Old Trafford Expres zprávy


Manchester, Anglie
14.10.202309:33

United přiznali rozsah pochybení

Manchester United už dříve přiznal, že se při zápase Ligy mistrů proti Galatasarayi dostaly lístky do domácích sektorů i do rukou hostujících fanoušků. Podle nejnovějšího prohlášení šlo o dva tisíce takových míst.

bbc.com
18.04.202209:18

Old Trafford se může dočkat rozšíření

Manchester United plánuje rekonstrukci svého stánku a její součástí by mohlo být i zvýšení kapacity o 15 tisíc míst. Pokud by takto vyrostla tribuna Bobbyho Charltona, byl by Old Trafford připraven na 88 tisíc diváků. Více má na Ostrovech pouze Wembley.

dailymail.co.uk
29.04.202019:26

Na Old Trafford budou místa k stání

Manchester United bude dalším anglickým fotbalovým týmem, který na svém stadionu vyzkouší systém "bezpečného stání". Slavný klub dostal povolení instalovat na Old Trafford 1500 míst se zábradlím, která umožní divákům fandit vestoje. V nejvyšších dvou fotbalových soutěžích bylo v Anglii sezení povinné od sezony 1994/95. Nařízení vzniklo jako reakce na tragédii na stadionu Hillsborough v Sheffieldu v roce 1989, kde bylo ušlapáno 96 liverpoolských fanoušků. Od té doby se ale pravidla zmírnila a povolení instalovat sekce na stání dostaly Tottenhem a Wolverhampton. "Bezpečné stání" už mají několik let v Německu, ale také například na stadionu Celticu.

ČTK
13.03.201317:56

Na Old Trafford vymění trávník

Manchester United se chystá utratit půl milionu liber za nový trávník, který bude na stadionu Old Trafford nainstalován během letní přestávky. Red Devils vyšla draho už samotná údržba současného trávníku, za poslední roky za ní totiž zaplatili dalších 500 tisíc.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele