nenalezeny žádné záznamy
Další hráči klubu
Soupiska klubu
06.08.2021 Derby nakonec podepsalo trio fotbalistů
Trojice zkušených hráčů Curtis Davies, Richard Stearman a Ryan Allsop podepsali profesionální smlouvy s Derby County. První jmenovaný si v klubu prodlouží pobyt na pět let, druzí dva uspěli na zkoušce a podepsali jako volní hráči. Potvrdil to manažer druholigového anglického celku Wayne Rooney. (dcfc.co.uk)
29.11.2018 Davies znovu na marodce Derby
Derby County nebude opět nějaký čas k dispozici Curtis Davies. Zkušený stoper, který se teprve nedávno vrátil po svalovém zranění, si ze zápasu se Stoke City (1:2) odnesl zraněnou Achillovu šlachu a nyní musí podstoupit podrobná vyšetření, která určí délku jeho absence. (skysports.com)
07.06.2017 Davies mění Hull za Derby
Curtis Davies odchází z Hullu City, s nímž letos sestoupil z anglické nejvyšší soutěže. 32letý obránce totiž za nezveřejněnou sumu přestoupil do Derby County. (bbc.com)
30.01.2017 Hull se musí obejít bez Daviese
Hullu City bude zhruba osm týdnů chybět Curtis Davies, obránce anglického klubu si přivodil svalové zranění. (sportinglife.com)
16.03.2016 Hull si zavázal obránce Daviese
Curtis Davies prodloužil smlouvu s Hullem City. Urostlý stoper se s druholigovým anglickým celkem dohodl na prodloužení kontraktu do roku 2018. (skysports.com)
10.03.2015 Bruce neodepsal Daviese
Curtis Davies po skvělé minulé sezóně nedokázal v Hullu navázat na výborné výkony, načež před pár týdny dokonce vypadl ze sestavy, manažer Steve Bruce s ním však počítá. "Curtis měl fantastickou minulou sezónu, kdy právem získal ocenění Fotbalisty roku. Po zápase s Newcastlem jsme však potřebovali změnu," vysvětlil Bruce. "Je pouze na něm, kdy se vrátí zpátky, protože šanci určitě dostane. A jsem si jistý, že ji využije," doplnil ostřílený manažer Tigers. (clubcall.com)
29.05.2014 Hull si chce pojistit Daviese
Na odměnu se může těšit Curtis Davies, vedení Hullu City chce se svým obráncem podepsat novou smlouvu. 29letý fotbalista přišel před rokem z Birminghamu a v Premier League vynechal pouze jeden zápas, velkým dílem se podílel na postupu až do finále FA Cupu. (clubcall.com)
25.06.2013 Davies přestoupil do Hullu
Obránce Curtis Davies přestoupil z Birminghamu do Hullu. Nováček Premier League údajně za 28letého hráče zaplatí 2,25 milionu liber.
28.09.2011 Birmingham bez dvojice obránců
Birmingham jede do Mariboru, kde ho čeká druhý zápas základních skupin Evropské ligy, bez zraněných obránců Stephena Carra a Curtise Daviese. Carra trápí koleno, druhý jmenovaný má pohmožděnou nohu.
28.01.2011 Davies posílil Birmingham
Curtis Davies přestupuje z Aston Villy do konkurenčního Birminghamu, přestupová cena za tohoto obránce by se měla pohybovat okolo tří a půl milionu liber.
Další expres zprávy