Jan Blažek Expres zprávy

Přidat hráče do záložek
04.04.201420:05

Blažek se poprvé zapsal mezi střelce

Jan Blažek dal svou první branku za polský celek Podbeskidzie Bielsko-Biała, český útočník dnes jednou brankou pomohl k remíze 3:3 se Śląskem Wrocław.

16.01.201114:53

Blažek se zapsal mezi střelce

Jan Blažek se zapsal mezi střelce v řecké nejvyšší soutěži, český útočník ve službách Larisy hned v první minutě otevřel skóre zápasu s Iraklisem.

06.03.201019:56

Blažek rozhodl o výhře

Jan Blažek zařídil výhru Larissy nad AEK Atény, český útočník dal v 55. minutě jedinou branku utkání.

26.02.201011:35

Povoláni Pudil a Blažek

Trenér české reprezentace Michal Bílek povolal náhradníky za zraněné Jana Šimůnka a Romana Bednáře. Do nominace na přátelský zápas se Skotskem se dostali Daniel Pudil (Genk) a Jan Blažek (Larissa).

13.02.201017:39

Jan Blažek se prosadil hned ve svém prvním utkání v dresu řecké Larisy. 21letý útočník otevřel ve 41. minutě skóre na hřišti Xanthi a dal jediný gól zápasu.

27.01.201018:15

Blažek definitivně hostem v Larisse

Útočník Jan Blažek odchází z Liberce a na jaře bude hostovat v řecké Larisse. Dnes se na tom dohodly oba kluby. Jednadvacetiletý hráč byl v Larisse už od pátku, ale až dnes byla celá transakce zpečetěna. ČTK to řekl Jiří Rosický ze společnosti ISM.

30.07.200921:22

Liberec vyhrál ve Vaduzu

Slovan Liberec dobře nakročil k postupu přes Vaduz, v prvním utkání na lichnštejnské půdě zvítězil 1:0 brankou Blažka z 43. minuty.