Viktoria Plzeň má co nevidět oficiálně oznámit příchod Tomáše Poznara, odejít by pak měl jiný útočník. Západočeský celek má podle posledních informací opustit Jan Holenda.

Český útočník Jan Holenda a slovenský obránce Kornel Saláta se vracejí z hostování v Tomsku zpět do Rostova, ani v jednom případě nedojde k prodloužení působení v Tomsku.

sport-express.ru
19.04.201412:53

Holenda přispěl k výhře Tomsku

Tomsk dnes v ruské lize porazil Samaru 2:0 a podíl na tom měl i český útočník Jan Holenda, ten ve 31. minutě pojistil vedení svého klubu.

22.03.201413:03

Holenda zajistil Tomsku výhru

Jan Holenda si na své konto připsal druhou trefu v dresu Tomsku, český útočník dnes v nastavení utkání na půdě Volgy jedinou brankou rozhodl o výhře svého dočasného zaměstnavatele, u něhož hostuje z Rostova.

30.09.201320:14

Holenda nedohrál zápas s Lokomotivem

Ze sestavy Tomsku by na čas mohl vypadnout Jan Holenda, český útočník kvůli zranění nedohrál dnešní zápas na půdě Lokomotivu Moskva (0:0), střídat musel už ve 30. minutě.

15.09.201315:40

Holenda přispěl k remíze s Machačkalou

Jan Holenda v minulosti hrával za Machačkalu, dnes svého bývalého zaměstnavatele rozesmutnil jako hráč Tomsku. Český útočník ve 30. minutě otevřel skóre vzájemného zápasu, který nakonec skončil nerozhodně 2:2.

22.04.201317:53

Holenda si dal vlastní gól

Rostov doma o poločasové přestávce prohrává s Těrekem 0:2 a jedním ze zatím smutných hrdinů zápasů je Jan Holenda, český útočník si dal ve 14. minutě vlastní branku.

18.11.201213:41

Holenda dnes nenastoupí

Rostovu bude v dnešním utkání s Machačkalou chybět Jan Holenda. Český útočník po zranění sice už trénoval se spoluhráči, do duelu ovšem ještě nezasáhne.

16.11.201217:14

Holenda trénoval s týmem

I s Janem Holendou by měl Rostov nastoupit k zápasu v Machačkale, český útočník se zbavil zdravotních problémů a dnes znovu trénoval se spoluhráči.

14.11.201215:39

Holenda není zcela fit

Rostov se chystá na ligový duel s Machačkalou a se svými spoluhráči se nepřipravuje Jan Holenda, český útočník má zdravotní problémy a trénuje individuálně.

02.11.201217:46

Holenda se zapsal mezi střelce

Rostov je blízko k senzační remíze na půdě Zenitu Petrohrad a svůj podíl na tom má i Jan Holenda, český útočník v 79. minutě utkání srovnával na průběžných 1:1.

16.09.201219:29

Holenda otevřel skóre

Jan Holenda si na své konto připsal pátou branku v letošní sezoně, útočník Rostova dnes v 62. minutě otevíral skóre utkání s Dinamem Moskva.

25.08.201220:36

Holenda nasázel Alaniji hattrick

Jan Holenda byl největší hvězdou dnešního utkání ruské ligy mezi Rostovem a Alanijí. Domácí sice prohrávali už od první minuty, český útočník se ovšem ve 42. a 44. minutě postaral o obrat. V 60. minutě pak stanovil skóre na konečných 3:1.

29.07.201220:04

Holenda se trefil proti Machačkale

Jan Holenda poprvé od svého odchodu do Rostova narazil na svůj bývalý klub z Machačkaly a hned se proti němu trefil. Český útočník přišel na hřiště v 86. minutě a dvě minuty nato vstřelil branku na 2:1 pro domácí, Anži ovšem dokázala ještě srovnat na konečných 2:2.

03.07.201215:46

Holenda se upsal Rostovu

Šestadvacetiletý forvard se zkušenostmi z pražské Sparty, Jan Holenda, bude dál působit v ruské Premier lize. Nikoliv však pod křídly bohatého Anži, dnes svůj osud na další tři roky spojil s Rostovem.

23.10.201119:22

Holenda dal dvě branky

Jan Holenda se zapsal mezi střelce v ruské lize, velkou radost ale ze svých gólů neměl - český útočník v 86. minutě jenom mírnil domácí porážku Anži od CSKA Moskva na 2:5, v nastavení pak dal na konečných 3:5.

14.07.201122:34

V přípravě se trefili Morávek i Holenda

V přípravném utkání mezi fotbalisty Schalke a Machačkaly se gólově prosadili záložník německého klubu Jan Morávek i útočník ruského celku Jan Holenda. Bundesligové mužstvo v rakouském Bad Waltersdorfu zvítězilo 3:1. Člen reprezentační jednadvacítky Morávek, který se do Schalke vrátil po ročním hostování v Kaiserslauternu, nastoupil do druhého poločasu a dvě minuty před koncem uzavřel skóre. Holenda odehrál jen úvodní pětačtyřicetiminutovku, během níž vyrovnal na 1:1.

10.06.201117:35

Holenda zvýšil vedení

Jan Holenda zaznamenal čtvrtou branku v probíhající sezoně ruské ligy. Útočník Machačkaly dnes v 67. minutě zápasu proti Nalčiku zvýšil na 2:0.

07.05.201115:34

Holenda skóroval

Jan Holenda nastoupil v základní sestavě Anži Machačkala a v 55. minutě se zapsal do střelecké listiny. Jeho gól znamenal vyrovnání v zápase s Volgou Novgorod na 1:1.

17.04.201119:29

Holenda pomohl k výhře Machačkaly

V pátém kole ruské Premier Ligy se střelecky prosadil Jan Holenda, český útočník ve službách Anži Machačkala vyrovnával stav zápasu proti Spartaku Moskva a jeho tým nakonec ukořistil vítězství 2:1.