Celé jméno:Filipe Luís Kasmirski
Používané jméno:Filipe Luís
Národnost: Brazílie Itálie
Datum narození:09.08.1985
Výška:182 cmVáha:70 kg
Pozice:obránceČíslo dresu:16
Klub:CR Flamengo (BRA)
Aktuální statistiky v klubu CR Flamengo (BRA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
Mistrovství světa klubů 201922100000000
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Brazílie4435132000600
Brazílie "20"2340000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Filipe Luís se vrátil do Brazílie, podepsal s Flamengem

Flamengo oznámilo příchod dalšího zkušeného obránce. Po vypršení kontraktu s Atléticem Madrid brazilský klub získal Filipeho Luíse, jenž podepsal smlouvu do prosince 2021...  
23.07.2019 | Aktuality | 13 komentářů
 

O své budoucnosti se rozhodnu až po Copa América, řekl Filipe Luís

Filipe Luís má s Atléticem Madrid kontrakt jenom do konce tohoto měsíce, načež se spekuluje o jeho další budoucnosti. Zkušený obránce se ale rozhodne až po Copa América...  
12.06.2019 | Aktuality | 4 komentáře
 

Simeone si přeje, aby Filipe Luis zůstal

Kouč Atlética Madrid Diego Simeone si přeje, aby obránce Filipe Luis zůstal v klubu. V posledních dnech se totiž objevily spekulace o zájmu francouzského Paris Saint Germain.  
20.08.2018 | Aktuality | 34 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
21.07.2019 Filipe Luís se rozloučil s Atléticem Madrid
Atlético Madrid mělo dopoledne na programu tiskovou konferenci, nepředstavilo ale žádnou další posilu, naopak s jednou stálicí se rozloučilo. Před svým odchodem do Flamenga se s Rojiblancos rozloučila dlouholetá opora Filipe Luís. (lequipe.fr)
20.07.2019 Filipe Luís si vybral Flamengo
Filipe Luís má jasno, čí barvy bude nově hájit a brzy podepíše kontrakt s Flamengem. Brazilskému obránci a reprezentantovi skončila smlouva v Atléticu Madrid a hodně dlouho se spekulovalo o jeho další budoucnosti, zájem měly Dortmund nebo Barcelona a ve hře bylo i pokračování v hlavním městě Španělska. (abola.pt)
18.07.2019 Flamengo se zajímá o Filipeho Luíse
Filipe Luís by se mohl vrátit do Brazílie. Zájem o zkušeného obránce, jenž po minulé sezóně opustil Atlético Madrid, má Flamengo. (transfermarketweb.com)
08.07.2019 Filipe Luís nevyloučil návrat domů
Filipe Luís bude řešit další budoucnost a není vyloučen jeho návrat domů, brazilský obránce připustil, že by se mohl upsat Flamengu. 33letý fotbalista je aktuálně bez angažmá, když mu vypršel kontrakt v Atléticu Madrid, zájem o něho má například Barcelona. (marca.com)
28.06.2019 Filipe Luís si poranil stehenní sval
Filipe Luís má často zdravotní problémy a nejinak je tomu v tuto chvíli, brazilský obránce si poranil stehenní sval a je vážně ohrožen jeho start v semifinále Copa América. (abola.pt)
17.06.2019 Filipe Luis nakonec do Lyonu?
Filipe Luís po vypršení smlouvy podle všeho opustí Atlético Madrid a po letošním jihoamerickém šampionátu se rozhodne, čí barvy bude hájit v příští sezoně. O brazilského krajního obránce stojí Dortmund a hodně zajímavě vypadá stěhování do Barcelony, ve hře je pak i angažmá ve Francii, jednání zahájil Lyon. (getfootballnewsfrance.com)
12.06.2019 Filipe Luis se rozhodne po Copa América
Po jihoamerickém šampionátu se Filipe Luis rozhodne o tom, kde bude pokračovat ve své kariéře. Brazilský obránce hraje za Atlético Madrid, z klubu ale plánuje odejít a hodně se mluví o stěhování do Barcelony. (marca.com)
01.06.2019 Filipe Luis míří do Barcelony
Už jen otázkou několika dní je podle španělského deníku Marca odchod obránce Filipeho Luise z Atlética Madrid do Barcelony. Zkušený Brazilec bude na konci června bez smlouvy a do Katalánska zamíří jako volný hráč. Třiatřicetiletý fotbalista by měl krýt záda dosavadní jedničce na pozici levého beka Jordimu Albovi. (football-espana.net)
24.05.2019 Filipe Luís nakonec do PSG?
Filipe Luís je na odchodu z Atlética Madrid a už několik týdnů se spekuluje o jeho angažmá v Barceloně, další kroky brazilského obránce by ale nakonec mohly směřovat do Francie. Zájem o něho má PSG, kde dost možná skončí Layvin Kurzawa. (marca.com)
02.05.2019 Filipe Luis prý zvažuje setrvání v Atléticu
Brazilský obránce Filipe Luis by mohl nakonec přece jen zůstat v Atléticu Madrid. Třiatřicetiletý zadák prý zvažuje podpis nové smlouvy, přestože už se zdálo být takřka jisté, že v létě zamíří jinam jako volný hráč. Není to první obrat u tohoto fotbalisty. Loni v létě už se zdál být hotový jeho odchod do Paris Saint Germain, nakonec z něj ale sešlo. (marca.com)
Další expres zprávy