27.08.201022:36

Evropský superpohár pro Atlético

Výsledek evropského superpoháru: Inter Milán - Atlético Madrid 0:2 (62. Reyes, 83. Agüero).

28.08.200923:20

Evropský Superpohár pro Barcelonu

Barcelona získala po španělském také evropský Superpohár, když vyhrála po prodloužení nad Šachtarem Doněck. Jedinou branku zápasu dal pět minut před koncem Pedro.

26.08.200912:34

Superpohár bude řídit De Bleeckere

UEFA vybrala rozhodčího pro páteční utkání o evropský Superpohár mezi Barcelonou a Šachtarem Doněck, zápas bude řídit Belgičan Frank De Bleeckere.

30.08.200809:03

Scholes přijde o první zápas LM

Paul Scholes bude pykat za včerejší vyloučení v utkání Superpoháru se Zenitem Petrohrad, v dresu Manchesteru se nepředstaví v úvodním duelu základní skupiny Ligy mistrů proti Villarrealu. "Je to škoda, že byl vyloučen a přijde o zápas Ligy mistrů. Bylo to trochu nešťastné, ale takové věci se stávají," okomentoval vyloučení zkušeného záložníka kouč Sir Alex Ferguson.

30.08.200808:06

Danny nejlepším hráčem Superpoháru

Čerstvá posila Zenitu Petrohrad Portugalec Danny byl vyhlášen nejlepším hráčem utkání Zenit - Manchester o evropský superpohár. Ofenzivní záložník Petrohradu vsítil po krásné akci druhou branku vítězů.

29.08.200822:49

Evropský Superpohár překvapivě pro Zenit

Vítěz Poháru UEFA Zenit Petrohrad si v dnešním utkání o evropský Superpohár v Monaku překvapivě, ale zaslouženě poradil se šampiónem Ligy mistrů Manchesterem United. Výsledek: Manchester United - Zenit Petrohrad 1:2 (73. Vidič - 44. Pogrebnjak, 59. Danny).

29.08.200819:05

Hargreaves se znovu zranil

Záložník Manchesteru United Owen Hargreaves se vracel po zranění kolene a měl dnes nastoupit alespoň na poločas Superpoháru proti Zenitu Petrohrad, nakonec však bude opět chybět. Na tréninku si totiž své zranění obnovil a kromě dnešního duelu pravděpodobně definitivně přišel i o možnost reprezentovat Anglii v úvodních duelech kvalifikace MS 2010.

28.08.200815:43

Advocaat: Ferguson je nejlepší na světě

Zanit Petrohrad vyzve Manchester United v utkání o Superpohár a trenér ruského týmu Dick Advocaat před zápasem složil poklonu svému kolegovi Siru Alexi Fergusonovi. "Není to jenom nejlepší manažer v Evropě, ale i na světě," řekl Advocaat.

26.08.200808:34

Danny nastoupí již proti Manchesteru

Do utkání o evropský superpohár, ve kterém se střetne Petrohrad s Manchesterem United, vyběhne v barvách Zenitu i nová posila Danny. "Ano, v Monaku ho uvidíte na hřišti," oznámil nizozemský kormidelník Dick Advocaat.