Wales - Welsh Cup 2019/2020 - výsledky, rozlosování

1. kolo

18.10.201920:30
Cambrian & Clydach Vale - Ynyshir Albions
7:3
19.10.201915:00
Aberbargoed Buds - Aberaeron FC
3:1
19.10.201915:00
Trefelin FC - Llanidloes Town
2:3p
19.10.201915:00
Garden Village - Goytre United
1:3
19.10.201915:00
Cefn Cribwr - Tredegar Town
2:1e
19.10.201915:00
Pontypridd Town - Caerau Ely FC
3:1
19.10.201915:00
Cwmbran Celtic - Pontardawe Town
2:3e
19.10.201915:00
Ammanford AFC - Cardiff Draconians
4:1
19.10.201915:00
Builth Wells - Ton Pentre FC
2:3
19.10.201915:00
Haverfordwest County - Penlan Club
5:3
19.10.201915:00
FC Cwmaman - STM Sports FC
2:6
19.10.201915:00
Afan Lido - Monmouth Town
3:1
19.10.201915:00
Chepstow Town - Taffs Well
3:1
19.10.201915:00
Penrhyncoch FC - Cardiff Corinthians
2:1e
19.10.201915:00
Swansea University - Caerleon FC
4:1
19.10.201915:00
Abertillery Bluebirds - Penparcau FC
3:1
19.10.201915:00
Llantwit Major - Llandrindod Wells
0:1
19.10.201915:00
Chirk AAA FC - Llanefydd
0:3
19.10.201915:00
Greenfield FC - Caersws FC
3:1
19.10.201915:00
Llanrhaeadr FC - Prestatyn Town
1:4
19.10.201915:00
Guilsfield FC - Brymbo FC
2:1
19.10.201915:00
Coedpoeth United - Gresford Athletic
0:5
19.10.201915:00
Holywell Town - Llandudno FC
2:3
19.10.201915:00
Prestatyn Sports - Queen's Park FC
2:3
19.10.201915:00
Conwy Borough - Ruthin Town
1:2
19.10.201915:00
Waterloo Rovers - Mold Alexandra
1:8
19.10.201915:00
Bangor 1876 - Penycae FC
4:3p
19.10.201915:00
Blaenau Ffestiniog - Buckley Town
0:2
19.10.201915:00
Nefyn United - Bangor City
0:2
19.10.201915:00
Corwen FC - Colwyn Bay
2:3
19.10.201915:00
Nantlle Vale FC - Rhydymwyn FC
2:0
19.10.201915:00
Rhyl FC - Llangefni Town
2:0
19.10.201915:00
Briton Ferry Llansawel - Undy Athletic
2:3p
19.10.201915:30
Flint Town United - Four Crosses
9:0
19.10.201915:30
Holyhead Hotspurs - Montgomery Town
4:2
19.10.201915:30
Croesyceiliog FC - Abergavenny Town
2:1
23.10.201915:00
Llanelli AFC - Cwmamman United
2:1
29.10.201920:30
Porthmadog FC - Llanberis FC
7:0
02.11.201914:30
Llanfair United - Mynydd Isa FC
5:3
02.11.201914:30
CPD Aberffraw - Llanrug United
0:1

2. kolo

09.11.201914:30
Greenfield FC - Flint Town United
1:3
09.11.201914:30
Abertillery Bluebirds - Llanidloes Town
4:3
09.11.201914:30
Llanefydd - Guilsfield FC
1:5
09.11.201914:30
Mold Alexandra - Llanrug United
8:1
09.11.201914:45
Nantlle Vale FC - Colwyn Bay
0:1
09.11.201915:30
Undy Athletic - Swansea University
5:6
09.11.201915:30
Goytre United - Cefn Cribwr
6:4
09.11.201915:30
Haverfordwest County - Cambrian & Clydach Vale
1:2
09.11.201915:30
Llanelli AFC - Penrhyncoch FC
0:1
09.11.201915:30
Afan Lido - Aberbargoed Buds
2:1
09.11.201915:30
Pontypridd Town - Llandrindod Wells
1:0
09.11.201915:30
Ammanford AFC - Ton Pentre FC
3:1
09.11.201915:30
Bangor 1876 - Ruthin Town
0:2
09.11.201915:30
Bangor City - Prestatyn Town
0:3
09.11.201915:30
Llandudno FC - Llanfair United
4:1
09.11.201915:30
Rhyl FC - Queen's Park FC
3:0
09.11.201915:30
Holyhead Hotspurs - Buckley Town
0:3
09.11.201915:30
Porthmadog FC - Gresford Athletic
4:1
16.11.201914:30
Chepstow Town - STM Sports FC
0:5
16.11.201915:30
Pontardawe Town - Croesyceiliog FC
6:1

