Celé jméno:Anthony Modeste
Národnost: Francie Martinik
Datum narození:14.04.1988
Výška:185 cmVáha:73 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:0
Klub:1. FC Köln (GER)
Aktuální statistiky v klubu 1. FC Köln (GER)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
 

Modeste se vrací do Německa, znovu ho angažoval 1. FC Köln

Hodně výraznou posilu pro boj o návrat do německé nejvyšší soutěže získal 1. FC Köln, tradičnímu klubu bude k postupu pomáhat Anthony Modeste. Francouzský střelec se vrací z čínského celku Tianjin Quanjian, se staronovým zaměstnavatelem podepsal smlouvu do června 2023...  
17.11.2018 | Aktuality | 21 komentářů
 

Kolín nad Rýnem přeci jen prodává Modesteho do Číny

Ještě koncem června 1. FC Kolín nad Rýnem na svých stránkách oznamoval, že se nakonec s čínským klubem Tianjin Quanjian nedohodl na přestupu svého nejlepšího střelce, teď už ale ve svém prohlášení doznal, že si všechny strany plácly, a že 29letý Anthony Modeste do Číny skutečně zamíří...  
12.07.2017 | Aktuality | 50 komentářů
 

Modeste nakonec do Číny nejde, zastoupí ho Aubameyang?

Přestupová sága v hlavní roli s Anthonym Modestem ani tentokrát nekončí. Šutér z Kolína nad Rýnem byl s přesunem na dálný východ spojován již v loni v létě, aby nakonec prodloužil smlouvu, a ještě vylepšil svou střeleckou bilanci za Kozly. Nyní se vše zdálo být v pokročilejší fázi, německý klub však nakonec couvl...  
28.06.2017 | Aktuality | 24 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
15.02. Modeste může konečně hrát za 1. FC Köln
Anthony Modeste může konečně hrát za 1. FC Köln, s nímž podepsal smlouvu už v průběhu listopadu. Francouzský útočník předtím působil v celku Tianjin Quanjian a ten odmítl spolupracovat a vydat potřebnou dokumentaci, fotbalistu nakonec definitivně vyvázal z kontraktu v Asii zásah čínského svazu. (vi.nl)
15.12.2018 Magdeburg se nemusí obávat Modesteho
Anthony Modeste po návratu z Číny stále čeká na obnovenou premiéru v dresu 1. FC Köln a nedočká se ani v pondělí. Francouzský útočník netrénuje a přijde o souboj s Magdeburgem, z rodinných důvodů je nyní na cestě do vlasti. (sport1.de)
29.11.2018 Modeste ještě nepomůže Kölnu
Kölnu nebude ani pro nadcházející utkání s Greutherem Fürth k dispozici Anthony Modeste. Třicetiletý útočník po návratu z Číny stále nemůže hrát za "Kozly", kterým se upsal před necelými dvěma týdny. (transfermarkt.de)
16.11.2018 Schalke má prý zájem o Modesteho
Nízká produktivita a zranění hned několika útočníků by modly mít za následek, že se Schalke během ledna poohlédne po novém útočníkovi. Gelsenkirchenský celek by potom mohl zalovit v Číně, kde si měl v Tianjinu Quanjian vyhlédnout Anthonyho Modesteho. (transfermarkt.de)
11.11.2018 Modeste v zimě do Stuttgartu?
Anthony Modeste by se mohl stát novou posilou Stuttgartu, který má o jeho služby zájem. Francouzský útočník dříve sázel branky v dresu 1. FC Köln a aktuálně se připravuje s jeho rezervním týmem, do toho se uchýlil poté, co se rozhodl opustit čínský Tianjin Quanjian. (transfermarketweb.com)
03.10.2018 Modeste se připravuje s rezervou Kölnu
S rezervním mužstvem Kölnu se momentálně připravuje Anthony Modeste. Bývalý útočník porýnského celku odešel z Tianjinu Quanjian a nyní si hledá nové angažmá. (transfermarkt.de)
13.08.2018 Modeste se chce vrátit do Bundesligy
Německou nejvyšší soutěž by si mohl znovu zahrát Anthony Modeste. Třicetiletý kanonýr před rokem zamířil z Kölnu do Tianjinu Quanjian, nyní by se však nebránil návratu. "Bundesligu bych nikdy neodmítl. Nemám na stole žádnou nabídku, ale bylo by to skvělé," prohlásil Modeste, jenž byl spojený s Dortmundem. "Borussia Dortmund by byla zajímavá," dodal. (transfermarkt.de)
07.08.2018 Lokomotiv se zajímá o Modesteho
Anthony Modeste je na odchodu z Tianjinu Quanjian, zamířit by potom mohl do Ruska. Podle posledních zpráv se o francouzského kanonýra zajímá Lokomotiv Moskva. (lequipe.fr)
29.01.2018 Modesteho si vyhlédl Dortmund
Borussia Dortmund hledá náhradu za Pierre-Emericka Aubameyanga, jenž má namířeno do Arsenalu a své hledí přitom otočila do Číny. BVB se údajně zajímá o Anthonyho Modesteho z Tianjinu Quanjian, kde se bývalému útočníkovi Kölnu nelíbí a plánuje brzký návrat do Německa. (lequipe.fr)
12.07.2017 Modeste definitivně do Číny
V předešlých případech to nikdy neklaplo, tentokrát už i samotný Kolín nad Rýnem na svých stránkách potvrdil, že pouští svého nejlepšího střelce Anthonyho Modesteho do čínského Tianjinu Quanjian. (fc-koeln.de)
Další expres zprávy