Zaragoza náhradou za Forsberga?
Není žádným tajemstvím, že Emil Forsberg chce po devíti letech opustit řady Lipska, ale švédský útočník bude moci odejít z Bundesligy pouze za předpokladu, že saský celek najde nástupce. Podniká k tomu každopádně podle magazínu Kicker potřebné kroky a poohlíží se po náhradě ve Španělsku. Konkrétně se má jednat o dvaadvacetiletého křídelníka Bryana Zaragozu, který má platnou smlouvu v Granadě do roku 2027. Jak uvádí španělský sportovní server Relevo, také s odkazy na německé médium, má hráč v kontraktu výstupní klauzuli ve výši 14 miliónů eur, zároveň ovšem dodává, že o Zaragozu jeví zájem i blíže nespecifikované celky z Premier League.
getfootballnewsgermany.comZaragoza upoutal pozornost Barcelony
Bryan Zaragoza je jednou z komet letošní sezony španělské ligy a už se začíná mluvit o tom, že by ho ráda přetáhla Barcelona. Mladý křídelník dal v dresu Granady pět branek a nedávno byl povolán i do reprezentace, katalánský klub je připraven nabídnout odstupné a část ze sumy uhradit formou uvolnění jednoho fotbalisty opačným směrem.
football-espana.netGranada se dočkala reprezentanta
V nominaci španělské reprezentace se po dlouhých 49 letech objevil nějaký fotbalista Granady. Dodatečnou pozvánku dostal autor pěti letošních branek Bryan Zaragoza, místo v nominaci mu přepustil zraněný Yeremy Pino.
football-espana.netZaragoza pokračuje v Granadě
Granada postoupila do španělské nejvyšší soutěže a tu si zahraje i Bryan Zaragoza. Mladý záložník dostal smlouvu, vedení si jeho služby zajistilo do června 2027.
marca.com
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele