Lipsko má další mladou posilu, z Ajaxu v létě přijde Brobbey

RB Lipsko skládá tým převážně z mladých fotbalistů a dalším z nich se za několik měsíců stane Brian Brobbey. Teprve devatenáctiletý útočník přijde z amsterdamského Ajaxu, kde mu vyprší smlouva, německému klubu se upsal do června 2025...  
12.03. | Aktuality | 59 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
13.05. Brobbey rychle zpět do Ajaxu?
Zajímavý osud před sebou možná má Brian Brobbey. Mladému útočníkovi končí smlouva v Ajaxu a už podepsal kontrakt s RB Lipsko, za německý celek ovšem dost možná neodehraje ani minutu. Brobbey si Lipsko vybral i kvůli trenérovi Julianu Nagelsmannovi, ten ovšem odchází do Bayernu. V úvahu přichází i rychlý návrat do Amsterdamu, Ajax má zájem a technický manažer Marc Overmars už zjišťuje, zda bude tato transakce reálná. (vi.nl)
05.02. RB Lipsko usiluje o Brobbeyho
Brian Brobbey po sezóně odejde z Ajaxu, odkud by se mohl přesunout do Německa. Podle informací deníku "Kicker" má talentovaný útočník namířeno do RB Lipsko. (kicker.de)
01.11.2020 Brobbey dostane nový kontrakt
Brian Brobbey by měl od vedení Ajaxu dostat nabídku nové smlouvy, stávající vyprší po letošní sezoně. Mladý útočník včera debutoval v prvním týmu a na utkání se Sittardem bude mít krásné vzpomínky, pod výhru 5:2 se podepsal jednou brankou. (vi.nl)
Další expres zprávy