0
0

Články

Zítka si nevyčítá góly, ale ztrátu bodů

Jen několik minut před zápasem se brankář Sparty Daniel Zítka dozvěděl, že v základní sestavě v Teplicích zastoupí zraněného Jaromíra Blažka. Stínadla nakonec opouštěl posmutnělý: mrzela ho remíza 2:2 i pocit, že na obou inkasovaných brankách měl svůj díl viny.

Brankář Zítka při střídání kolegy Blažka strach necítil

Sparťanský brankářský náhradník Daniel Zítka měl před sebou v ligovém duelu proti Olomouci těžký úkol. V poločase musel střídat gólmana Jaromíra Blažka a jeho pozice byla o to těžší, že jeho kolega byl do té doby největší sparťanskou oporou. Nakonec ale mohl slavit vítězství a po utkání se dočkal ovací od fanoušků.

Dojatý Zítka se na skok vrátil do Anderlechtu, aby se rozloučil

Brankářská dvojka Sparty Praha Daniel Zítka má za sebou emotivní rozlučku s bývalým klubem Anderlechtem Brusel, kde strávil osm sezon. V belgické metropoli jako host sledoval výhru 4:1 nad Charleroi, po níž se jeho někdejší tým posunul do čela tabulky.