31.08.202118:56

Svatyni Panathinaikosu bude střežit Brignoli

Alberto Brignoli končí v Empoli a stěhuje se do řecké ligy, italský brankář přestoupil do Panathinaikosu.

transfermarkt.de
25.07.201819:54

Brignoli přestoupil do Palerma

Palermo se dohodlo na příchodu Alberta Brignoliho. Šestadvacetiletý gólman se do druholigového italského celku stěhuje z Juventusu, ve svém novém působišti se potom dohodl na tříleté spolupráci.

football-italia.net
03.12.201719:21

Brignoli napodobil Taibiho

Alberto Brignoli z Beneventa se dnes skrze nádhernou hlavičku z nastavení zápasu s AC Milán stal prvním brankářem v Serii A od Massima Taibiho z roku 2001, kterému se podařilo vstřelit gól.

03.12.201715:53

Můžeme hrát proti každému, řekl Brignoli

Benevento dotáhlo dnešní utkání s AC Milán, proti kterému zařídil nováčkovi premiérový bod brankář Alberto Brignoli. "Bylo to 1:2, 95. minuta, neměli jsme co ztratit. Šel jsem tam, zavřel oči a vyskočil. Bylo by strašné prohrát vzhledem k tomu, že jsme ztratili několik zápasů v posledních vteřinách, například se Sassuolem (1:2). Dnes jsme ukázali, že můžeme hrát proti každému," vyjádřil se střelec branky na 2:2 pro Sky Sport Italia.

ČTK
03.12.201715:18

Beneventu zařídil bod brankář

Hráči Beneventa získali první bod v italské lize. O remíze 2:2 v utkání 15. kola s AC Milán rozhodl gólem hlavou v páté minutě nastavení brankář posledního týmu tabulky Alberto Brignoli. Favorizovaní hosté neprožili úspěšnou premiéru pod novým trenérem Gennarem Gattusem.

07.08.201712:12

Brignoli hostuje v Beneventu

Alberto Brignoli je dalším brankářem, který v průběhu letní pauzy odchází z Juventusu - 25letý gólman byl zapůjčen na hostování do týmu nováčka italské nejvyšší soutěže Beneventa.

08.01.201711:22

Brignoli končí hostování v Leganésu

Alberto Brignoli na jaře nebude působit v Leganésu. Italský brankář přišel v létě na hostování z Juventusu a nedokázal se prosadit, tudíž se již nyní vrací do Turína.

marca.com
21.07.201613:06

Brignoli zkusí štěstí ve španělské lize

Alberto Brignoli nemá místo v kabině Juventusu a z Turína podle očekávání odchází - 24letého brankáře si na roční hostování vypůjčil španělský Leganés.