Crystal Palace má náhradu za Glasnera. Vítěze Konferenční ligy převzal kouč Sage

Dnes, 20:32
Aktuality
Pierre Sage se stal trenérem Crystal Palace (© REUTERS/Stephanie Lecocq)

Crystal Palace bude po odchodu úspěšného Olivera Glasnera (51) trénovat Pierre Sage (47), jenž dosud vedl RC Lens. Klub Premier League dnes oznámil, že s francouzským koučem podepsal tříletý kontrakt.

Glasner skončil v Crystal Palace po sezoně po vypršení smlouvy, předtím se nesmazatelně zapsal do jeho historie. Londýnský tým převzal v únoru 2024 a ovládl s ním Anglický pohár, domácí Superpohár a ve svém posledním utkání na lavičce i Konferenční ligu. Crystal Palace předtím nikdy nezískal cennou trofej ani nehrál evropské poháry.

Sage přišel do Lens loni v červnu a podepsal tříletou smlouvu. Tým dovedl k druhému místu ve francouzské lize a triumfu v národním poháru, prvnímu ve 120 let dlouhé historii klubu. V letech 2023-25 vedl Lyon.

Autor: ČTK

Komentáře (0)

Přidat komentář
zatím zde není žádný komentář

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele