Celé jméno:Anthony Modeste
Národnost: Francie Martinik
Datum narození:14.04.1988
Výška:185 cmVáha:73 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:27
Klub:1. FC Köln (GER)
Aktuální statistiky v klubu 1. FC Köln (GER)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
2. Bundesliga 2018/2019103726100200
Kariéra hráče
 

Modeste se vrací do Německa, znovu ho angažoval 1. FC Köln

Hodně výraznou posilu pro boj o návrat do německé nejvyšší soutěže získal 1. FC Köln, tradičnímu klubu bude k postupu pomáhat Anthony Modeste. Francouzský střelec se vrací z čínského celku Tianjin Quanjian, se staronovým zaměstnavatelem podepsal smlouvu do června 2023...  
17.11.2018 | Aktuality | 21 komentářů
 

Kolín nad Rýnem přeci jen prodává Modesteho do Číny

Ještě koncem června 1. FC Kolín nad Rýnem na svých stránkách oznamoval, že se nakonec s čínským klubem Tianjin Quanjian nedohodl na přestupu svého nejlepšího střelce, teď už ale ve svém prohlášení doznal, že si všechny strany plácly, a že 29letý Anthony Modeste do Číny skutečně zamíří...  
12.07.2017 | Aktuality | 50 komentářů
 

Modeste nakonec do Číny nejde, zastoupí ho Aubameyang?

Přestupová sága v hlavní roli s Anthonym Modestem ani tentokrát nekončí. Šutér z Kolína nad Rýnem byl s přesunem na dálný východ spojován již v loni v létě, aby nakonec prodloužil smlouvu, a ještě vylepšil svou střeleckou bilanci za Kozly. Nyní se vše zdálo být v pokročilejší fázi, německý klub však nakonec couvl...  
28.06.2017 | Aktuality | 24 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
25.04. Modeste možná nepomůže Kölnu
Köln si může v zítřejším utkání s Darmstadtem předčasně zajistit návrat do 1. Bundesligy, zřejmě mu ale nepomůže Anthony Modeste. Zkušený Francouz dnes netrénoval kvůli zranění stehenního svalu. (kicker.de)
15.02. Modeste může konečně hrát za 1. FC Köln
Anthony Modeste může konečně hrát za 1. FC Köln, s nímž podepsal smlouvu už v průběhu listopadu. Francouzský útočník předtím působil v celku Tianjin Quanjian a ten odmítl spolupracovat a vydat potřebnou dokumentaci, fotbalistu nakonec definitivně vyvázal z kontraktu v Asii zásah čínského svazu. (vi.nl)
15.12.2018 Magdeburg se nemusí obávat Modesteho
Anthony Modeste po návratu z Číny stále čeká na obnovenou premiéru v dresu 1. FC Köln a nedočká se ani v pondělí. Francouzský útočník netrénuje a přijde o souboj s Magdeburgem, z rodinných důvodů je nyní na cestě do vlasti. (sport1.de)
29.11.2018 Modeste ještě nepomůže Kölnu
Kölnu nebude ani pro nadcházející utkání s Greutherem Fürth k dispozici Anthony Modeste. Třicetiletý útočník po návratu z Číny stále nemůže hrát za "Kozly", kterým se upsal před necelými dvěma týdny. (transfermarkt.de)
16.11.2018 Schalke má prý zájem o Modesteho
Nízká produktivita a zranění hned několika útočníků by modly mít za následek, že se Schalke během ledna poohlédne po novém útočníkovi. Gelsenkirchenský celek by potom mohl zalovit v Číně, kde si měl v Tianjinu Quanjian vyhlédnout Anthonyho Modesteho. (transfermarkt.de)
11.11.2018 Modeste v zimě do Stuttgartu?
Anthony Modeste by se mohl stát novou posilou Stuttgartu, který má o jeho služby zájem. Francouzský útočník dříve sázel branky v dresu 1. FC Köln a aktuálně se připravuje s jeho rezervním týmem, do toho se uchýlil poté, co se rozhodl opustit čínský Tianjin Quanjian. (transfermarketweb.com)
03.10.2018 Modeste se připravuje s rezervou Kölnu
S rezervním mužstvem Kölnu se momentálně připravuje Anthony Modeste. Bývalý útočník porýnského celku odešel z Tianjinu Quanjian a nyní si hledá nové angažmá. (transfermarkt.de)
13.08.2018 Modeste se chce vrátit do Bundesligy
Německou nejvyšší soutěž by si mohl znovu zahrát Anthony Modeste. Třicetiletý kanonýr před rokem zamířil z Kölnu do Tianjinu Quanjian, nyní by se však nebránil návratu. "Bundesligu bych nikdy neodmítl. Nemám na stole žádnou nabídku, ale bylo by to skvělé," prohlásil Modeste, jenž byl spojený s Dortmundem. "Borussia Dortmund by byla zajímavá," dodal. (transfermarkt.de)
07.08.2018 Lokomotiv se zajímá o Modesteho
Anthony Modeste je na odchodu z Tianjinu Quanjian, zamířit by potom mohl do Ruska. Podle posledních zpráv se o francouzského kanonýra zajímá Lokomotiv Moskva. (lequipe.fr)
29.01.2018 Modesteho si vyhlédl Dortmund
Borussia Dortmund hledá náhradu za Pierre-Emericka Aubameyanga, jenž má namířeno do Arsenalu a své hledí přitom otočila do Číny. BVB se údajně zajímá o Anthonyho Modesteho z Tianjinu Quanjian, kde se bývalému útočníkovi Kölnu nelíbí a plánuje brzký návrat do Německa. (lequipe.fr)
Další expres zprávy