Celé jméno:Haris Harba
Národnost: Bosna a Hercegovina
Datum narození:14.07.1988
Výška:?Váha:?
Pozice:útočníkČíslo dresu:7
Klub:1. FC Slovácko (CZE)
Aktuální statistiky v klubu 1. FC Slovácko (CZE)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
 

Slovácko posílil bosenský útočník Harba

Slovácko posílil útočník Haris Harba. Třicetiletý hráč z Bosny a Hercegoviny je sice momentálně zraněný, ale s klubem podepsal smlouvu na půl roku s následnou opcí do léta 2021. Jedenáctý celek prvoligové tabulky o tom informoval na svých internetových stránkách.  
07.02. | Aktuality | 4 komentáře
 

Harba chybí ve výpravě Slovácka na herní přípravu v Turecku

Čtyřiadvacet hráčů Slovácka odletí v pátek dopoledne na závěrečnou část přípravy do Turecka. V jejím rámci sehraje tým tři přípravná utkání. Na palubě nebude Haris Harba, který se jako volný hráč připojil k týmu před čtrnácti dny. Na vině je zranění.  
24.01. | Aktuality | 24 komentářů
 

Slovácko testuje Harbu, možnou posilu do útoku

K týmu Slovácka se dnes připojil na zkoušku bosenský útočník Haris Harba. Třicetiletý hráč české fotbalové prostředí dobře zná z předchozích angažmá v Hradci Králové, Jihlavě a ve Zlíně.  
15.01. | Aktuality | 108 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
13.06.2017 Harba se trápí a chce zpátky
Haris Harba od půlky března vůbec nenastupuje za druholigový korejský Bucheon a rád by se vrátil do Zlína, odkud odcházel jako volný hráč a nejlepší střelec loni v prosinci. "Haris by se nejdříve musel vyvázat ze smlouvy," upozorňuje ovšem na složitosti s tím spojené zlínský manažer Zdeněk Grygera. Bosenský útočník podepsal v Bucheonu kontrakt na tři roky. (fotbal.idnes.cz)
23.12.2016 Harba opustí Zlín a zamíří do Jižní Koreje
Velká rána stihne Fastav Zlín, který se nedohodl na prodloužení spolupráce s hostujícím Harisem Harbou, a bosenský útočník tudíž odejde za novou výzvou do Jižní Koreje. "Jméno klubu nemůžu prozradit. Je to druhá liga, mají ambice postoupit. Loni jim postup utekl v semifinále. Podepsal jsem na tři roky," sdělil Harba MF Dnes. Jeho popis sedí na před dvěma lety založený Soul E-Land. Do Asie se útočník vydá 4. ledna. (fotbal.idnes.cz)
20.02.2016 Sarajevo si vypůjčilo útočníka Harbu
Haris Harba se podle očekávání dočasně loučí s Jihlavou. Bosenský útočník se vrací do své vlasti, do konce sezóny bude hostovat v FK Sarajevo. (sport.sme.sk)
18.07.2013 Harba míří do Jihlavy
Prvoligovou Vysočinu Jihlava posílil bosenský záložník Haris Harba. Pětadvacetiletý hráč přišel z druholigového Hradce Králové, který o přestupu informoval na svých internetových stránkách. "Dnes ráno jsem s Harisem mluvil a on mi sdělil, že má nabídku z Jihlavy a u nás nechce pokračovat. Hráče, který zde nemá zájem hrát, tady nechci," řekl trenér Luboš Prokopec.
Další expres zprávy