Byli jsme moc důvěřiví, mrzí Gilardina

18.09.2008, 17:01
Aktuality
Fiorentina měla středeční zápas Ligy mistrů v Lyonu skvěle rozehraný, dvoubrankové vedení zařídil Alberto Gilardino. Francouzský tým v závěru dokázal srovnat, kontaktní branka ale leží Fiorentině v žaludku.

"Jsem šťastný za to, jaký jsme podali výkon, ale rozhodčí mohl v druhém poločase pískat mnohem lépe," zhodnotil zápas útočník Fiorentiny Alberto Gilardino.

Fialky díky němu vedly o dva góly, v 73. minutě snížil po sporné situaci Piquionne. Ve vápně se svíjel hostující Zauri, takže rozhodčí pustil přihrávku Benzemy na pozdějšího střelce, který by jinak stál v ofsajdu.

"Pořád se mluví o sportovním chování a pak se stanou takovéto věci. Asi jsme byli moc důvěřiví," pokračovat italský střelec. "Jinak jsme zahráli výborně. Jsme ale zklamaní, ztratili jsme dva body."

Autor: Radim Šantrůček / goal.com