Celé jméno:Dávid Škutka
Národnost: Slovensko
Datum narození:25.05.1988
Výška:188 cmVáha:73 kg
Pozice:útočník
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
 

Slavia získala na hostování Maďara Tamáse z AC Milán

Slavii posílil maďarský levý obránce Krisztián Tamás, který přichází z AC Milán na půlroční hostování s opcí. Do pražského celku se také z Košic vrací Dávid Škutka. Slovenský útočník původně měl v MFK hostovat až do konce sezony.  
30.01.2015 | Aktuality | 106 komentářů
 

Útočník Škutka bude ze Slavie hostovat v Košicích

Slovenský útočník Dávid Škutka odchází ze Slavie Praha na roční hostování do Košic, kde s kariérou začínal. Pod trenérem Radoslavem Látalem by však ještě neměl nastoupit do zápasů 2. předkola Evropské ligy proti Liberci, jelikož doléčuje operované koleno. O hostování informovala Slavia na svém webu.  
09.07.2014 | Aktuality | 58 komentářů
 

Útočník Škutka odchází ze Slavie na hostování do Baníku Ostrava

Slovenský útočník Dávid Škutka odchází ze Slavie na půlroční hostování s opcí do Baníku Ostrava. Slavia o tom informuje na svém webu.  
21.02.2014 | Aktuality | 168 komentářů
10.06.2016 Michalovce dají šanci Škutkovi
Dávid Škutka často střídá zaměstnavatele a stěhovat se pravděpodobně bude i letos. Slovenský útočník hrál poslední rok za Myjavu, nyní ho čekají výkonnostní testy v konkurenčním Zemplínu Michalovce. (profutbal.sk)
09.09.2015 Škutka oblékne dres Myjavy
Dávid Škutka se znovu vrací na Slovensko. Útočník Slavie na jaře hostoval v Podbrezové, nyní přestoupil do Myjavy. (profutbal.sk)
11.02.2015 Škutka by měl zamířit do Podbrezové
Dávid Škutka se sice předčasně vrátil z hostování v Košicích do Slavie, v pražském celku ale zřejmě nebude působit ani na jaře. Slovenský útočník má údajně namířeno do Podbrezové. (profutbal.sk)
01.02.2013 Škutka si pochvaloval gólový debut
Slavie porazila v přípravném zápase Trnavu 2:1 i díky brance debutujícího útočníka Dávida Škutky. Nejnovější posila pražského celku z Košic čekala na trefu v novém působišti jen 33 minut. "Hrál jsem první zápas v dresu Slavie, takže motivace byla obrovská. Ale bylo zajímavé, že jsme se utkali právě s Trnavou. Hodně hráčů znám a věděl jsem, co čekat. Musím se postupně sžívat s týmem, aby to bylo ještě lepší. Ale za ten gól jsem samozřejmě rád," uvedl čtyřiadvacetiletý útočník.
28.01.2013 Slavia získala Škutku
Útočník Dávid Škutka přestoupil z Košic do Slavie, kde podepsal smlouvu na tři a půl roku. Slovenský klub o tom informoval na svých internetových stránkách.
12.12.2012 O Škutku je zájem
Dávid Škutka zažívá vynikající sezonu v Košicích, na svém kontě má už třináct ligových branek a začíná se spekulovat o jeho odchodu. Zájem o slovenského útočníka údajně má Slovan Bratislava, vedle toho pak přichází v úvahu i odchod do zahraničí. "Máme rozpracovaných více alternativ. Myslím si, že v jeho případě by pro začátek nebyl špatným řešením odchod do nějakého druholigového klubu ve fotbalově vyspělé zemi," řekl Marcel Podolák, který se v Košicích stará o přestupy směrem ven z klubu.
04.08.2011 Škutka na zkoušce na Ukrajině
Dávid Škutka usiluje o angažmá na Ukrajině, 23letý slovenský útočník je na zkoušce v klubu Zarja Luhansk. Škutka během léta neúspěšně zkoušel štěstí v Ingolstadtu, o jeho případném angažmá na Ukrajině se rozhodne do konce týdne.
Další expres zprávy