Název:Allianz Stadium
Starší názvy:Juventus Stadium.  
Město:Turín
Stát: Itálie
Kapacita:41,000
Kluby:Juventus FC  
06.02.2019 Itálie s Bosnou v Turíně
Reprezentace Itálie odehraje 11. června kvalifikační zápas o Euro 2020 proti Bosně a Hercegovině na stadionu Juventusu v Turíně. Na nově postaveném Allianz Stadium hrál italský národní tým čtyřikrát a vyhrál pouze jednou, v kvalifikaci MS 2014 proti Česku. (football-italia.net)
11.10.2018 Juventus byl neúspěšný s odvoláním
Pro nadcházející domácí utkání s Janovem bude mít Juventus uzavřenou část stadionu. "Stará dáma" byla potrestána za rasistické pokřiky v zápase s Neapolí (3:1), přičemž neuspěla s odvoláním. (football-italia.net)
01.06.2017 Stadion Juventusu s novým jménem
Domácí zápasy Juventusu bude od příští sezony hostit Allianz Stadium, turínský klub se se společností Allianz dohodl na šestileté spolupráci. (espnfc.com)
10.08.2015 Juventus zatím pykat nebude
Trest uzavření jedné z tribun, který měl Juventus postihnout pro nejbližší ligový duel s Udinese, se zatím odkládá. "Stará dáma" má pykat za chování fanoušků právě z turínského derby, přičemž nejprve měla mít uzavřenou část stadionu na dva zápasy, následně na jeden zápas a nyní se po dalším odvolání celá situace znovu prověří. (football-italia.net)
17.04.2013 Přejmenuje Juventus svůj stadion?
Juventus od roku 2011 hraje ve své novém stánku zvaném Juventus Stadium, který by ale brzy mohl změnit jméno. Podle italských médií se chystá pětiletá smlouva na celkově 120 milionů eur s korejskou společností Samsung.
Další expres zprávy
Domácí kluby
Juventus FC
Další stadióny v zemi