Celé jméno:Fikayo Tomori
Národnost: Anglie
Datum narození:19.12.1997
Výška:185 cmVáha:77 kg
Pozice:obránceČíslo dresu:0
Klub:AC Milán (ITA)
Aktuální statistiky v klubu AC Milán (ITA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Anglie "20"76300010100
Anglie "19"32700000000
Anglie "21"32700000100
Anglie170000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Tomori opustil Chelsea a zamířil na hostování s opcí do AC Milán

AC Milán si vypůjčil obránce Fikaya Tomoriho. Třiadvacetiletý stoper se na Apeninský poloostrov vydává na půlroční hostování z Chelsea, součástí dohody je rovněž opce...  
22.01. | Aktuality | 228 komentářů
 

Jsem šťastný, že mohu pokračovat v Chelsea, řekl Tomori

Fikayo Tomori je dalším odchovancem, který spojil i svoji další budoucnost s Chelsea. Jednadvacetiletý stoper se dohodl na prodloužení smlouvy do roku 2024...  
12.12.2019 | Aktuality | 38 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
17.06. Tomori přestupuje do Milána
Fikayo Tomori se stane hráčem AC Milán. Italský klub za něj zaplatí londýnské Chelsea 24 milionů liber. Tomori už v klubu hostoval v minulé sezoně. (bbc.co.uk)
14.06. Tomori tento týden přestoupí do AC Milán
Fikayo Tomori se tento týden stane kmenovým hráčem AC Milán. Obránce zde letos hostoval z Chelsea, transfer vyjde na 28 milionů eur. (Gianluca Di Marzio)
04.06. AC Milán aktivuje opci na Tomoriho
Fikayo Tomori podle informací "Sky Sports" zůstane v AC Milán. Rossoneri na obránce Chelsea po půlročním hostování aktivují opci ve výši 25 milionů eur. (abola.pt)
11.05. AC Milán uplatní opci na Tomoriho
Fikayo Tomori se stane kmenovým hráčem AC Milán. Anglický obránce přišel v lednu na hostování z Chelsea a usadil se v základní sestavě, italský celek se chystá uplatnit opci na přestup za 28 milionů eur. (football-italia.net)
29.04. Tomori jednal s Maldinim o přestupu
Obránce Fikayo Tomori, který je v AC Milán na hostování z londýnské Chelsea, jednal o možnosti setrvání v Itálii s jedním z ředitelů Rossoneri Paolem Maldinim. Milán má na Tomoriho opci, Chelsea by za přestup zaplatil 25 milionů liber. (dailymail.co.uk)
11.04. AC Milán chce udržet Tomoriho
Fikayo Tomori hostuje z Chelsea v AC Milán, kde by mohl působit i nadále. Kouč Stefano Pioli potvrdil dřívější spekulace o tom, že si chce anglického stopera ponechat. "Fikayo se osvědčil a náš plán je jasný. Chceme ho udržet," uvedl Pioli, jehož zaměstnavatel má ve smlouvě opci. (sport-express.ru)
01.03. Milán si chce nechat Tomoriho
Ředitel AC Milán Paolo Maldini by rád zahájil jednání s Chelsea o trvalém přestupu obránce Fikaya Tomoriho, který je v Itálii na hostování. Milán má na 23letého fotbalistu opci, pdajně ve výši 26 milionů liber. (skysports.com)
16.02. Tomori se nebrání setrvání v Miláně
Obránce Fikayo Tomori, který hostuje v AC Milán z Chelsea, by se nezlobil, kdyby se zápůjčka změnila v trvalý přestup. "Teď je to ale na klubech, jak se dohodnou," uvedl fotbalista, jehož cíle pro tuto sezonu prý je vítězství v italské lize s Milánem a místo v anglické reprezentaci. (football-italia.net)
22.01. Tomori je na prohlídce
Obránce Chelsea Fikayo Tomori bude hrát za AC Milán. Klub už doručil jeho smlouvu na vedení italské ligy. K dokončení k hostování s opcí na přestup za 28 milionů eur už zbývá jen zdravotní prohlídka, kterou 23letý fotbalista absolvuje v těchto hodinách. (football-italia.net)
21.01. Tomori je jednou nohou v AC Milán
Fikayo Tomori má volnou cestu z Chelsea do AC Milán, kluby jsou domluveny na podmínkách hostování s opcí na přestup za třicet milionů eur. Obránce zítra přiletí do Itálie a podrobí se zdravotní prohlídce. (football-italia.net)
Další expres zprávy