Rakousko - Bundesliga 2019/2020 - výsledky, rozlosování

základní část

26.07.201920:45
Rapid Vídeň - Red Bull Salzburg
0:2
27.07.201917:00
Admira Wacker Mödling - Wolfsberger AC
0:3
27.07.201917:00
Swarovski Tirol - Austria Vídeň
3:1
28.07.201917:00
SV Mattersburg - TSV Hartberg
2:1
28.07.201917:00
SK Sturm Graz - SKN Sankt Pölten
3:0
28.07.201917:00
LASK Linz - SCR Altach
2:0
03.08.201917:00
Austria Vídeň - LASK Linz
0:3
03.08.201917:00
SCR Altach - Swarovski Tirol
3:2
03.08.201917:00
TSV Hartberg - Admira Wacker Mödling
4:1
04.08.201917:00
Red Bull Salzburg - SV Mattersburg
4:1
04.08.201917:00
Wolfsberger AC - SK Sturm Graz
0:1
04.08.201917:00
SKN Sankt Pölten - Rapid Vídeň
2:2
10.08.201917:00
Red Bull Salzburg - Wolfsberger AC
5:2
10.08.201917:00
Rapid Vídeň - SCR Altach
2:1
10.08.201917:00
Admira Wacker Mödling - LASK Linz
0:1
11.08.201917:00
SV Mattersburg - Austria Vídeň
1:5
11.08.201917:00
TSV Hartberg - SK Sturm Graz
1:0
11.08.201917:00
Swarovski Tirol - SKN Sankt Pölten
1:1
17.08.201917:00
LASK Linz - Swarovski Tirol
1:1
17.08.201917:00
Wolfsberger AC - SV Mattersburg
5:0
17.08.201917:00
SKN Sankt Pölten - Red Bull Salzburg
0:6
18.08.201917:00
Austria Vídeň - Admira Wacker Mödling
1:1
18.08.201917:00
SK Sturm Graz - Rapid Vídeň
0:1
18.08.201917:00
SCR Altach - TSV Hartberg
3:3
24.08.201917:00
Rapid Vídeň - LASK Linz
1:2
24.08.201917:00
Wolfsberger AC - SCR Altach
5:2
24.08.201917:00
SV Mattersburg - SKN Sankt Pölten
0:1
25.08.201917:00
SK Sturm Graz - Swarovski Tirol
2:0
25.08.201917:00
Red Bull Salzburg - Admira Wacker Mödling
5:0
25.08.201917:00
TSV Hartberg - Austria Vídeň
2:2
31.08.201917:00
LASK Linz - Wolfsberger AC
0:1
31.08.201917:00
Admira Wacker Mödling - SV Mattersburg
1:3
31.08.201917:00
Swarovski Tirol - Red Bull Salzburg
1:5
01.09.201917:00
Austria Vídeň - Rapid Vídeň
1:3
01.09.201917:00
SKN Sankt Pölten - TSV Hartberg
1:3
01.09.201917:00
SCR Altach - SK Sturm Graz
1:2
14.09.201917:00
Red Bull Salzburg - TSV Hartberg
7:2
14.09.201917:00
SK Sturm Graz - LASK Linz
0:2
14.09.201917:00
SV Mattersburg - Swarovski Tirol
0:2
15.09.201914:30
Rapid Vídeň - Admira Wacker Mödling
5:0
15.09.201914:30
SCR Altach - SKN Sankt Pölten
6:0
15.09.201917:00
Wolfsberger AC - Austria Vídeň
3:0
21.09.201917:00
SV Mattersburg - SK Sturm Graz
3:3
21.09.201917:00
Admira Wacker Mödling - SKN Sankt Pölten
1:1
21.09.201917:00
Swarovski Tirol - Rapid Vídeň
0:2
22.09.201914:30
Austria Vídeň - SCR Altach
2:0
22.09.201914:30
TSV Hartberg - Wolfsberger AC
0:2
22.09.201917:00
LASK Linz - Red Bull Salzburg
2:2
28.09.201917:00
Red Bull Salzburg - Austria Vídeň
4:1
28.09.201917:00
Wolfsberger AC - Swarovski Tirol
2:2
28.09.201917:00
SKN Sankt Pölten - LASK Linz
0:3
29.09.201914:30
SK Sturm Graz - Admira Wacker Mödling
4:1
29.09.201914:30
SCR Altach - SV Mattersburg
0:2
29.09.201917:00
Rapid Vídeň - TSV Hartberg
3:3
05.10.201917:00
Red Bull Salzburg - SCR Altach
6:0
05.10.201917:00
SV Mattersburg - Rapid Vídeň
2:3
05.10.201917:00
Admira Wacker Mödling - Swarovski Tirol
3:1
06.10.201914:30
Wolfsberger AC - SKN Sankt Pölten
4:0
06.10.201914:30
TSV Hartberg - LASK Linz
1:2
06.10.201917:00
Austria Vídeň - SK Sturm Graz
1:0
19.10.201917:00
LASK Linz - SV Mattersburg
7:2
19.10.201917:00
SK Sturm Graz - Red Bull Salzburg
1:1
19.10.201917:00
SCR Altach - Admira Wacker Mödling
1:4
20.10.201914:30
SKN Sankt Pölten - Austria Vídeň
2:2
20.10.201914:30
Swarovski Tirol - TSV Hartberg
0:1
20.10.201917:00
Rapid Vídeň - Wolfsberger AC
1:1
26.10.201917:00
Austria Vídeň - Swarovski Tirol
2:3
26.10.201917:00
SKN Sankt Pölten - SK Sturm Graz
0:4
26.10.201917:00
TSV Hartberg - SV Mattersburg
3:1
27.10.201914:30
Wolfsberger AC - Admira Wacker Mödling
2:2
27.10.201914:30
SCR Altach - LASK Linz
0:1
27.10.201917:00
Red Bull Salzburg - Rapid Vídeň
3:2
02.11.201917:00
SK Sturm Graz - Wolfsberger AC
0:4
02.11.201917:00
Rapid Vídeň - SKN Sankt Pölten
0:1
02.11.201917:00
SV Mattersburg - Red Bull Salzburg
0:3
03.11.201914:30
Admira Wacker Mödling - TSV Hartberg
0:1
03.11.201914:30
Swarovski Tirol - SCR Altach
0:4
03.11.201917:00
LASK Linz - Austria Vídeň
2:0
09.11.201917:00
SK Sturm Graz - TSV Hartberg
3:1
09.11.201917:00
SKN Sankt Pölten - Swarovski Tirol
5:1
09.11.201917:00
SCR Altach - Rapid Vídeň
0:3
10.11.201914:30
LASK Linz - Admira Wacker Mödling
1:0
10.11.201914:30
Austria Vídeň - SV Mattersburg
2:1
10.11.201917:00
Wolfsberger AC - Red Bull Salzburg
0:3
23.11.201917:00
Red Bull Salzburg - SKN Sankt Pölten
2:2
23.11.201917:00
SV Mattersburg - Wolfsberger AC
1:4
23.11.201917:00
Swarovski Tirol - LASK Linz
0:2
24.11.201914:30
Admira Wacker Mödling - Austria Vídeň
0:0
24.11.201914:30
TSV Hartberg - SCR Altach
2:1
24.11.201917:00
Rapid Vídeň - SK Sturm Graz
1:1
30.11.201917:00
Austria Vídeň - TSV Hartberg
5:0
30.11.201917:00
SKN Sankt Pölten - SV Mattersburg
0:0
30.11.201917:00
Swarovski Tirol - SK Sturm Graz
1:5
01.12.201914:30
SCR Altach - Wolfsberger AC
2:1
01.12.201914:30
Admira Wacker Mödling - Red Bull Salzburg
1:1
01.12.201917:00
LASK Linz - Rapid Vídeň
0:4
07.12.201917:00
Red Bull Salzburg - Swarovski Tirol
5:1
07.12.201917:00
Wolfsberger AC - LASK Linz
1:3
07.12.201917:00
TSV Hartberg - SKN Sankt Pölten
3:2
08.12.201914:30
SK Sturm Graz - SCR Altach
1:2
08.12.201914:30
SV Mattersburg - Admira Wacker Mödling
1:2
08.12.201917:00
Rapid Vídeň - Austria Vídeň
2:2
14.12.201917:00
SKN Sankt Pölten - SCR Altach
0:3
14.12.201917:00
Admira Wacker Mödling - Rapid Vídeň
0:3
14.12.201917:00
TSV Hartberg - Red Bull Salzburg
2:2
15.12.201914:30
Austria Vídeň - Wolfsberger AC
1:1
15.12.201914:30
Swarovski Tirol - SV Mattersburg
1:3
15.12.201917:00
LASK Linz - SK Sturm Graz
3:3
14.02.202019:00
Red Bull Salzburg - LASK Linz
2:3
15.02.202017:00
Wolfsberger AC - TSV Hartberg
3:0
15.02.202017:00
SCR Altach - Austria Vídeň
2:2
16.02.202014:30
SK Sturm Graz - SV Mattersburg
1:2
16.02.202014:30
SKN Sankt Pölten - Admira Wacker Mödling
2:2
16.02.202017:00
Rapid Vídeň - Swarovski Tirol
2:0
22.02.202017:00
SV Mattersburg - SCR Altach
0:0
22.02.202017:00
Admira Wacker Mödling - SK Sturm Graz
0:2
22.02.202017:00
Swarovski Tirol - Wolfsberger AC
2:0
23.02.202014:30
LASK Linz - SKN Sankt Pölten
4:1
23.02.202014:30
TSV Hartberg - Rapid Vídeň
2:2
23.02.202017:00
Austria Vídeň - Red Bull Salzburg
2:2
01.03.202017:00
LASK Linz - TSV Hartberg
5:1
01.03.202017:00
SK Sturm Graz - Austria Vídeň
1:1
01.03.202017:00
SKN Sankt Pölten - Wolfsberger AC
0:4
01.03.202017:00
Rapid Vídeň - SV Mattersburg
3:1
01.03.202017:00
Swarovski Tirol - Admira Wacker Mödling
1:1
02.03.202019:00
SCR Altach - Red Bull Salzburg
3:2
07.03.202017:00
Wolfsberger AC - Rapid Vídeň
2:2
07.03.202017:00
Austria Vídeň - SKN Sankt Pölten
0:0
07.03.202017:00
Admira Wacker Mödling - SCR Altach
2:0
07.03.202017:00
TSV Hartberg - Swarovski Tirol
0:3
08.03.202014:30
Red Bull Salzburg - SK Sturm Graz
2:0
08.03.202014:30
SV Mattersburg - LASK Linz
0:1

