Celé jméno:Halil Altintop
Národnost: Turecko
Datum narození:08.12.1982
Výška:185 cmVáha:80 kg
Pozice:útočník
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Turecko187523000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Slavia pod Trpišovským změnila kurz. Nesmíme ale uhnout, ví před jarem kouč

Pražská Slavia prošla přes zimu výrazným "poliberečtěním" a pomalu vstřebává náročný způsob hry, který vyžaduje kouč Jindřich Trpišovský. Ten zkouší s týmem vícero rozestavení a chce se přiblížit totálnímu fotbalu. Na co to bude na jaře sešívaným stačit?  
16.02.2018 | Aktuality | 64 komentářů
 

Altintop ukončil angažmá ve Slavii a odešel do Kaiserslauternu

Turecký fotbalista Halil Altintop definitivně ukončil nepovedené angažmá ve Slavii Praha a odešel do druholigového německého Kaiserslauternu, kde už v minulosti působil.  
31.01.2018 | Aktuality | 23 komentářů
 

Slavia už nepočítá s Altintopem, Rotaněm a Šventem

Fotbalová Slavia Praha už nepočítá s trojicí zahraničních hráčů Halilem Altintopem, Ruslanem Rotaněm a Dušanem Šventem. Ani jeden z nich dnes nezahájil s úřadujícím mistrem zimní přípravu a všichni tři mají svolení hledat si nové angažmá.  
03.01.2018 | Aktuality | 406 komentářů
06.11.2018 Altintop asistentem ve Stuttgartu
Bývalý slávista Halil Altintop rozšířil realizační tým trenéra Stuttgartu Markuse Weinzierla. Turecko-německý záložník uzavřel hráčskou kariéru v červnu, kdy sestoupil s Kaiserslauternem ze druhé bundesligy. (sport1.de)
19.06.2018 Altintop uzavřel aktivní kariéru
Konec aktivní hráčské kariéry oznámil Halil Altintop. Ten se během zimní přestávky vrátil do Kaiserslauternu, nepodařilo se mu ale pomoct k záchraně do 2. Bundesligy, načež se dohodl na předčasném ukončení smlouvy a měl by se ve falckém mužstvu zapojit do přípravy mládeže. (transfermarkt.de)
31.01.2018 Altintop se vrací do Kaiserslauternu
Halil Altintop bude znovu hrát za Kaiserslautern. Turecký záložník přichází ze Slavie, v jejímž dresu na podzim zklamal. (kicker.de)
26.06.2017 Augsburg potvrdil odchod Altintopa
Halil Altintop po čtyřech letech změní chlebodárce. Zkušený turecký útočník potvrdil odchod z Augsburgu, zamířit by pak mohl do Slavie, která je s jeho angažováním spojována, ani jedna strana však zatím chystaný krok nepotvrdila. (sport1.de)
26.06.2017 Slavia by mohla představit Altintopa
Halil Altintop by si mohl vyzkoušet českou ligu. Zájem o útočníka Augsburgu, kde bývalému tureckému reprezentantovi na konci tohoto měsíce vyprší kontrakt, má podle informací Aktuálně.cz pražská Slavia. (sport.aktualne.cz)
03.05.2017 Augsburg si chce pojistit Altintopa
Halil Altintop má s Augsburgem smlouvu pouze do konce letošní sezóny, to už by ale nemuselo platit dlouho. Podle informací deníku Bild jednají obě strany o jejím prodloužení, součástí by pak údajně mohla být i klauzule o zaměstnání bývalého tureckého reprezentanta po skončení aktivní hráčské kariéry. (transfermarkt.de)
07.09.2015 Altintop mohl odejít do americké MLS
Augsburg si před koncem minulé sezóny pojistil služby Halila Altintopa, který je nyní s bavorsko-švábským celkem vázaný až do roku 2017, ten však neměl o nabídky nouzi. "Měl jsem několik nabídek a to i ze Spojených států amerických. Rozhodl jsem se ale zůstat, stále můžu hrát ještě dva nebo tři roky na této úrovni," prohlásil bývalý turecký reprezentant. (transfermarkt.de)
02.05.2015 Augsburg prodlužoval smlouvy
Hned se třemi hráči prodloužil kontrakty Augsburg. Bundesligový celek si pojistil Alexandera Manningera, Paula Verhaegha a Halila Altintopa. Zkušený brankář má nyní kontrakt do roku 2016, Altintop získal o rok delší smlouvu a zkušený bek podepsal až do roku 2018. (transfermarkt.de)
15.04.2015 Augsburgu se do hry vrací Altintop
Na dnešním tréninku Augsburgu se objevil i Halil Altintop. Ten zmeškal poslední tři ligové duely kvůli problémům se zády a nohou, nyní už je však plně fit a může tak nastoupit do víkendového utkání se Stuttgartem. (kicker.de)
26.10.2014 Altintop hodlá zůstat v Augsburgu
Halil Altintop se po svém příchodu do Augsburgu zařadil k oporám bavorsko-švábského celku, vůbec by se tak nezlobil, kdyby mu na konci sezóny byla prodloužena končící smlouva. "Předpokládám, že se domluvíme, ale na dohodu zbytečně nespěchám," uvedl Altintop po vítězství nad Freiburgem, kde zaznamenal svoji premiérovou trefu v letošní sezóně. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy