Ribéry byl s kotníkem na operaci, mimo hru bude deset týdnů

14.12.2019 15:31 - Aktuality
 
Franck Ribéry dal v letošní sezoně italské nejvyšší soutěže dvě branky a z tohoto čísla se jen tak nepohne. Zkušený záložník Fiorentiny nedávno utrpěl zranění kotníku a vše nakonec musel vyřešit operací, po níž bude chybět zhruba dva a půl měsíce, dnes to prozradilo vedení Violy...

Ribéry je mimo hru od konce listopadu a zápasu proti Lecce, z něhož odehrál jen první poločas. Následovala série vyšetření a nakonec hodně nepříjemný verdikt lékařů - někdejší hráč Bayernu Mnichov nebo Marseille měl natržený vaz a v jeho případě byl nutný chirurgický zákrok.

"K návratu k běžným činnostem dojde cca za deset týdnů," oznámila Fiorentina po dnešní operaci.

Ribéry hraje za Fiorentinu od letošního léta a do této chvíle nastoupil k jedenácti ligovým utkáním.
Autor: Tomáš Pavlík / football-italia.net
Počet zobrazení: 1245
Komentáře (4 / 0 nových)
JakubOcko
14.12.2019 15:57
#
Dohrál...
DieryVonry
14.12.2019 21:05
#
Nemyslím si, že by úplně dohrál. Zranění tohoto typu ho potkávaly celou karieru. A on, když ztratil ze své rychlosti za ty roky, tak není papírovej.. Fialky se na něj v zápasech dost spoléhají už ted a kontrakt, který má na dva roky, může znamenat, že se teď rozkoukává v itálii a příští sezonu bych se nedivil, kdyby Firenzé ještě táhnul.
Wendigo
14.12.2019 16:45
#
Pharrell
15.12.2019 00:18
#
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.