o titul

03.06.202018:30
LASK Linz - TSV Hartberg
1:2
03.06.202018:30
SK Sturm Graz - Wolfsberger AC
1:2
03.06.202020:30
Red Bull Salzburg - Rapid Vídeň
2:0
07.06.202017:00
Wolfsberger AC - LASK Linz
3:3
07.06.202017:00
TSV Hartberg - Red Bull Salzburg
0:6
07.06.202019:30
Rapid Vídeň - SK Sturm Graz
4:0
10.06.202018:30
LASK Linz - Rapid Vídeň
0:1
10.06.202018:30
Wolfsberger AC - TSV Hartberg
2:4
10.06.202020:30
SK Sturm Graz - Red Bull Salzburg
1:5
14.06.202017:00
Rapid Vídeň - Wolfsberger AC
2:1
14.06.202017:00
TSV Hartberg - SK Sturm Graz
1:2
14.06.202019:30
Red Bull Salzburg - LASK Linz
3:1
17.06.202018:30
Wolfsberger AC - Red Bull Salzburg
0:0
17.06.202018:30
TSV Hartberg - Rapid Vídeň
0:1
17.06.202020:30
LASK Linz - SK Sturm Graz
4:0
21.06.202017:00
Red Bull Salzburg - Wolfsberger AC
2:2
21.06.202017:00
Rapid Vídeň - TSV Hartberg
0:1
21.06.202019:30
SK Sturm Graz - LASK Linz
0:2
24.06.202018:30
Wolfsberger AC - SK Sturm Graz
2:0
24.06.202018:30
TSV Hartberg - LASK Linz
1:5
24.06.202020:30
Rapid Vídeň - Red Bull Salzburg
2:7
28.06.202017:00
Red Bull Salzburg - TSV Hartberg
3:0
28.06.202017:00
LASK Linz - Wolfsberger AC
0:1
28.06.202019:30
SK Sturm Graz - Rapid Vídeň
2:3
01.07.202020:30
Red Bull Salzburg - SK Sturm Graz
5:2
01.07.202020:30
Rapid Vídeň - LASK Linz
3:1
02.07.202018:30
TSV Hartberg - Wolfsberger AC
3:3
05.07.202017:00
LASK Linz - Red Bull Salzburg
0:3
05.07.202017:00
Wolfsberger AC - Rapid Vídeň
3:1
05.07.202017:00
SK Sturm Graz - TSV Hartberg
1:4

o udržení

02.06.202018:30
Swarovski Tirol - SKN Sankt Pölten
0:5
02.06.202018:30
SV Mattersburg - SCR Altach
1:1
02.06.202020:30
Austria Vídeň - Admira Wacker Mödling
1:0
06.06.202017:00
SCR Altach - Swarovski Tirol
1:1
06.06.202017:00
SKN Sankt Pölten - Austria Vídeň
1:1
06.06.202017:00
Admira Wacker Mödling - SV Mattersburg
0:2
09.06.202018:30
Swarovski Tirol - SV Mattersburg
1:1
09.06.202018:30
SKN Sankt Pölten - Admira Wacker Mödling
0:3
09.06.202020:30
Austria Vídeň - SCR Altach
0:2
13.06.202017:00
SCR Altach - SKN Sankt Pölten
2:0
13.06.202017:00
SV Mattersburg - Austria Vídeň
1:4
13.06.202017:00
Admira Wacker Mödling - Swarovski Tirol
0:3
16.06.202018:30
SKN Sankt Pölten - SV Mattersburg
1:0
16.06.202018:30
Admira Wacker Mödling - SCR Altach
1:1
16.06.202020:30
Austria Vídeň - Swarovski Tirol
1:0
20.06.202017:00
SCR Altach - Admira Wacker Mödling
1:1
20.06.202017:00
SV Mattersburg - SKN Sankt Pölten
2:0
20.06.202017:00
Swarovski Tirol - Austria Vídeň
1:2
23.06.202018:30
SCR Altach - SV Mattersburg
1:1
23.06.202018:30
Admira Wacker Mödling - Austria Vídeň
0:2
23.06.202020:30
SKN Sankt Pölten - Swarovski Tirol
1:1
27.06.202017:00
Austria Vídeň - SKN Sankt Pölten
2:5
27.06.202017:00
SV Mattersburg - Admira Wacker Mödling
1:2
27.06.202017:00
Swarovski Tirol - SCR Altach
0:1
30.06.202020:30
SCR Altach - Austria Vídeň
1:2
30.06.202020:30
SV Mattersburg - Swarovski Tirol
4:1
30.06.202020:30
Admira Wacker Mödling - SKN Sankt Pölten
0:3
04.07.202017:00
Austria Vídeň - SV Mattersburg
1:0
04.07.202017:00
SKN Sankt Pölten - SCR Altach
2:0
04.07.202017:00
Swarovski Tirol - Admira Wacker Mödling
0:0

play off o Evropskou ligu - semifinále

08.07.202020:30
Austria Vídeň - SCR Altach
1:0

play off o Evropskou ligu - finále - 1. zápas

11.07.202017:00
Austria Vídeň - TSV Hartberg
2:3

play off o Evropskou ligu - finále - odveta

15.07.202020:30
TSV Hartberg - Austria Vídeň
0:0
20.10. Lipsko uvažuje o Szoboszlaiovi
Maďarský talentovaný záložník Dominik Szoboszlai by se mohl přesunout z rakouského Salzburgu do bundesligového Lipska. Oba kluby díky společnému vlastníkovi mají k sobě velmi blízkou, o Szoboszlaie však stojí i řada jiných evropských klubů. V posledním přestupním termínu se psalo zejména o Laziu, AC Milán, Hertě Berlín, Arsenalu či Tottenhamu. (transfermarketweb.com)
16.10. Salzburg dojednal příchod Aaronsona
Na první evropské angažmá v zimě vyrazí Brenden Aaronson. Mladý americký záložník dokončí letošní sezonu ve Philadelphii Union a následně nastoupí do přípravy Salzburgu, ten ho koupil za šest milionů dolarů, další tři miliony může do USA poslat na základě bonusů. (espn.com)
16.10. Hartberg podepsal útočníka Chabbiho
Seifedin Chabbi se vrátil do Rakouska. Sedmadvacetiletý útočník, který byl po odchodu z Gaziantepu FK bez angažmá, podepsal roční kontrakt s TSV Hartberg. (transfermarkt.de)
05.10. PAOK Soluň investoval do záložníka Murga
Na řecké prostředí se může těšit Thomas Murg. Rakouský záložník přestoupil z Rapidu Vídeň do PAOKu Soluň, ten zaplatil 2,2 milionu eur. (transfermarkt.de)
05.10. Schalke si vypůjčilo mladého Ludewiga
Kilian Ludewig ukončil hostování v Barnsley a na skok se vrátil do Salzburku, který jej následně odeslal do Německa - mladý obránce byl zapůjčen na hostování do Schalke. (transfermarkt.de)
05.10. Johannes Eggestein do Rakouska
Johannes Eggestein se dočasně loučí s Werderem a letos bude hrát rakouskou ligu, dvaadvacetiletého křídelníka si na hostování vypůjčil LASK Linz. (transfermarkt.de)
05.10. Schalke před příchodem Ludewiga
Kilian Ludewig se má vrátit zpátky do Německa. Odchovanec RB Lipsko, jenž momentálně ze Salzburgu hostuje v Barnsley, má namířeno do Schalke, kde podstupuje zdravotní prohlídku. (transfermarkt.de)
16.09. Istru posílil obránce Vojković
Mario Vojković se vrátil do Chorvatska. Pětadvacetiletý obránce v minulé sezóně pomohl Riedu k návratu do rakouské Bundesligy, nyní však zamířil do NK Istra 1961, kde podepsal dvouletou smlouvu s opcí. (transfermarkt.de)
15.09. WSG Tirol posílil záložník Smith
Renny Smith vyměnil Nizozemsko za Rakousko. Třiadvacetiletý záložník, který byl po odchodu z Dordrechtu volným hráčem, podepsal dlouhodobý kontrakt s WSG Tirol. (transfermarkt.de)
13.09. Obasi novou akvizicí Altachu
Altach oficiálně posílil Chinedu Obasi. Zkušený útočník byl po odchodu z AIK Solna bez angažmá a se svým novým zaměstnavatelem podepsal roční smlouvu. (kicker.de)
Další expres zprávy
 TýmZB
tabulka je prázdná
 TýmZB
tabulka je prázdná
Podrobné tabulky
Poslední zápasy
24.10.
Austria Vídeň - Salzburg
0:2
24.10.
SCR Altach - Admira
4:2
24.10.
SV Ried - SK Sturm Graz
0:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
25.10.14:30
LASK Linz - SKN Sankt Pölten
info
25.10.14:30
Swarovski Tirol - TSV Hartberg
info
25.10.17:00
Wolfsberger AC - Rapid Vídeň
info
Všechny zápasy