Severní Irsko - Irish Cup 2018/2019 - výsledky, rozlosování

1. kolo

11.08.201815:30
Valley Rangers - Tandragee Rovers
3:2
18.08.201814:30
Mossley AFC - Dunmurry Recreation
3:4
18.08.201814:30
Newtowne FC - 18th Newtownabbey Old Boys
6:3
18.08.201814:30
Malachians FC - Maiden City
2:9
18.08.201814:30
Lower Maze FC - Trojans FC
2:3
18.08.201814:30
Lisburn Rangers - Dromara Village
2:1
18.08.201814:30
Killyleagh Youth - Markethill Swifts
5:3
18.08.201814:30
Holywood FC - Newbuildings United
1:2
18.08.201814:30
Grove United - Chimney Corner
5:2
18.08.201814:30
Glebe Rangers - Bangor FC
1:2
18.08.201814:30
Dunmurry Young Men - Rathfriland Rangers
4:5
18.08.201814:30
Dunloy FC - Hanover FC
2:0
18.08.201814:30
Cookstown Youth - Islandmagee FC
1:6
18.08.201814:30
Comber Recreation - Immaculata FC
1:0
18.08.201814:30
Broomhedge FC - Ballynahinch Olympic
1:12
18.08.201814:30
Bangor Amateurs - Newcastle FC
3:2
18.08.201814:30
Ballynahinch United - Groomsport FC
3:2
18.08.201814:30
Ballymacash Rangers - Kilmore Recreation
1:3
18.08.201814:30
Oxford Sunnyside - Bryansburn Rangers
6:3
18.08.201814:30
Suffolk FC - Colin Valley
1:2p
18.08.201814:30
Dungiven FC - Iveagh United
5:2
18.08.201814:30
Banbridge Rangers - Sirocco Works
2:0
18.08.201814:30
Crumlin United - Bangor Swifts
2:1
18.08.201814:30
Albert Foundry - Aquinas
4:3
18.08.201814:30
Fivemiletown United - Bloomfield FC
7:0
18.08.201814:30
Rosario Youth Club - Ballymoney United
1:2
18.08.201814:30
Desertmartin FC - Ballynure Old Boys
3:2p
18.08.201814:30
Woodvale - St. Patrick's Young Men
2:3
18.08.201814:30
Tullycarnet FC - Tullyvallen Rangers
4:3
18.08.201814:30
Brantwood FC - Orangefield Old Boys'
4:2e
18.08.201814:30
Strabane Athletic - Derriaghy CC
2:1
18.08.201814:30
St. Luke's FC - Larne Technical Old Boys
0:2
18.08.201814:30
St. James' Swifts - Sofia Farmer FC
2:1
18.08.201814:30
AFC Silverwood - Shorts FC
1:8
18.08.201814:30
Seapatrick FC - Coagh United
1:6
18.08.201814:30
Saintfield United - Laurelvale FC
1:3
18.08.201814:30
Oxford United Stars - Wakehurst FC
0:1
18.08.201814:30
Ardstraw FC - Dromore Amateurs
7:0

2. kolo

28.09.201820:45
Newington Youth Club - Valley Rangers
3:1e
29.09.201814:30
Kilmore Recreation - Sport & Leisure FC
1:2
29.09.201814:30
Wakehurst FC - Fivemiletown United
2:3
29.09.201814:30
Tobermore United - Ardstraw FC
5:3
29.09.201814:30
St. James' Swifts - Coagh United
4:2
29.09.201814:30
Shankill United - 1st Bangor Old Boys
2:1
29.09.201814:30
Seagoe FC - Ballynahinch United
4:3
29.09.201814:30
Rosemount Recreation - Annagh United
2:1
29.09.201814:30
Queen's University - Dollingstown FC
4:3
29.09.201814:30
Newtowne FC - Ballynahinch Olympic
1:0p
29.09.201814:30
Ballymoney United - Strabane Athletic
1:5
29.09.201814:30
Newbuildings United - Ards Rangers
2:0
29.09.201814:30
Maiden City - Trojans FC
3:1
29.09.201814:30
Lurgan Town - Desertmartin FC
4:1
29.09.201814:30
Lurgan Celtic - St. Patrick's Young Men
4:3
29.09.201814:30
Lisburn Distillery - Wellington Recreation
2:0
29.09.201814:30
Killyleagh Youth - Crumlin Star
2:3
29.09.201814:30
Banbridge Town - Rathfriland Rangers
3:1e
29.09.201814:30
Islandmagee FC - Albert Foundry
2:1
29.09.201814:30
Grove United - Abbey Villa FC
3:4e
29.09.201814:30
Dunmurry Recreation - Dungiven FC
1:4
29.09.201814:30
Dunloy FC - Armagh City
2:0
29.09.201814:30
Dundonald FC - Larne Technical Old Boys
0:3
29.09.201814:30
Downshire Young Men - Drumaness Mills
0:4
29.09.201814:30
Crumlin United - Moneyslane FC
5:1
29.09.201814:30
Crewe United - Moyola Park FC
2:1
29.09.201814:30
Comber Recreation - Lisburn Rangers
4:1
29.09.201814:30
Colin Valley - Shorts FC
3:4
29.09.201814:30
Brantwood FC - Laurelvale FC
2:1
29.09.201814:30
Bangor Amateurs - Tullycarnet FC
0:1
29.09.201814:30
Bangor FC - Banbridge Rangers
2:0

3. kolo

03.11.201814:30
Crewe United - Sport & Leisure FC
1:0
03.11.201814:30
Crumlin United - Islandmagee FC
1:3
03.11.201814:30
Drumaness Mills - Comber Recreation
1:2
03.11.201814:30
Fivemiletown United - Tullycarnet FC
1:2
03.11.201814:30
Larne Technical Old Boys - Dungiven FC
2:1
03.11.201814:30
Lurgan Celtic - Portstewart FC
2:3
03.11.201814:30
Lurgan Town - Dunloy FC
1:2
03.11.201814:30
Crumlin Star - Bangor FC
5:3
03.11.201814:30
Newtowne FC - Rosemount Recreation
1:2p
03.11.201814:30
Queen's University - Tobermore United
6:3
03.11.201814:30
Seagoe FC - Maiden City
1:4
03.11.201814:30
Shorts FC - Abbey Villa FC
1:2
03.11.201814:30
St. James' Swifts - Newbuildings United
2:0
03.11.201814:30
Strabane Athletic - Banbridge Town
2:0
03.11.201814:30
Brantwood FC - Newington Youth Club
2:3
03.11.201815:30
Shankill United - Lisburn Distillery
2:4

4. kolo

01.12.201814:30
Crewe United - Crumlin Star
1:2
01.12.201814:30
Dunloy FC - Larne Technical Old Boys
0:2
01.12.201814:30
Lisburn Distillery - Comber Recreation
4:3
01.12.201814:30
Maiden City - Portstewart FC
1:0
01.12.201814:30
Queen's University - Newington Youth Club
4:1
01.12.201814:30
Rosemount Recreation - Islandmagee FC
3:1
01.12.201814:30
Strabane Athletic - St. James' Swifts
2:0
01.12.201814:30
Tullycarnet FC - Abbey Villa FC
3:4

