský celek Rodez.