Celé jméno:Gastón Ezequiel Ramírez Pereyra
Používané jméno:Gastón Ramírez
Národnost: Uruguay
Datum narození:02.12.1990
Výška:183 cmVáha:66 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:11
Klub:UC Sampdoria (ITA)
Aktuální statistiky v klubu UC Sampdoria (ITA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
Serie A 2020/202183940000300
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Uruguay "20"31960000200
Uruguay4317020000200
Uruguay "OH"32601000200
Reprezentační kariéra hráče
 

Premier League v kostce (10. kolo)

Nová Big Four nadále kráčí prakticky bok po boku na čele tabulky. Manchester City, Arsenal, Liverpool i Chelsea hladce porazily svého víkendového soupeře a především výkonem daly najevo, že se patrně se všemi bude muset počítat do boje o ligový trůn. Naopak Manchester United zase jednou ztratil a José Mourinho začíná opět ztrácet nervy...  
02.11.2016 | Názory a komentáře | 248 komentářů
 

Hull City získal také Ben Arfu, Ramíreze a Diamého

Hull City včera odpoledne zrealizoval rekordní přestup Abela Hernándeze, tím ale svoji činnost na trhu ale neukončil. Ve večerních hodinách Tigers oznámili příchody dalších tří hráčů - na hostování dorazili Hatem Ben Arfa s Gastónem Ramírezem, formou trvalého přestupu pak Momo Diamé...  
02.09.2014 | Aktuality | 97 komentářů
 

AS Řím loví další posily. Získá Bastose či Ramíreze?

AS Řím se po Radjovi Nainggolanovi snaží ulovit další zimní posilu. Podle nejnovějších zpráv je blízko hostování v italském hlavním městě záložník Al Ainu Michel Bastos, který v posledních dnech jednal o angažmá s Neapolí. Římský klub má zájem i o Gastóna Ramíreze ze Southamptonu.  
18.01.2014 | Aktuality | 154 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
12.11. Doria jedná o nové smlouvě s Ramírezem
Sampdoria znovu zahájila jednání o nové smlouvě s Gastónem Ramírezem. Uruguayský záložník má kontrakt do konce sezony a v létě se o něho zajímal Hellas Verona, v uplynulých týdnech bylo ve hře stěhování do brazilského Grémia. (transfermarketweb.com)
16.09. Ramírez měl odmítnout Hellas
Uruguayský útočník Gaston Ramírez měl odmítnout přestup ze Sampdorie Janov do Hellasu Verona. Ten mu údajně nabídl smlouvu na tři roky s platem 2 miliony eur za sezonu. Sampdoria každopádně s devětadvacetiletým fotbalistou nepočítá a očekává, že do konce přestupního termínu odejde. (football-italia.net)
23.08. Sampdoria zvažuje prodej mladých
Sampdoria Janov by údajně ráda vylepšila svou finanční bilanci, a proto podle deníku Il Secolo XIX nabízí několik svých mladých hráčů k prodeji. Odejít by tak mohli například Omar Colley, Ronaldo Vieira, Bartosz Bereszynski či Gaston Ramirez. Vedení Sampdorie je přesvědčeno, že nejlepší částky by za tyto hráče mohlo dostat na britských ostrovech. (football-italia.net)
18.06. Sampdoria řešila konflikt na tréninku
Lorenzo Tonelli a Gastón Ramírez se na tréninku Sampdorie dostali do konfliktu. Zmíněná potyčka dokonce trenéra Claudia Ranieriho donutila předčasně ukončit tréninkovou jednotku. (football-italia.net)
16.06. Linetty a Ramirez musí na smlouvy počkat
Karol Linetty a Gaston Ramirez si musejí počkat na nové smlouvy od Sampdorie Janov až do konce sezony. Klub chce počkat na to, zda se Sampdorii podaří zachránit v nejvyšší soutěži. O Linettyho ale stojí podle italských médií jak Turín, tak Fiorentina. (football-italia.net)
11.02. Sampdoria jedná o prodloužení s Ramírezem
Gastón Ramírez by měl i v dalších letech hrát za Sampdorii. Záložník má kontrakt do června 2021 a vedení s ním jedná o prodloužení, jednání jsou v pokročilé fázi. (transfermarketweb.com)
28.12.2019 Ramírez by mohl zamířit do Turína
Sampdorii Janov by mohl po dvou a půl letech opustit Gastón Ramírez. Ofenzivní záložník by se nemusel stěhovat daleko, zájem o jeho služby má konkurenční Turín FC. (transfermarketweb.com)
26.07.2019 Boca Juniors se zajímá o Ramíreze
Gastón Ramírez by mohl zamířit do Argentiny. Zájem o ofenzivního univerzála Sampdorie Janov má Boca Juniors. (transfermarketweb.com)
10.07.2019 Spartak Moskva před ziskem Ramíreze
Gastón Ramírez po dvou letech zřejmě opustí janovskou Sampdorii. Uruguayský záložník má podle posledních zpráv namířeno do Spartaku Moskva. (transfermarketweb.com)
15.09.2018 Sampdoria bez tří hráčů
Hned tři fotbalisty bude postrádat trenér Sampdorie Janov Marco Giampaolo v utkání na hřišti Frosinone. Ze hry jsou Riccardo Saponara, Dennis Praet i Vasco Regini. V ohrožení je navíc také stav Gastona Ramireze, jenž není stoprocentně v pořádku. (football-italia.net)
Další expres zprávy