Pablo: S bodem musíme být spokojeni

26.04.2009, 12:29
Aktuality
Jenom krůček od letošní čtvrté ligové porážky včera byla Barcelona. Vedoucí tým Primera Division prohrával ve Valencii ještě několik minut před koncem 1:2, až poté zajistil alespoň remízu Thierry Henry. Skvělý zápas odehrál domácí Pablo Hernandez...

"Musíme být spokojeni, protože jsme do toho dali všechno a po většinu zápasu vedli. Je škoda, že Barcelona vyrovnala až na konci gólem, kterému jsme měli zabránit," řekl po utkání Pablo.

Barcelona měla podle očekávání míč častěji na svých kopačkách a ve 24. minutě také šla do vedení zásluhou Messiho, který zužitkoval přihrávku od Iniesty. Jenomže domácí se nevzdali a ještě před odchodem do kabin dokázali výsledek otočit. Ve 44. minutě se po rohovém kopu prosadil Maduro, v první minutě nastavení si pak Pablo krásně narazil s Matou, proskočil mezi dvěma obránci a chladnokrevně překonal Valdese.

Pablo odehrál skvělý zápas a svým sobotním výkonem dal zapomenout na neúčast zraněného Joaquina. Ani to Valencii nakonec k výhře nestačilo, Barcelona zúročila svou územní převahu a čtyři minuty před koncem šťastně srovnala po trefě střídajícího Henryho.

"Hrál jsem dobře, ale důležitý je týmový výkon," nechal se dále slyšet Pablo.

Autor: Tomáš Pavlík / goal.com