08.05.201323:17

Jun vstřelil vítěznou branku Austrie

Tomáš Jun se gólem podílel na postupu Austrie Vídeň do finále ÖFB Cupu. Český útočník zlomil pět minut před koncem zápasu s Riedem nerozhodný stav 1:1, hosté nakonec zvítězili 3:1. Ve finále se Austria utká 30. května na vídeňském Stadionu Ernsta Happela s Paschingem. Třetiligový klub už v úterý nečekaně vyřadil obhájce titulu Salcburk po výhře 2:1.

07.05.201322:53

Třetiligový Pasching je ve finále

Pasching si jako první třetiligový klub v historii soutěže zahraje finále Rakouského poháru. Postup mu zajistila výhra 2:1 na hřišti obhájce trofeje Salcburku, o které rozhodl dvěma góly po přestávce.

20.05.201217:58

Rakouský pohár získal Salcburk

Výsledek finále Rakouského poháru: Salcburk - Ried 3:0 (10. Leonardo z penalty, 14. Schiemer, 90. Hierlander).

12.04.201219:23

Sturm Graz odvolal trenéra Fodu

Franco Foda měl původně ve Sturmu Graz skončit až po sezóně, včerejší pohárová blamáž proti Hartbergu ale vše urychlila a německý trenér byl od týmu rakouských mistrů odvolán. Jeho nástupce zatím není znám.

29.05.201118:47

Ried vítězem Rakouského poháru

Výsledek finále Rakouského poháru: Ried - Austria Lustenau 2:0 (41. a 67. Hammerer).

15.06.201009:16

Černohorec Boškovič míří do MLS

Černohorský reprezentant Branko Boškovič bude hrát v MLS. Podle agentury AP se devětadvacetiletý záložník dohodl na smlouvě s washingtonským týmem DC United. Boškovič od zámoří míří z Rapidu Vídeň, kde hrál od roku 2007. Předtím nastupoval mimo jiné za Crvenou Zvezdu Bělehrad a Paris St. Germain. Na kontě má dvanáct startů za reprezentaci Srbska a Černé Hory, za samostatný černohorský tým odehrál 18 utkání.

16.05.201018:53

Rakouský pohár pro Sturm

Rakouský pohár získal Sturm Graz. Jedinou branku finále proti týmu Wiener Neustadt vstřelil v 81. minutě Lavrič.