3. kolo

06.12.201920:45
Colwyn Bay - Airbus UK FC
1:0e
06.12.201921:00
Carmarthen Town - Ammanford AFC
0:4
07.12.201914:30
Pontardawe Town - Buckley Town
3:1
07.12.201914:30
Rhyl FC - STM Sports FC
2:0
07.12.201915:30
Swansea University - Cambrian & Clydach Vale
3:0
07.12.201915:30
Penrhyncoch FC - Prestatyn Town
1:2
07.12.201915:30
Afan Lido - Llandudno FC
5:1
07.12.201915:30
The New Saints FC - Mold Alexandra
9:0
07.12.201915:30
Barry Town - Newtown AFC
0:1
07.12.201915:30
Cardiff Metropolitan University - Pontypridd Town
1:0
07.12.201915:30
Aberystwyth Town - Ruthin Town
2:1
07.12.201915:30
Cefn Druids - Guilsfield FC
2:0
07.12.201915:30
Goytre United - Caernarfon Town
0:4
07.12.201915:30
Flint Town United - Bala Town
2:0
07.12.201915:30
Abertillery Bluebirds - Connah's Quay Nomads
0:3
14.12.201915:30
PenyBont FC - Porthmadog FC
6:1

4. kolo

24.01.202020:45
Flint Town United - Colwyn Bay
3:2
24.01.202020:45
PenyBont FC - Cardiff Metropolitan University
1:2
24.01.202021:00
Ammanford AFC - Caernarfon Town
0:4
25.01.202015:30
Swansea University - Prestatyn Town
0:1
25.01.202015:30
The New Saints FC - Aberystwyth Town
4:0
25.01.202015:30
Cefn Druids - Pontardawe Town
2:0
25.01.202015:30
Connah's Quay Nomads - Afan Lido
8:0
25.01.202015:30
Newtown AFC - Rhyl FC
4:1

čtvrtfinále

28.02.202020:45
Caernarfon Town - Cefn Druids
4:0
29.02.202015:30
Connah's Quay Nomads - Cardiff Metropolitan University
1:2
29.02.202015:30
The New Saints FC - Newtown AFC
6:1
03.03.202020:45
Flint Town United - Prestatyn Town
0:1

semifinále

04.04.2020?
Caernarfon Town - Cardiff Metropolitan University
odl.
05.04.2020?
Prestatyn Town - The New Saints FC
odl.

finále

nenalezeny žádné zápasy
01.05. TNS vítězem Velšského poháru
Výsledek finále Velšského poháru: Penybont - TNS 2:3 (85. MacDonald, 90+1. Jefferies - 31. a 32. J. Williams, 59. z penalty McManus).
02.05.2015 Welsh Cup pro The New Saints
Výsledek finále Velšského poháru: The New Saints - Newtown 2:0 (54. a 85. z penalty Williams). (uefa.com)
03.05.2014 Welsh Cup pro TNS
Výsledek finále Velšského poháru: Aberystwyth - TNS 2:3 (11. a 13. z penalty Venables - 74. z penalty a 79. Draper, 87. Wilde).
06.05.2013 Welsh Cup pro Prestatyn
Prestatyn Town slaví zisk waleského poháru, v dnešním finále porazil 3:1 po prodloužení Bangor City.
08.05.2011 Welsh Cup pro Llanelli
Výsledek finále velšského poháru: Llanelli - Bangor 4:1.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
11.11.
Penydarren - Trethomas Bluebirds
1:0
11.11.
TNS - Caernarfon Town
2:1
12.11.
Connah's Quay Nomads - Colwyn Bay
4:0
12.11.
Cefn Druids - Llanelli AFC
3:4
12.11.
Ruthin Town - Pontypridd Town
3:4
12.11.
Pontardawe Town - Pill AFC
3:1
12.11.
Guilsfield FC - Goytre United
6:3
12.11.
Conwy Borough - PenyBont FC
0:3
12.11.
Cwmbran Celtic - Carmarthen Town
4:3
12.11.
Buckley Town - Prestatyn Town
2:0
12.11.
Aberystwyth Town - Newtown AFC
1:3
12.11.
Airbus UK FC - Trefelin FC
2:1
12.11.
Bala Town - Flint Town United
2:0
12.11.
Hakin United AFC - Holywell Town
1:5
12.11.
Mold Alexandra - Briton Ferry L.
0:4
12.11.
Barry Town - Gresford Athletic
0:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
14.01.?
Guilsfield FC - Holywell Town
info
14.01.?
Cwmbran Celtic - Penydarren
info
14.01.?
Gresford Athletic - PenyBont FC
info
14.01.?
Briton Ferry L. - Buckley Town
info
14.01.?
Llanelli AFC - Connah's Quay
info
14.01.?
The New Saints FC - Newtown AFC
info
14.01.?
Pontardawe Town - Airbus UK FC
info
14.01.?
Bala Town - Pontypridd Town
info
Všechny zápasy