Vorlického kariéra může pokračovat v Chance Lize. Do Slovácka ho láká rodinná stopa

Budoucnost ofenzivního záložníka Lukáše Vorlického (24) se s největší pravděpodobností nespojí se Slavií ani s brněnskou Zbrojovkou. Technicky nadaný fotbalista, jehož kariéru dlouhodobě brzdí zdravotní komplikace, momentálně hledá nové angažmá. Nejvýraznějším zájemcem je aktuálně prvoligové Slovácko, kde by mohl navázat na rodinnou stopu.
Spojení s klubem z Uherského Hradiště dává velký smysl i z osobního hlediska. Rezervní tým Slovácka totiž jako hlavní trenér vede hráčův otec Jiří Vorlický. Navíc se jedná o tým, který není úplně geograficky vzdálen od domova, což si při angažmá v Brně také několikrát pochvaloval.
Podle informací portálu inFotbal.cz je nyní Slovácko hlavním kandidátem na Vorlického zisk. Celý transfer však momentálně visí na tom, zda vedení moravského klubu dokáže uspokojit finanční či jiné podmínky pražské Slavie, pod kterou hráč stále spadá.
Podcast s Lukášem Vorlickým
Původně se spekulovalo o tom, že by Vorlický mohl pokračovat v Brně. Návrat do Zbrojovky, kde naposledy hostoval, však padl kvůli nedohodě obou klubů na podmínkách transferu. Ve hře byl údajně také městský rival Artis, jenže tento přesun ztroskotal na loajalitě samotného fotbalisty.
Pokud se Slovácku podaří záložníka získat a ten zůstane zdravý, může v něm najít extrémně produktivní zbraň. Obrovský potenciál Vorlický ukázal i během hostování v Brně. Přestože ho zranění pustila na hřiště pouze k pouhým 133 minutám, dokázal nasázet tři branky a navrch přidat jednu asistenci.
Komentáře (30)
Přidat komentářNemel byt ve Zbrojovce? Melo byt na drevo ne?
Slavie za něj chce peníze, které nikdo nedá, tak jí nezbude nic jiného než ho poslat do Slobéčka
Jo oni jsou vlastně farma, tak mi to dává smysl
Tak u Slovácka zrovna nějaká spolupráce s námi dává smysl, ani za tu Svědíkovu éru prostě nedokázali najít bohatého majitele, měli štěstí na nějaké kluky z akademie ale nejsou la masie aby to uhrávali jen se svými hráči, nemají možností kde brát, u nich je to jejich jediná reálná šance, jak důstojně hrát ligu.
Když vidím, kolik hráčů každý prestupak přivedeme, tak to dává smysl u 60% klubů.
Pomalu začínám přemýšlet, ať mi některý pošle Luftjarda na hostování do firmy.
Kdyby jím platili většinu platu, tak je užívím a slibuji, že je nikdy nenasadim proti SKS
Protoze ta akademie uz neni to co byvala, dobre nalestena bida
Ve 24 letech má v dospělém fotbalu asi 30 zápasů. Kdo by za takového hráče dával nějaké větší peníze?
to si myslí všichni kromě Tvrdíka
nikto, preto za neho ani nikto tie peniaze nedal
kdyz jde Ambros do Anderlechtu, tak by Karabec mohl zustat
Anad pudje ven at ho Sparta uplne neznici
No to jeho zdraví je pruser , ale pokud by sel do Slovacka bylo by to super pro vsechny
Rodinná stopa... asi vyrůstal na farmě no.
Škoda ho, kolena jsou mrcha. Tohle už bude asi final stopka. Bohužel.
Slivovice tam teče proudem a holky tam na přelomu milénia byly hezký, takže dobrá destinace
hezký kundy sou všade, ale tam jsou navíc dobře vychovaný a ví dobře, jak se postarat o chlapa, aby byl spokojenej
Na přelomu milénia... to je už skoro třicet let. Tudíž by tehdejší holky mohly mít pěkný dcery nebo vnučky, že jo
Otázka je, jestli ty dcerky nebudou už někde v Brně, Praze a nebo vůbec ve světě.
I když bych proti udržení této tradice a folklóru nic nenamítal
Moc nechápu smysl zrovna jeho posílat někam se rozehrávat.
Docela do toho šlapeme tento přestupák. Nechápu
Protože jste prebrali po Karviné štafetu farmy slavie . Karviné do te doby byla jako vy , nez se tam nasáčkovala slavia a začala tam tahat hráče
Myslel jsem , ze s úklidem toho hnoje z Karviné tohle skončilo , ale slavia si hned udělala v lize jinou farmu ( trenér, hraci atd)
jen za cenu koureni sesivanejch ptaku
https://x.com/JaroslavTvrdik/status/2074932962382987336
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele