Trenér Celty se opřel do Sista a Smolova kvůli útěku. Zachovali se špatně, řekl

Trenér Celty Vigo Oscar García zkritizoval jednání svých svěřenců Pione Sista a Fjodora Smolova. Oba hráči během karantény doslova utekli ze Španělska bez povolení klubových představitelů.  
17.04.2020 | Aktuality | 16 komentářů
 

Lokomotiv posiluje, přivedl kanonýra Smolova

Fjodor Smolov bude nastupovat za Lokomotiv Moskva. Ten ruského útočníka získal z Krasnodaru, jenž za účastníka nedávného mistrovství světa obdržel 10 milionů eur...  
09.08.2018 | Aktuality | 26 komentářů
 

Představení účastníků MS 2018 - Rusko

Mistrovství světa již netrpělivě klepe na dveře a před jeho zahájením vám jako obvykle každého účastníka podrobně představíme. Začínáme klasicky u země pořádající, kterou je tentokráte Rusko. Při letmém pohledu na to, jak si v posledních 20 letech pořadatelské země vlastně vedly, by někdo snadno mohl nabýt dojmu, že by snad Rusové po roce 2008 a třetím místu na Euru mohli napsat další báječný příběh.  
03.06.2018 | Profily, historie | 462 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Jsme připraveni uvolnit Smolova, zní z Krasnodaru

Fjodor Smolov se za Krasnodar opakovaně prezentuje skvělými výkony, za což by se mu mohlo dostat odměny v podobě lepšího angažmá. Ruský celek potvrdil, že je o odchodu své opory připravený jednat...  
03.04.2018 | Aktuality | 11 komentářů
 

Smolov vyhlíží zahraniční angažmá. Jsem připraven, hlásí útočník

Na své druhé zahraniční angažmá se chystá Fjodor Smolov. Sedmadvacetiletý ruský útočník patří FK Krasnodar a smlouvu má ještě na rok a půl, už delší dobu se o něho ovšem zajímají kluby z jiných zemí a fotbalista se chystá volání jednoho z nich vyslyšet...  
20.12.2017 | Aktuality | 17 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
23.10. Smolov vstřelil 100. gól v ruské lize
Dinamo Moskva ve včerejším derby porazilo Lokomotiv (3:1), na čemž se jedním gólem podílel Fjodor Smolov. Pro 32letého útočníka se jednalo o jubilejní 100. branku v ruské nejvyšší soutěži. (sport-express.ru)
06.05. Dinamo postrádalo Szymańskiho a Smolova
Dinamo Moskva prohrálo v Samaře vysoko 2:5 a jen u televizní obrazovky to sledovali záložník Sebastian Szymański a útočník Fjodor Smolov, oba laborují se svalovými problémy. (sport-express.ru)
11.01. Dinamo dotáhlo přestup Smolova
Fjodor Smolov oficiálně přestoupil z Lokomotivu Moskva do sousedního Dinama. Ruský útočník se dopoledne podrobil zdravotní prohlídce, odpoledne pak podepsal smlouvu. (sport-express.ru)
11.01. Smolov podstupuje zdravotní prohlídku
Dinamo Moskva by mělo brzy oznámit příchod Fjodora Smolova. Zkušený útočník dorazí od městského rivala Lokomotivu, k dokončení transferu chybí pouze zdravotní prohlídka. (sport-express.ru)
02.01. Dinamo dohodlo příchod Smolova
Fjodor Smolov se zřejmě bude stěhovat v rámci hlavního města Ruska. Útočník se chystá přestoupit z Lokomotivu Moskva do konkurenčního Dinama, kluby jsou na všem domluveny. Suma za transfer nebude vysoká, Smolov má v Lokomotivu smlouvu jen do konce sezony. (sport-express.ru)
24.11.2021 Smolov se vrací do nominace
Lokomotivu Moskva se rychle uzdravil Fjodor Smolov. Útočník si ze srazu ruské reprezentace přivezl zranění a o víkendu nenastoupil proti Achmatu Groznyj, nyní je fit a bude připraven na souboj s Laziem. (sport-express.ru)
20.11.2021 Smolov nehraje vinou zranění
Lokomotiv Moskva nastoupil proti Achmatu Groznyj bez Fjodora Smolova. Jednatřicetiletý útočník si z reprezentačního srazu přivezl neupřesněné zdravotní problémy. (sport-express.ru)
30.10.2021 Lokomotiv Moskva bez Smolova
Lokomotiv Moskva nastoupil k zápasu v Nižném Novgorodu a ani na lavičce není Fjodor Smolov - ruský útočník měl neprůkazný test na covid-19. (sport-express.ru)
03.12.2020 Smolov má za sebou úspěšnou operaci
Plánovanou operaci ramena má za sebou Fjodor Smolov. Útočník Lokomotivu Moskva by byl i tak mimo hru, neboť laboruje se zraněním kyčle. (sport-express.ru)
01.12.2020 Smolov letí na plánovanou operaci
Fjodor Smolov letí do Říma a podrobí se operaci klíční kosti. Chirurgický zákrok je plánovaný, útočník Lokomotivu Moskva po něm přijde o zbytek podzimní části sezony. (sport-express.ru)
Další expres zprávy