Jarolím už údajně není trenérem reprezentace

11.09.2018 08:29 - Aktuality
Karel Jarolím (© fkmb.cz)
 
Podle informací deníku Sport skončil Karel Jarolím v roli trenéra reprezentace. Fotbalová asociace jeho odvolání oficiálně neoznámila, ale měla by tak údajně učinit během dneška.

Možnost svého konce po dvou letech ve funkci připustil i sám Jarolím po pondělní porážce 1:5 v přípravném utkání s Ruskem. "Výsledek změnám nahrává, ale teď se k tomu nebudu vyjadřovat. Nebudu to řešit na tiskovce. Dozvíte se to v nejbližších hodinách," řekl trenér krátce po utkání.

Dvaašedesátiletý Jarolím převzal národní tým v srpnu 2016 po Pavlu Vrbovi, asociace ho tehdy pracně uvolňovala z klubového angažmá v Mladé Boleslavi. Reprezentace pod jeho vedením vyhrála deset z 22 zápasů, čtyřikrát remizovala a osmkrát prohrála. Připsala si i nejhorší prohry ve své historii 0:4 s Austrálií a 1:5 s Ruskem.

Vedení asociace už Jarolímovo odvolání řešilo po neúspěšné kvalifikaci o mistrovství světa, tehdy mu mimo jiné dalo ultimátum v podobě úspěchu v Lize národů. Do ní český tým minulý týden vstoupil domácí porážkou 1:2 s Ukrajinou.
Autor: ČTK
Počet zobrazení: 5858
Komentáře (355 / 0 nových)
Komentáře k článku naleznete zde
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.