Filipu Trojanovi loni v létě vypršela smlouva v drážďanském Dynamu a od té doby je bez angažmá. Na tom nic nezměnily ani poslední dny, kdy byl zkušený český záložník na testech v třetiligovém Jahnu Regensburg - jeho představitelé se rozhodli, že jednatřicetiletého fotbalistu neangažují.

kicker.de
23.12.201317:43

Trojan na odchodu z Dynama Drážďany

Nového zaměstnavatele podle všeho bude mít Filip Trojan. Český záložník hraje za Dynamo Drážďany a smlouvu má jenom do konce letošní sezony, vedení druholigového německého klubu je pak připraveno ho v lednu uvolnit.

kicker.de
02.11.201314:09

Trojan má zraněné koleno

Dynamo Drážďany cestuje do Mnichova k zápasu s tamním TSV 1860 bez Filipa Trojana, český záložník má problémy s kolenem.

23.09.201312:44

Trojan hlásí návrat na trávník

Dynamu Drážďany je po měsíční pauze zaviněné zraněním chodidla znovu k dispozici Filip Trojan. Český záložník v sobotu nastoupil za rezervní tým proti Erfurtu a jednou brankou se podílel na výhře 2:1.

25.08.201314:52

Dynamo zítra bez Trojana

Filip Trojan nepomůže drážďanskému Dynamu v zítřejším utkání na hřišti St. Pauli, český záložník má poraněné chodidlo.

31.07.201319:43

Trojan pokořil obranu Hamburku

Dynamo Drážďany dnes v charitativním zápase hostí Hamburger SV a v 55. minutě překvapivě vede 2:0. Svůj podíl na tom má i český záložník Filip Trojan, ten přidal druhou branku chytrým obloučkem.

13.05.201315:52

Disciplinárka omilostnila Trojana

Filip Trojan bude moci nastoupit k zápasu posledního kola druhé německé ligy proti Regensburgu. Český záložník ve službách Dynama Drážďany dostal v závěru včerejšího duelu v Aalenu červenou kartu za zmaření vyložené šance, disciplinární komise ovšem uznala, že Trojan pronikajícího Roberta Lechleitera nefauloval a kartu mu smazala. Dodatečně potrestán pak nebyl ani opravdový viník celé situace Cristian Fiél a rovněž on bude moci v neděli nastoupit.

12.05.201315:16

Trojan dostal červenou kartu

Dynamo Drážďany prohrává v důležitém zápase v Aalenu 0:2 a dohrává o deseti, několik minut před koncem dostal červenou kartu český záložník Filip Trojan.

25.10.201218:11

Trojan a Fořt jsou mimo hru

Dynamo Drážďany momentálně trénuje bez českého dua Filip Trojan - Pavel Fořt. Prve jmenovaný středopolař má poraněnou holeň, zatímco zkušeného útočníka trápí svalové problémy.

22.03.201217:20

Nová smlouva pro Trojana

Filip Trojan bude ve své kariéře pokračovat v Dynamu Drážďany, český záložník s druholigovým německým klubem podepsal novou smlouvu s platností do léta 2014.

01.03.201208:27

Trojan prodloužil smlouvu

Filip Trojan bude dál hrát za Drážďany. Český záložník prodloužil s Dynamem smlouvu do léta 2013.

29.10.201114:30

Trojan a Fořt zvýšili vedení Drážďan

Dynamu Drážďany zatím vychází dnešní zápas druhé Bundesligy proti Karlsruhe. Český záložník Filip Trojan zvýšil v 54. minutě na 4:1 pro Dynamo, pátou branku přidal v 68. minutě střídající útočník Pavel Fořt.

09.08.201108:11

Trojan bude chybět týden až dva

Zraněný Filip Trojan bude nováčkovi druhé bundesligy Dynamu Drážďany chybět jeden až dva týdny. Osmadvacetiletý český záložník si odnesl ze sobotního utkání proti Fürthu pohmožděný stehenní sval na levé noze. Trojana, pro něhož jsou Drážďany po Schalke, Bochumi, St. Pauli, Mohuči a Duisburgu už šestým německým působištěm, zranil po necelé půlhodině hry nedovoleným zákrokem Thomas Kleine. Letní posila Dynama pak musela střídat.

06.08.201117:09

Trojan s Fořtem nedohráli

Čeští fotbalisté Drážďan Filip Trojan a Pavel Fořt nedohráli dnešní utkání 3. kola druhé německé bundesligy ve Fürthu. Záložník Trojan musel střídat kvůli zranění, útočník Fořt byl vyloučen. Dynamo prohrálo 0:1 a s jedním bodem ze tří zápasů je v tabulce na patnáctém místě. S Fořtovým vyloučením nesouhlasil drážďanský trenér Ralf Loose, jehož navíc sedm minut nato vykázal rozhodčí na tribunu. "Červená karta se dává za nějaký přestupek a ne za normální chování na hřišti," uvedl kouč týmu, jehož svěřenci minulý týden překvapivě vyřadili z Německého poháru vicemistra Leverkusen. Drážďany tak dohrávaly v devíti, neboť vyloučen byl už brzy po přestávce také kapitán Cristian Fiel.

15.07.201119:17

Trojan se poprvé trefil za Drážďany

Dvěma zápasy se dnes rozjel nový ročník druhé nejvyšší německé soutěže a vůbec první branku celé sezony vsítil Filip Trojan. 28letý záložník, který v červnu přestoupil z Mohuče do Drážďan, poslal ve 20. minutě svůj nový tým na hřišti Energie Chotěbuz do vedení.

15.06.201121:10

Trojan jde z Mohuče do Drážďan

Filip Trojan odchází z bundesligové Mohuče do týmu nováčka druhé německé ligy Dynama Drážďany. Informoval o tom dnes server listu Reviersport. Osmadvacetiletý záložník, který v uplynulé sezoně hostoval v druholigovém Duisburgu, se má v Drážďanech hlásit už ve čtvrtek. Trojan podle informací listu rozvázal s Mohučí smlouvu platnou do roku 2012. Klub mu už dříve sdělil, že o jeho služby nemá zájem.

16.01.201115:44

Trojan přispěl k výhře

Filip Trojan přispěl jedním gólem k výhře Duisburgu nad Osnabrückem, český záložník již v páté minutě otevřel skóre a nastartoval svůj tým k vítězství 4:1.

22.08.201016:59

Trojan přispěl k výhře Duisburgu

Český fotbalista Filip Trojan prožil úspěšný debut v dresu Duisburgu. V prvním kole druhé německé ligy nastoupil na závěrečnou čtvrthodinu na půdě Osnabrücku a ve druhé minutě nastavení potvrdil gólem výhru hostů 3:1.

13.08.201016:46

Trojan bude hostovat v Duisburgu

Český fotbalista Filip Trojan nebude v této sezoně působit v bundesligové Mohuči. Sedmadvacetiletý záložník, který se během ročního působení v týmu neprosadil, odchází podle agentury DPA na hostování do konce ročníku do druholigového Duisburgu.