5. kolo

05.01.201914:30
Knockbreda FC - Strabane Athletic
1:2
05.01.201914:30
Queen's University - Lisburn Distillery
6:0
05.01.201916:00
Ards FC - Carrick Rangers
0:1
05.01.201916:00
Ballinamallard United - Police Service NI
5:1
05.01.201916:00
Cliftonville FC - Dungannon Swifts
0:1
05.01.201916:00
Coleraine FC - Harland & Wolff Welders
2:0
05.01.201916:00
Crusaders FC - Glentoran FC
4:1
05.01.201916:00
Dergview FC - Maiden City
3:2
05.01.201916:00
Dundela FC - Ballymena United
1:3
05.01.201916:00
Glenavon FC - Rosemount Recreation
5:0
05.01.201916:00
Institute FC - Warrenpoint Town
0:2
05.01.201916:00
Limavady United - Larne Technical Old Boys
0:2
05.01.201916:00
Linfield FC - Ballyclare Comrades
1:0
05.01.201916:00
Loughgall FC - Crumlin Star
1:4
05.01.201916:00
Portadown FC - Abbey Villa FC
5:1
05.01.201916:00
Larne FC - Newry City
2:1

6. kolo

02.02.201914:30
Larne Technical Old Boys - Strabane Athletic
3:1
02.02.201916:00
Coleraine FC - Dergview FC
3:0
02.02.201916:00
Larne FC - Crumlin Star
3:1
02.02.201916:00
Linfield FC - Crusaders FC
1:2e
11.02.201920:45
Ballinamallard United - Carrick Rangers
1:0
11.02.201920:45
Ballymena United - Portadown FC
4:1
11.02.201920:45
Glenavon FC - Dungannon Swifts
0:1
11.02.201920:45
Warrenpoint Town - Queen's University
2:0

čtvrtfinále

01.03.201920:45
Larne FC - Coleraine FC
3:5e
02.03.201916:00
Crusaders FC - Ballymena United
3:0
02.03.201916:00
Dungannon Swifts - Ballinamallard United
2:3p
02.03.201916:00
Warrenpoint Town - Larne Technical Old Boys
3:1

semifinále

30.03.201916:00
Ballinamallard United - Warrenpoint Town
1:0p
30.03.201918:30
Coleraine FC - Crusaders FC
0:2

finále

04.05.201915:30
Ballinamallard United - Crusaders FC
0:3
04.05. Pohár v Severním Irsku pro Crusaders
Výsledek finále Severoirského poháru: Ballinamallard - Crusaders 0:3 (6. Owens, 48. Lowry, 53. Clarke).
05.05.2018 Coleraine majitele Severoirského poháru
Výsledek finále Severoirského poháru: Cliftonville FC - Coleraine FC 1:3 (55. Donnelly - 50. McCauley, 77. Burns, 90. Bradley).
07.05.2016 Glenavon ovládl Severoirský pohár
Výsledek finále Severoirského poháru: Glenavon - Lingfield 2:0 (45+1. Bradley, 49. Hall).
02.05.2015 Glentoran slaví triumf v poháru
Výsledek finále Severoirského poháru: Glentoran FC - Portadown FC 1:0 (55. Scullion). (uefa.com)
03.05.2014 Severoirský pohár získal Glenavon
Výsledek finále Severoirského poháru: Ballymena United - Glenavon FC 1:2 (71. Jenkins - 35. Neill, 76. Patton).
04.05.2013 Severní Irsko: Pohár pro Glentoran
Výsledek finále Severoirského poháru: Cliftonville - Glentoran 1:1, 1:3 po prodloužení.
05.05.2012 Severoirský pohár pro Linfield
Výsledek finále Severoirského poháru: Crusaders - Linfield 1:4 (56. Coates - 28. a 41. Mcallister, 60. Carvill, 83. Mulgrew).
07.05.2011 Severoirský pohár opanoval Linfield
Linfield se stal vítězem Irish Cupu v Severním Irsku, ve finále hraném na neutrální půdě v Belfastu porazil 2:1 Crusaders.
09.05.2010 Výsledek finále Severoirského poháru
Finále Severoirského poháru v Belfastu: Linfield - Portadown 2:1 (2:1).
10.05.2009 Severoirský pohár pro Crusaders
Výsledek finále Severoirského poháru: Cliftonville - Crusaders 0:1 (0:0).
Další expres zprávy
Poslední zápasy
04.05.
Ballinamallard - Crusaders FC
0:3
Všechny zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy