McClaren: To je neuvěřitelné, někdy je zkrátka nemožné něco vysvětlit

17.10.2010, 10:07
Aktuality
Steve McClaren v létě převzal německý Wolfsburg a na lavičce bundesligového klubu si toho stihl vytrpět již dost. V úvodu sezony jeho svěřenci ztratili doma v duelu s Mainzem tříbrankové vedení a nakonec prohráli 3:4. Včera se jim stalo něco podobného...

Wolfsburg hrál před vlastními fanoušky s Leverkusenem a po první půli vedl díky trefě Diega. Když pak v 68. minutě zvyšoval znovuzrozený Grafite, zdálo se být rozhodnuto, ale chyba lávky. Bayer nic nevzdal, o čtyři minuty později snížil Rolfes a v 82. minutě už hosté po proměněné penaltě Vidala a druhé brance Rolfese vedli. Stav 2:3 nakonec vydržel až do závěrečného hvizdu.

"To je neuvěřitelné, ale to je fotbal. Někdy je zkrátka nemožné něco vysvětlit. Něco podobného se nám stalo už podruhé a je to hodně hořký pocit," zlobil se po utkání anglický kouč.

"Hodně dlouho jsme kontrolovali zápas, odehráli jsme neuvěřitelný první poločas. Jenomže několik bláznivých minut naprosto otočilo vývoj celého utkání. To, co bylo špatně, budu pravděpodobně schopen vysvětlit až poté, co se na zápas podívám znovu," dodal.

Autor: Tomáš Pavlík / goal.com