Celé jméno:Andy Delort
Národnost: Francie Alžírsko
Datum narození:09.10.1991
Výška:182 cmVáha:82 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:9
Klub:Montpellier HSC (FRA)
Aktuální statistiky v klubu Montpellier HSC (FRA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
Ligue 1 2019/202065252000100
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Alžírsko51140000000
Reprezentační kariéra hráče
nenalezeny žádné články
Další hráči klubu
Soupiska klubu
29.08. Montpellier si pojistil Delorta
Andy Delort stráví i další část kariéry v Montpellieru, kam teprve nedávno přestoupil z Toulouse. Útočník s vedením podepsal nový a finančně lukrativnější kontrakt, délka smlouvy oznámena nebyla. (lequipe.fr)
12.06. Delort bude pokračovat v Montpellieru
Andy Delort letos hostoval z Toulouse v Montpellieru a v tomto klubu bude pokračovat. Útočník dal čtrnáct ligových branek a vedení dojednalo trvalý přestup, fotbalista uzavřel smlouvu na čtyři roky. (lequipe.fr)
30.05. Delort přijde o APN
Útočník Montpellieru Andy Delort, který s rozhodl, že bude reprezentovat Alžírsko a podstoupil nutné procedury k tomu, aby získal občanství, na které má nárok po dědečkovi, se nezúčastní blížícího se Afrického poháru národů, jenž se bude na přelomu června a července hrát v Egyptě. Trenér Djamel Belmadi jej nezařadil do 23členného výběru pro turnaj. Na Delortově ambici reprezentovat africkou zemi to však prý nic nemění. (lequipe.fr)
19.02. Montpellieru stále nepomůže Delort
Andy Delort opět nebude k dispozici Montpellieru. Stále zraněný útočník tentokráte vynechá dohrávané utkání s Paris Saint-Germain. (lequipe.fr)
15.02. Tři hráči nepomohou Montpellieru
Montpellier čeká těžké utkání na půdě Lille, kde svému týmu nepomohou Ruben Aguilar, Petar Škuletić a Andy Delort. Zmíněné trio ze hry vyřadily zdravotní problémy. (lequipe.fr)
27.08.2018 Delorta zatkli po honičce s policií
Útočník Andy Delort z Montpellieru byl v neděli zatčen po automobilové honičce s policií na středomořském pobřeží. Šestadvacetiletý forvard byl podle listu Midi Libre spolujezdcem ve vlastním terénním voze, který řídil jeho přítel. Kvůli rychlé jízdě chtěla vůz zastavit policie, ale řidič zpanikařil. Jak se na konci honičky ukázalo, měl důvod - za volantem byl opilý a bez řidičského průkazu. Deník Midi Libre uvedl, že Delort, jenž nastoupil ve všech třech dosavadních utkáních Montpellieru v ligové sezoně, při policejní kontrole křičel: "Na tohle vám kašlu, vydělávám 150 tisíc eur měsíčně." (ČTK)
24.07.2018 Montpellier si vypůjčil Delorta
Andy Delort mění ve francouzské lize dres, útočník Toulouse odchází na hostování do Montpellieru. (lequipe.fr)
06.06.2018 Delort přišel o řidičské oprávnění
Čtyři měsíce bez řidičského průkazu a pokuta ve výši 10 tisíc eur, takový trest si od soudu odnesl Andy Delort. Útočník Toulouse byl potrestán za jízdu pod vlivem alkoholu, čehož se dopustil v únoru. (lequipe.fr)
23.02.2018 Toulouse může počítat s Delortem
Andy Delort je opět k dispozici Toulouse. Šestadvacetiletý útočník zažehnal problémy s nohou a může nastoupit proti Monacu. (lequipe.fr)
27.01.2017 Toulouse oznámilo příchod Delorta
Andy Delort se po čtyřech a půl měsících vrátil do Francie. Bývalého útočníka Caen z mexického Tigres vykoupilo Toulouse, přičemž detaily transferu ani jedna strana neupřesnila. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy