Gbamin se podrobil druhé operaci, jeho návrat se opět odkládá

07.02.2020 21:34 - Aktuality
 
Jean-Philippe Gbamin musí znovu odložit svůj návrat do sestavy Evertonu. Záložník z Pobřeží slonoviny si hned na úvod sezony vážně poškodil stehenní sval a nyní absolvoval už druhou operaci, na trávníku se objeví nejdříve za dva měsíce...

"Plán je takový, že hrát by mohl osm týdnů po operaci, ta proběhla dobře a nyní bude následovat další rekonvalescence, ale budeme muset postupovat opatrně, to zranění bylo vážné. Je třeba jít krok po kroku. Doufáme, že se stihne uzdravit ještě před koncem sezony," řekl manažer Carlo Ancelotti.

24letý Gbamin přišel do liverpoolského celku začátkem srpna z Mainzu za 25 milionů eur a nastoupil k prvním dvěma zápasům sezony, do dnešního dne se pak jedná o jeho jediné starty. Původně měl chybět minimálně dva měsíce a už v polovině října absolvoval první operaci.
Autor: Tomáš Pavlík / bbc.com
Počet zobrazení: 1712
Související články
Komentáře (4 / 0 nových)
ACSMan
07.02.2020 23:15
#
Stejně to nikam nedotáhne.
♥LIVERPOOL - FC♥
08.02.2020 00:00
#
Zkušenost?
♥LIVERPOOL - FC♥
08.02.2020 00:00
#
Víš jak se říká..přej a bude ti přáno.
Wazza228
08.02.2020 09:11
#
Hrát v Premier League za tradiční klub? Tak to asi hodně kluků bude doufat, že to "nikam nedotáhne"...
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.