O své budoucnosti se rozhodnu až po Copa América, řekl Filipe Luís

12.06.2019 15:57 - Aktuality
 
Filipe Luís má s Atléticem Madrid kontrakt jenom do konce tohoto měsíce, načež se spekuluje o jeho další budoucnosti. Zkušený obránce se ale rozhodne až po Copa América...

Odchovanec Figueirense si udělal jméno během působení v Deportivu La Coruňa, odkud se před devíti lety poprvé vydal do Atlética Madrid. Zde se zařadil k oporám "Atlétů".

Po čtyřech letech se Felipe Luís vydal za novou výzvou do Chelsea, během ročníku 2014/15 ale zasáhl jenom do 15 ligových utkání. Následně se vrátil zpátky do známého prostředí.

Během uplynulých dvou let sice 33letý obránce již nenastupoval s takovou pravidelností, přesto patřil k oporám kouče Diega Simeoneho. To už by však nemuselo platit, neboť Filipemu Luísovi na konci června vyprší smlouva, načež se spekuluje, že má o jeho služby zájem Barcelona.

"V zájmu ostatních klubů, je jasné, že moje smlouva končí," řekl Felipe Luís. "Mám možnost zůstat v Atléticu anebo odejít," dodal. "Už jsem mluvil s klubem, ale jak už jsem uvedl, nehodlám spekulovat. Rozhodnu se až po skončení Copa América," vysvětlil reprezentant Brazílie.
Autor: Jiří Vojík / onefootball.com
Počet zobrazení: 1608
Komentáře (4 / 0 nových)
***Chelsea FC***
12.06.2019 17:35
#
PSG, Barcelona ... v techto létech odcházet, to už je jen zoufalá snaha něco vyhrát - i na úkor toho, že by méně hrál ...
smazaný uživatel
12.06.2019 17:48
#
A proč ne nakonec ve 33 letech??
czech_mira
12.06.2019 20:18
#
A co je na tom špatného?
Bandita_Harry
12.06.2019 21:06
#
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.