San Marino - Campionato 2018/2019 - výsledky, rozlosování

základní část

21.09.201821:15
SP Tre Fiori - AC Juvenes
3:1
22.09.201815:00
SC Faetano - SP La Fiorita
0:1
22.09.201815:00
SP Cailungo - FC Fiorentino
0:1
22.09.201815:00
SS Virtus - SP Tre Penne
0:8
23.09.201815:00
SS Murata - SS Folgore
1:7
23.09.201815:00
SP Domagnano - AC Libertas
1:0
23.09.201815:00
SS San Giovanni - SS Pennarossa
0:1
28.09.201821:15
SS Pennarossa - SS Murata
2:0
29.09.201815:00
SS Folgore - SP Tre Penne
3:0k
29.09.201815:00
SP Cosmos - AC Libertas
3:3
29.09.201815:00
SP Tre Fiori - SS Virtus
5:2
30.09.201815:00
AC Juvenes - SS San Giovanni
4:1
30.09.201815:00
SP Domagnano - SC Faetano
1:0
30.09.201815:00
FC Fiorentino - SP La Fiorita
2:2
05.10.201821:15
SP La Fiorita - SP Domagnano
1:0
06.10.201815:00
SC Faetano - SP Cosmos
0:4
06.10.201815:00
SS Virtus - SS Pennarossa
0:2
06.10.201815:00
AC Libertas - SP Cailungo
1:0
07.10.201815:00
SP Tre Penne - SS Murata
0:1
07.10.201815:00
SS San Giovanni - SP Tre Fiori
0:5
07.10.201815:00
SS Folgore - AC Juvenes
2:1
20.10.201815:00
SP Cailungo - SP Cosmos
2:1
20.10.201815:00
SP Tre Fiori - SS Folgore
2:0
20.10.201815:00
SP Domagnano - FC Fiorentino
0:0
20.10.201815:00
AC Juvenes - SS Murata
2:2
21.10.201815:00
AC Libertas - SC Faetano
1:0
21.10.201815:00
SS Pennarossa - SP Tre Penne
3:2
21.10.201815:00
SS Virtus - SS San Giovanni
1:1
27.10.201815:00
SP La Fiorita - AC Libertas
4:1
27.10.201815:00
SP Tre Penne - AC Juvenes
3:0
27.10.201815:00
SS Folgore - SS San Giovanni
0:0
27.10.201815:00
SC Faetano - SP Cailungo
1:3
28.10.201815:00
FC Fiorentino - SP Cosmos
2:0
28.10.201815:00
SS Murata - SS Virtus
4:0
28.10.201815:00
SS Pennarossa - SP Tre Fiori
1:3
03.11.201815:00
SS Folgore - SS Pennarossa
3:0
03.11.201815:00
SP Cosmos - SP Domagnano
1:3
03.11.201815:00
SS San Giovanni - SS Murata
0:0
04.11.201815:00
FC Fiorentino - SC Faetano
3:1
04.11.201815:00
AC Juvenes - SS Virtus
1:0
04.11.201815:00
SP Tre Fiori - SP Tre Penne
2:1
04.11.201815:00
SP La Fiorita - SP Cailungo
2:1
10.11.201815:00
SP Tre Penne - SS San Giovanni
5:0
10.11.201815:00
AC Juvenes - SS Pennarossa
3:0
10.11.201815:00
SS Murata - SP Tre Fiori
3:1
10.11.201815:00
SS Virtus - SS Folgore
1:3
11.11.201815:00
AC Libertas - FC Fiorentino
3:3
11.11.201815:00
SP Cosmos - SP La Fiorita
0:4
11.11.201815:00
SP Cailungo - SP Domagnano
1:3
24.11.201815:00
AC Libertas - FC Fiorentino
1:1
24.11.201815:00
SS Folgore - SP La Fiorita
1:2
24.11.201815:00
SP Domagnano - SS Murata
0:1
24.11.201815:00
SS Pennarossa - SP Tre Fiori
0:3
25.11.201815:00
SP Cosmos - AC Juvenes
0:2
25.11.201815:00
SS Virtus - SS San Giovanni
0:1
25.11.201815:00
SP Cailungo - SP Tre Penne
0:3
01.12.201815:00
SS Folgore - AC Libertas
3:2
01.12.201815:00
AC Juvenes - SS San Giovanni
2:0
01.12.201815:00
SP Tre Penne - SS Virtus
4:1
01.12.201815:00
SC Faetano - SP Cailungo
3:2
02.12.201815:00
SS Murata - FC Fiorentino
0:2
02.12.201815:00
SP Tre Fiori - SP Domagnano
5:0
02.12.201815:00
SP La Fiorita - SS Pennarossa
7:1
08.12.201815:00
AC Libertas - SP Tre Fiori
