Články

Pardubice se na nové smlouvě s klubovou legendou Jeřábkem nedohodly

Defenzivní záložník Jan Jeřábek se po vypršení smlouvy v Pardubicích na nové smlouvě nedohodl. Devětatřicetiletý fotbalista působil v klubu od jeho vzniku v roce 2008 a prošel s ním od divize až do první ligy. V Pardubicích naopak bude pokračovat záložník Vojtěch Sychra, dostal tříletou smlouvu.

Jeřábek po návratu: První tři minuty jsem nemohl popadnout dech

Po téměř roce nastoupil v ligovém utkání pardubický Jan Jeřábek. Do východočeského derby s Hradcem Králové naskočil v 87. minutě. Devětatřicetiletý defenzivní záložník přiznal, že první tři minuty nemohl popadnout dech. Derby hodnotil skvěle, jelikož Pardubice zvítězily 1:0 a v neúplné tabulce se odpoutaly z posledního místa...

Jeřábek věnoval svou první ligovou branku zesnulému dědovi

Jan Jeřábek se v 37 letech dočkal ve 14. ligovém zápase první branky v nejvyšší soutěži, kterou ve 20. kole pomohl pardubickému nováčkovi k výhře 3:2 nad Ostravou. Zkušený defenzivní záložník věnoval gól zesnulému dědovi. Jeřábek přeloboval hlavou brankáře Jana Laštůvka, přestože původně pouze prodlužoval balon.