Měl jsem štěstí, hodnotil svůj nádherný gól spokojený Stankovič

18.10.2009, 10:12
Aktuality
Obrovskou facku včera dostal Janov. Soupeř Slavie ve skupině Evropské ligy si brousil zuby na výhru nad Interem Milán, italský mistr ale ukázal svou sílu a vyhrál nečekaně vysoko 5:0. Jednou z ústředních postav byl záložník Dejan Stankovič, který se do statistik zápasu zapsal svým dalším nádherným gólem...

"Byli jsme vynikající v prvním poločase. Vypracovali jsme si spoustu šancí a dali i tři góly. Ve druhém poločase jsme se pak snažili ušetřit nějakou energii a i tak jsme přidali ještě dvě branky. Vyhrát 1:0 nebo 2:0 na tomto hřišti je dobré, ale 5:0 je opravdu skvělé. V obraně jsme byli pozorní a soupeř byl nebezpečný jenom několikrát při trestných kopech. Opravdu jsme hráli skvěle," pochvaloval si po zápase Stankovič, jehož tým se vyrovnal i s absencemi útočníků Milita a Eto'a.

Inter šel do vedení již v šesté minutě po trefě Cambiassa, ve 31. minutě pak zásluhou Balotelliho odskočil na rozdíl dvou branek a branku do šatny dal v nastavení právě Stankovič. Jeho gól budou ještě několik dnů opakovat televizní stanice z celého světa. Janovský gólman Marco Amelia v nastavení špatně odkopl míč, který na polovině hřiště našel připraveného Stankoviče a ten hned z první poslal míč do prázdné brány.

"Můj gól? Posunul jsem se trochu a pravou stranu a čekal na chybu při odkopu, která nakonec přišla. Měl jsem štěstí," usmíval se po utkání srbský záložník, na jehož gól po změně stran ještě navázali Vieira a Maicon.

Autor: Tomáš Pavlík / goal.com