2:2
08.12.201815:00
SS Murata - SP La Fiorita
0:9
08.12.201815:00
SS Pennarossa - SS Folgore
3:1
08.12.201815:00
FC Fiorentino - SP Domagnano
2:0
09.12.201815:00
SP Cailungo - SP Cosmos
0:0
09.12.201815:00
SS Virtus - SC Faetano
1:3
09.12.201815:00
SS San Giovanni - SP Tre Penne
0:3
12.01.201915:00
SP Cosmos - SC Faetano
1:0
12.01.201915:00
SP Tre Penne - AC Juvenes
2:1
12.01.201915:00
SP Cailungo - SS Virtus
3:2
13.01.201915:00
AC Libertas - SS Pennarossa
3:0
13.01.201915:00
SP Tre Fiori - FC Fiorentino
2:2
13.01.201915:00
SS Folgore - SS Murata
0:0
13.01.201915:00
SP La Fiorita - SP Domagnano
4:0
19.01.201915:00
SP Tre Fiori - SS Folgore
0:3
19.01.201915:00
SP Domagnano - AC Libertas
2:2
19.01.201915:00
SS Murata - SS Pennarossa
1:0
19.01.201915:00
FC Fiorentino - SP La Fiorita
0:2
20.01.201915:00
AC Juvenes - SC Faetano
3:3
20.01.201915:00
SS Virtus - SP Cosmos
0:1
20.01.201915:00
SS San Giovanni - SP Cailungo
1:1
26.01.201915:00
SS Murata - SP Tre Fiori
0:3
26.01.201915:00
SP La Fiorita - AC Libertas
2:0
26.01.201915:00
SS Folgore - FC Fiorentino
1:1
26.01.201918:00
SS Pennarossa - SP Domagnano
2:0
27.01.201915:00
SS San Giovanni - SP Cosmos
0:1
27.01.201915:00
SC Faetano - SP Tre Penne
0:2
27.01.201915:00
SS Virtus - AC Juvenes
2:4
02.02.201915:00
SP Cailungo - AC Juvenes
2:2
02.02.201915:00
SC Faetano - SS San Giovanni
1:0
02.02.201915:00
SP Cosmos - SP Tre Penne
0:2
03.02.201915:00
SP Domagnano - SS Folgore
2:2
03.02.201915:00
SP La Fiorita - SP Tre Fiori
4:1
03.02.201915:00
FC Fiorentino - SS Pennarossa
1:1
03.02.201915:00
AC Libertas - SS Murata
3:1
09.02.201915:00
SS Murata - SP Domagnano
2:3
09.02.201915:00
SP Tre Fiori - SS Pennarossa
3:1
09.02.201915:00
FC Fiorentino - AC Libertas
2:2
09.02.201915:00
SP La Fiorita - SS Folgore
2:1
10.02.201915:00
AC Juvenes - SP Cosmos
3:1
10.02.201915:00
SP Tre Penne - SP Cailungo
5:2
10.02.201915:00
SS San Giovanni - SS Virtus
0:0
16.02.201915:00
SP Cailungo - SC Faetano
2:1
16.02.201915:00
SS Virtus - SP Tre Penne
0:4
16.02.201915:00
SS San Giovanni - AC Juvenes
1:0
17.02.201915:00
AC Libertas - SS Folgore
0:1
17.02.201915:00
FC Fiorentino - SS Murata
0:3
17.02.201915:00
SP Domagnano - SP Tre Fiori
2:2
17.02.201915:00
SS Pennarossa - SP La Fiorita
1:0
23.02.201915:00
SC Faetano - SS Virtus
5:0
23.02.201915:00
SP Tre Penne - SS San Giovanni
3:1
23.02.201915:00
SP Cosmos - SP Cailungo
1:1
24.02.201915:00
SP Tre Fiori - AC Libertas
2:0
24.02.201915:00
SP La Fiorita - SS Murata
3:0
24.02.201915:00
SS Folgore - SS Pennarossa
1:0
24.02.201915:00
SP Domagnano - FC Fiorentino
2:1
02.03.201915:00
SP Domagnano - SP La Fiorita
2:4
02.03.201915:00
SS Murata - SS Folgore
0:0
02.03.201915:00
FC Fiorentino - SP Tre Fiori
2:2
02.03.201915:00
SS Pennarossa - AC Libertas
1:3
03.03.201915:00
SC Faetano - SP Cosmos
1:1
03.03.201915:00
AC Juvenes - SP Tre Penne
0:0
03.03.201915:00
SS Virtus - SP Cailungo
2:3
09.03.201915:00
SP Cosmos - SS Virtus
2:0
09.03.201915:00
SP Cailungo - SS San Giovanni
1:0
09.03.201915:00
SC Faetano - AC Juvenes
1:2
10.03.201915:00
