nenalezeny žádné články
04.01.2018 O'Shaughnessy se vrací do Finska
Finský reprezentant Daniel O'Shaughnessy končí své angažmá v Anglii a Cheltenham Town mění za HJK Helsinky. Třiadvacetiletý stoper tam dříve krátce vyrůstal. (hjk.fi)
13.03.2010 Cheltenham otočil zápas šesti góly za poločas
Hodně atraktivní bylo utkání anglické League Two mezi Burtonem a Cheltenhamem. Domácí po první půli vedli 2:0, v 85. minutě pak zvládli odskočit na 5:3, přesto v utkání prohráli 5:6. Burton - Cheltenham 5:6 (2. a 32. z penalty Harrad, 58. vlastní Towsend, 72. a 85. Kabba - 54. a 89. Richards, 56. Elito, 84., 87. a 90. Pook).
04.09.2007 Kladrubský vynechá pouze pohár se Sokolovem
Pouze v pohárovém utkání proti Sokolovu budou fotbalisté Sparty postrádat Jiřího Kladrubského, obránce pražského klubu dostal za vyloučení v duelu s Olomoucí stop jenom na jeden zápas.
28.01.2006 Výsledek čtvrtého kola anglického FA Cupu: Cheltenham - Newcastle...
Výsledek čtvrtého kola anglického FA Cupu: Cheltenham - Newcastle United 0:2 (0:2). Branky: 41. Chopra, 43. Parker. CHELTENHAM: Higgs, Caines, Gill, Townsend, Wilson, Armstrong, Bird, Finnigan, Melligan, Guinan (74. Spencer), Odejayi. NEWCASTLE: Given, Babayaro, Boumsong, Bramble, Ramage, Clark, Parker (76. Luque), Solano (59. Emre), Ameobi, Shearer, Chopra (66. N´Zogbia).
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!