OGC Nice získalo další novou akvizici. Ambiciózní francouzský celek z Montpellieru přivedl útočníka Andyho Delorta, jenž v novém působišti podepsal čtyřletou smlouvu...
28.08.2021 | Aktuality | 8 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
21.05. Delort stihl hattrick za osm minut
Remeš měla skvěle rozehraný zápas s Nice, když vedla 2:0, aktuální stav ovšem je 2:3 a může za to Andy Delort. Ten v 75. minutě proměnil penaltu, o dvě minuty později vyrovnal a v 83. minutě zkompletoval hattrick.
08.10.2021 Delort se bude soustředit jen na Nice
Alžírsko bojuje o účast na mistrovství světa a v jeho poslední nominaci se neobjevil Andy Delort, trenér Djamel Belmadi pak prozradil důvod. Útočník v létě přestupoval z Montpellieru do Nice a chce se aklimatizovat v novém klubu, kvůli tomu se na rok vzdá reprezentace a nebude k dispozici ani začátkem roku na africký šampionát. (getfootballnewsfrance.com)
26.08.2021 Do hry o Delorta se vložila Marseille
Na výběr má Andy Delort. Útočník Montpellieru měl namířeno do Nice, do hry se ale nyní na poslední chvíli vložila Marseille. Zájem o fotbalistu potvrdil trenér Jorge Sampaoli. (getfootballnewsfrance.com)
23.08.2021 Delort má nakročeno do Nice
Útočník Montpellieru Andy Delort má nakročeno k přestupu do Nice. To za něj má nabídnout 10 milionů eur, s čímž je Delortův mateřský klub spokojen. Podle L'Équipe už je sám fotbalista domluven s Nice na tříleté smlouvě (lequipe.fr)
14.03.2021 Montpellieru se vrací Le Tallec a Delort
Damien Le Tallec a Andy Delort jsou k dispozici Montpellieru pro utkání na hřišti Nîmes Olympique. Zmíněná dvojice vyléčila zdravotní neduhy. (lequipe.fr)
17.02.2021 Delort si obnovil zranění
Andy Delort se rychle vrátil na marodku Montpellieru, útočník si o víkendu obnovil zranění stehenního svalu a čeká ho v tomto roce už druhá nucená pauza. (lequipe.fr)
05.02.2021 Montpellieru je opět k dispozici Delort
Montpellieru je po dvou týdnech znovu k dispozici Andy Delort, útočník doléčil zranění stehenního svalu a bude připraven na zápas proti Dijonu. (lequipe.fr)
23.01.2021 Delort dva týdny nepomůže Montpellieru
Montpellieru nebude zhruba dva týdny k dispozici Andy Delort. Devětadvacetiletý útočník si na čtvrtečním tréninku poranil stehenní sval. (lequipe.fr)
26.12.2020 Delort hráčem měsíce listopadu
Nejlepším hráčem listopadu byl v Ligue 1 zvolený Andy Delort. Útočník Montpellieru za zmíněné období sehrál čtyři zápasy, ve kterých vstřelil tři góly a přidal dvě asistence, čímž svému týmu pomohl ke čtyřem výhrám. (lequipe.fr)
10.12.2020 Delort se podruhé vyléčil z koronaviru
Montpellieru bude znovu k dispozici Andy Delort. Francouzský útočník podruhé překonal koronavirus, zatím však není jasné, zda bude připravený na víkendový zápas na půdě Racingu Lens. (lequipe.fr)