SS Folgore - SP Tre Fiori
3:2
10.03.201915:00
AC Libertas - SP Domagnano
3:3
10.03.201915:00
SS Pennarossa - SS Murata
1:1
10.03.201915:00
SP La Fiorita - FC Fiorentino
5:2
16.03.201915:00
SP Domagnano - SS Pennarossa
1:2
16.03.201915:00
AC Libertas - SP La Fiorita
1:1
16.03.201915:00
FC Fiorentino - SS Folgore
2:3
16.03.201915:00
SP Tre Fiori - SS Murata
5:1
17.03.201915:00
SP Cosmos - SS San Giovanni
5:1
17.03.201915:00
SP Tre Penne - SC Faetano
2:1
17.03.201915:00
AC Juvenes - SS Virtus
7:1
30.03.201915:00
AC Juvenes - SP Cailungo
1:1
30.03.201915:00
SP Tre Penne - SP Cosmos
4:0
30.03.201915:00
SS San Giovanni - SC Faetano
1:5
31.03.201915:00
SS Murata - AC Libertas
2:1
31.03.201915:00
SS Pennarossa - FC Fiorentino
0:2
31.03.201915:00
SP Tre Fiori - SP La Fiorita
0:3
31.03.201915:00
SS Folgore - SP Domagnano
3:4
02.02. Zaccardo míří do San Marina
Cristian Zaccardo, italský mistr světa z roku 2006, bude hrát za sanmarinský klub Tre Fiori. Sedmatřicetiletý obránce to oznámil na svém Facebooku s tím, že se k týmu připojí během března. (football-italia.net)
28.05.2015 Martin Petráš ukončil aktivní kariéru
Kopačky na hřebík pověsil Martin Petráš, který se nyní bude věnovat práci manažera. Někdejší slovenský reprezentant si zahrál na mistrovství světa 2010 a v minulosti hrával i za Spartu Praha, působil rovněž v Jablonci, Hearts nebo naposledy v sanmarinském celku La Fiorita. (profutbal.sk)
28.05.2014 La Fiorita získala svůj třetí titul
Mistrem San Marina se po 27 letech stala La Fiorita, titul získala po včerejší výhře 2:0 nad SS Folgore. (uefa.com)
30.05.2012 Tre Penne mistrem San Marina
Tre Penne se poprvé v historii raduje z titulu pro mistra San Marina, ve finále play-off včera porazilo 1:0 Libertas.
09.07.2008 Murata Romária nezíská
Sanmarinský klub S.S. Murata si vyhlédl dvě atraktivní posily, ani jednu ale nezíská. Jak legendární Brazilec Romário, tak někdejší král Formule 1 Michael Schumacher nabídku odmítli. Murata nebyla daleko od zisku Romária, útočník se ale vzpamatovává ze smrti svého otce, proto nemá na hraní myšlenky. Mistr San Marina se tak bude spoléhat jen na jiného Brazilce Aldaira, který za Muratu nastoupí k prvnímu předkolu Ligy mistrů proti Gothenburgu.
02.12.2005 Fotbalová federace v San Marinu se po dohodě s kluby rozhodla...
Fotbalová federace v San Marinu se po dohodě s kluby rozhodla odložit zbývající dvě podzimní kola až na rok 2006. Důvodem je nepříznivé počasí.
29.04.2004 Historického okamžiku se dočkala reprezentace San Marina....
Historického okamžiku se dočkala reprezentace San Marina. Její fotbalisté totiž dokázali poprvé ve čtrnáctileté historii zvítězit, když porazili Lichtenštejnsko 1:0.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
20.09.
SS Folgore - SP La Fiorita
0:0
20.09.
SP Cailungo - FC Fiorentino
1:0
21.09.
SS Pennarossa - AC Juvenes
3:2
21.09.
SP Tre Fiori - SC Faetano
3:2
21.09.
SP Domagnano - SS Murata
1:2
22.09.
SP Tre Penne - SS Virtus
1:0
22.09.
AC Libertas - SS San Giovanni
2:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy