Zanetti: Zasloužili jsme si vyhrát

19.04.2009, 13:39
Aktuality
Inter Milán včera jenom potvrdil své postavení na čele tabulky italské Serie A. V souboji dvou vedoucích týmů vedl na hřišti Juventusu a o dva body ho až v nastavení obral Zdeněk Grygera. I remíza znamená další posun k zisku Scudetta, kapitán Nerazzurri Javier Zanetti ale ví, že jeho tým měl vyhrát...

"Z remízy jsme zklamaní, protože Inter dnes ukázal svou nadvládu. Podle toho, co bylo k vidění na hřišti, jsme si zasloužili vyhrát. Ztratili jsme dva body, ale v obraně jsme hráli dobře. Věděli jsme, že Juve má v útoku nebezpečné hráče a dařilo se nám je hlídat. Hodně nás napadali, a to zvláště v první půli, ale po změně stran jsme ukázali velké zlepšení," řekl Zanetti pro internetové stránky klubu.

Inter šel do vedení v 64. minutě po trefě Balotelliho, Zdeněk Grygera pak o remíze rozhodl až v první minutě nastavení. Nerazzurri tak i nadále drží desetibodový náskok před Juventusem, na který se dnes může dotáhnout AC Milán.

"Výsledek zápasu Milána na naší situaci nic nezmění. Víme, že pokud budeme hrát dobře, tak ostatní nemají šanci," dodal Zanetti.

Autor: Tomáš Pavlík / goal.com