11.03.201421:16

Papadopulos skóroval v poháru

Michal Papadopulos vstřelil druhý gól v této sezoně. Osmadvacetiletý útočník se trefil v dnešním úvodním utkání čtvrtfinále Polského poháru proti druholigovému týmu Sandecja Nowy Sacz a přispěl k výhře Zaglebie Lubin 2:0.

ČTK
08.05.201322:23

Puchar Polski pro Legii Varšava

Legia Varšava potřetí za sebou a celkově pošestnácté ve své historii vyhrála polský pohár. V dnešní odvětě sice doma prohrála 0:1 se Śląskem Wrocław brankou Vrdoljaka ze druhé minuty, před týdnem ovšem triumfovala na soupeřově půdě 2:0.

02.05.201320:27

Legia vykročila za trofejí

Legia Varšava je blízko triumfu v Polském poháru. V prvním finále na půdě Slasku totiž dokázala vyhrát. Slask Wroclaw - Legia Varšava 0:2 (32. a 44. Saganowski). Odveta se hraje za týden.

24.04.201220:05

Puchar Polski vyhrála Legia Varšava

Legia Varšava obhájila trofej v polském poháru a v této soutěži triumfovala již popatnácté v historii. Celek z hlavního města dnes na neutrální půdě v Kielcích porazil Ruch Chorzów 3:0 po brankách Ljubojy, Radoviće a Zyra.

10.05.201114:46

V Polsku zatčeno 21 výtržníků

Polská policie zatkla už 21 fotbalových výtržníků, kteří před týdnem zdemolovali stadion v Bydhošti po finále domácího poháru. Jedenáct z nich fandí Lechu Poznaň, zbývajících deset Legii Varšava. Policie po incidentu identifikovala celkem 70 lidí a předpokládá, že počet zadržených ještě stoupne. "V této chvíli jich máme jednadvacet a věříme, že přibudou další," oznámil dnes policejní mluvčí Mariusz Sokolowski. Tvrdé jádro po skončení finále, které Legia s Michalem Hubníkem vyhrála po penaltovém rozstřelu, vtrhlo na trávník a začalo ničit bydhošťský stadion. Chuligáni napáchali škody nejméně za čtvrt milionu korun.

03.05.201121:31

Polský pohár pro Legii

Polský pohár letos vyhrála Legia Varšava, která v dramatickém finále zdolala Lech Poznaň. Lech - Legia 1:1 po prodloužení, penalty 4:5 (28. Injac - 66. Manu).

20.04.201120:37

Michal Hubník pomohl k výhře Legie

Legia Varšava dnes rozdrtila Lechii Gdaňsk a postoupila do finále poháru, k čemuž pomohl i Michal Hubník. Český útočník po hodině hry zaznamenal druhý gól svého týmu a Legia nakonec zvítězila 4:0.

22.05.201017:32

Polský pohár získala Jagiellonia

Jagiellonia porazila Pogoň Štetín 1:0 a získala Polský pohár, jedinou branku zápasu dal ve 49. minutě Skerla.