Celé jméno:Adrien Rabiot-Provost
Používané jméno:Adrien Rabiot
Národnost: Francie
Datum narození:03.04.1995
Výška:188 cmVáha:71 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:25
Klub:Juventus FC (ITA)
Aktuální statistiky v klubu Juventus FC (ITA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Francie63570000100
Francie "21"76301000200
Francie "19"54800000100
Reprezentační kariéra hráče
 

Juventus oznámil dohodu s Rabiotem

Francouzský záložník Adrien Rabiot bude podle očekávání hrát za italského mistra Juventus. Klub z Turína na sociálních sítích oznámil, že se dohodl se čtyřiadvacetiletým fotbalistou na pětileté smlouvě.  
01.07. | Aktuality | 409 komentářů
 

Rabiot se brzy rozhodne, ve hře jsou Juventus a Manchester United

Adrien Rabiot chystá odchod z Paris Saint-Germain a aktuálně si vybírá mezi dvěma nabídkami. Stále teprve čtyřiadvacetiletý francouzský záložník jedná o angažmá v Juventusu a vedle toho přichází v úvahu stěhování do Manchesteru United, rozhodnutí padne už za několik dní...  
15.06. | Aktuality | 56 komentářů
 

Rabiot má namířeno do Barcelony. V létě, nebo už v zimě?

Záložník Paris Saint Germain Adrien Rabiot se údajně už dohodl na podmínkách smlouvy s Barcelonou, která tak bude jeho dalším působištěm. Otázkou zůstává, zda se do Katalánska přesune v létě jako volný hráč, nebo už v zimě.  
19.12.2018 | Aktuality | 270 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
01.07. Rabiot se podrobuje zdravotní prohlídce
Adrien Rabiot včera dorazil do Turína a v tuto chvíli se podrobuje zdravotní prohlídce v Juventusu. Ten francouzského záložníka získá zdarma z PSG, pro fotbalistu je nachystán čtyřletý kontrakt. (football-italia.net)
30.06. Rabiot jde zítra na zdravotní prohlídku
Adrien Rabiot se zítra ráno podrobí zdravotní prohlídce v Juventusu a následně podepíše kontrakt s ročním platem sedm milionů eur. Francouzský záložník přijde zdarma po vypršení kontraktu v PSG, v Turíně ho čeká podpisový bonus deset milionů eur. (football-italia.net)
28.06. Juventus dolaďuje příchod Rabiota
Adrien Rabiot je prakticky hráčem Juventusu, s nímž je domluven na smlouvě s ročním platem sedm milionů eur. Francouzský záložník po vypršení kontraktu opouští PSG a za samotný podpis dostane bonus deset milionů eur, sportovní ředitel turínského klubu Fabio Paratici je na cestě do Paříže, kde vyřeší poslední detaily. (football-italia.net)
20.06. Rabiot dostane za podpis deset milionů eur
Adrien Rabiot jako volný hráč odejde z PSG a od nové sezony bude hrát za Juventus. Francouzský záložník se dohodl na pětiletém kontraktu se základním ročním platem sedm milionů eur. Za podpis kontraktu navíc dostane bonus deset milionů eur. (football-italia.net)
18.06. Rabiot se prý rozhodl pro Juventus
Francouzský záložník Adrien Rabiot se údajně už rozhodl, kam odejde jako volný hráč po konci smlouvy v Paris Saint Germain. Podle El Chiringuito podepíše čtyřiadvacetiletý Rabiot pětiletou smlouvu s platem 7 milionů eur za sezonu. (football-italia.net)
14.06. Rabiot potvrdil jednání s Juve a Man Utd
Nového zaměstnavatele by měl oznámit Adrien Rabiot. Francouzský záložník, jenž se rozhodl neprodloužit kontrakt s Paris Saint-Germain, podle svých slov jedná se zástupci Juventusu a Manchesteru United. Konečné rozhodnutí by měl učinit po návratu z dovolené. (football-italia.net)
07.06. Rabiot je připraven zůstat v PSG
Adrien Rabiot otočil a vedení PSG sdělil, že je připraven jednat o prodloužení končící smlouvy. Francouzský záložník měl v plánu změnit prostředí, loni mu ovšem nevyšel přestup do AS Řím a v uplynulých měsících o něho ztratily zájem Barcelona nebo Real Madrid. (sport-express.ru)
30.05. Betis se snaží ulovit Rabiota
Adrien Rabiot po vypršení smlouvy opustí PSG a je otázkou, kam následně zamíří. Francouzskému záložníkovi nevyšly námluvy s AS Řím, zájem o něho ztratila Barcelona a nejreálněji nevypadá ani jeho odchod do Realu Madrid. V tuto chvíli pak má fotbalista ještě jednoho nápadníka, rád by ho angažoval Betis. (abola.pt)
13.05. O Rabiota se prý poperou 3 zájemci
Záložník Adrien Rabiot, který neprodloužil smlouvu v Paris Saint Germain, se podle italského deníku Tuttosport přesune do jednoho ze zbývajících tří klubů. Ve hře údajně zůstaly už jen Juventus, Real Madrid a Tottenham. (transfermarketweb.com)
08.05. Rabiot prý preferuje Anglii
Adrien Rabiot, kterému končí po sezoně smlouva v Paris Saint Germain, údajně preferuje odchod do anglické Premier League. Konkrétní dohodu s žádným klubem ale zatím uzavřenou nemá. Nejčastěji se hovořilo o zájmu Arsenalu, ve hře měl být ale i Manchester City. (lequipe.fr)
Další expres zprávy