Celé jméno:Bruno da Silva Peres
Používané jméno:Bruno Peres
Národnost: Brazílie
Datum narození:01.03.1990
Výška:178 cmVáha:?
Pozice:obránceČíslo dresu:0
Klub:Sport Recife (BRA)
Na hostování z:São Paulo FC (BRA), návrat 30.12.2019
Aktuální statistiky v klubu Sport Recife (BRA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
 

AS Řím oficiálně dotáhl příchod Bruna Perese

Bruno Peres se stal podle očekávání novou akvizicí AS Řím. Ten získal brazilského obránce na roční hostování z Turína, součástí dohody je přitom povinná výkupní doložka aktivující se před další sezónou...  
16.08.2016 | Aktuality | 173 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
26.09. Sport Recife na hostování získal Perese
Bruno Peres stráví zbytek letošního roku na hostování ve Sport Recife. Druholigový brazilský celek si 29letého obránce, jenž má pomoci k postupu do nejvyšší soutěže, vypůjčil ze São Paula, kde již bývalá opora Turína FC hostuje z AS Řím. (transfermarketweb.com)
24.07. Janov se zajímá o Perese
Janov si vyhlédl potenciální posilu v AS Řím. Brazilský pravý obránce Bruno Peres momentálně hostuje v Sao Paulu, ale od února zasáhl pouze do dvou zápasů. Podle italských médií by tak jeho hostování mohlo být ukončeno předčasně. (football-italia.net)
16.07.2018 AS Řím potvrdil odchod Perese
Brazilec Bruno Peres odchází z AS Řím na hostování do FC Sao Paulo. Oficiálně to dnes potvrdil také italský klub. Sao Paulo za hostování do 31. prosince 2019 zaplatilo 1,4 milionu eur. K tomu má opci na trvalý přestup za ve výši 6 milionů eur. Římané pak dostanou 20 procent z případného dalšího přestupu 28letého fotbalisty. (football-italia.net)
06.07.2018 Bruno Peres se stěhuje do São Paula
São Paulo oficiálně potvrdilo příchod Bruna Perese. Osmadvacetiletý brazilský obránce se do vlasti vrací na hostování z AS Řím, přičemž součástí hostování do konce nadcházejícího roku má být předkupní právo. (football-italia.net)
05.07.2018 Bruno Peres má namířeno do São Paula
Bruno Peres opustí AS Řím a vrátí se do vlasti. Brazilský obránce posílí São Paulo, to hráče získá na hostování s opcí za osm milionů eur. (football-italia.net)
13.06.2018 Turín před návratem Bruna Perese
Bruno Peres by se měl zanedlouho vrátit do Turína. Ten se na příchodu svého bývalého hráče dohodl s AS Řím, jenž dostane milion eur za roční hostování, které se po odehrání 25 soutěžních zápasů za dalších sedm milionů automaticky změní na trvalý přestup, přičemž k dokončení celé transakce už zbývá pouze úspěšně podstoupená zdravotní prohlídka. (football-italia.net)
06.06.2018 Bruno Peres směřuje zpátky do Turína
Turín se podle italských médií přiblížil k návratu Bruna Perese. Brazilský obránce vypadl ze sestavy AS Řím, načež se má do svého bývalého působiště vrátit na roční hostování s opcí ve výši 7 milionů eur, která se automaticky aktivuje, pokud 28letý obránce nastoupí do 25 utkání. (football-italia.net)
06.06.2018 Turín před návratem Perese?
Bruno Peres během uplynulého ročníku za AS Řím příliš nenastupoval a je proto spojován s odchodem. Podle italských médií by se 28letý obránce mohl vrátit do Turína, který jedná o hostování s opcí v celkové výši 8 milionů eur. (football-italia.net)
16.05.2018 Besiktas si vyhlédl Manžukiče a Perese
Hned dvě posily z italské Serie A si vysnil turecký Besiktas Istanbul. Tradiční klub by rád v létě získal forvarda Maria Mandžukiče z Juventusu a obránce Bruna Perese z AS Řím. (football-italia.net)
11.05.2018 Peres by mohl nahradit Cancela
João Cancelo zřejmě nezůstane v Interu Milán, jenž by se mohl po náhradě poohlédnout u konkurence. Nerazzurri si prý vyhlédli Bruna Perese, jenž letos pravidelně nenastupuje za AS Řím. (football-italia.net)
Další expres zprávy